• GoHome Professional
što jeftinije pala cijena - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • što jeftinije pala cijena - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što jeftinije pala cijena

  • Za upit "što jeftinije pala cijena" pronađeno 132 nekretnina - prosječna cijena 2.994 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 190000 KM
    • do 230000 KM (prosječna cijena)
    • do 280000 KM
    • do 2300 KM/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • lođa
    • terasa
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-11%

Promjena cijene sa 735.840 KM na 652.500 KM dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 652.500 KM, 113,00 m2 cca 5770 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.03.2026 - 711.900 KM
12.03.2026 - 735.840 KM
09.05.2026 - 652.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 746.500 KM na 667.300 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Novi Grad, 667.300 KM, 113,00 m2 cca 5910 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2026 - 746.500 KM
13.05.2026 - 667.300 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2026.,

www.realitica.com

Prodajemo četverosoban stan površine 113,45m2, koji se nalazi na šestom spratu novoizgrađenog i vrlo reprezentativnog stambeno-poslovnog objekta Veneto. Stan ima potpunu istočnu orjentaciju, velike prozorske otvore i izuzetno funkcionalan raspored prostorija. Sastoji se od komfornog....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 780.000 KM na 720.000 KM dana 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SARAJEVO, Grbavica, 720.000 KM, 150,00 m2 cca 4800 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.10.2025 - 780.000 KM
04.04.2026 - 720.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.10.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 795.600 KM na 734.400 KM dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SARAJEVO, Grbavica, 734.400 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.10.2025 - 795.600 KM
08.04.2026 - 734.400 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.10.2025.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju kuću u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Grbavica, u ulici Ante Fijamenga. ; Grbavica .

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 971.500 KM na 915.300 KM dana 15.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 915.300 KM, 250,00 m2 cca 3660 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.09.2025 - 971.500 KM
15.02.2026 - 915.300 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.04.2025.,

www.realitica.com

Prodajemo po svemu unikatnu kuću u Hladivodama, Donje Biosko. .

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 1.600.000 KM na 1.380.000 KM dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, NEUM, 1.380.000 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.09.2025 - 1.600.000 KM
11.03.2026 - 1.380.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.09.2025.,

www.realitica.com

Neum - Tiha luka, Bosna i Hercegovina. Prodajemo kuću u Neumu ukupne površine 330 m2, s prekrasnim pogledom na Neumski zaljev. Kuća se sastoji prizemlja, dva kata i potkrovlja, a sa ulice je ulaz u dvije prostrane garaže. Uz kuću je i zemljište površine 240 m2. Svi bitni sadržaji....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 127-132 (od ukupno 132)

<< <1 2 3 4> >>