• GoHome Professional
što manje do 4100 km/m2 zadnjih 14 dana balkon 60 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što manje do 4100 km/m2 zadnjih 14 dana balkon 60 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što manje do 4100 km/m2 zadnjih 14 dana balkon 60 m2 interfon

  • Za upit "što manje do 4100 km/m2 zadnjih 14 dana balkon 60 m2 interfon" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 3800 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 4300 KM/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, LUKAVAC, 87.000 KM, 55,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kompletno namjesten stan u centru Lukavca Dzeneksova zgrada , stan je na 5 spratu u zgradi ima 8 spratova. Stan je modjerno kompletno namjesten spreman za uselenje bez ikakvih ulaganja sve je novo pvc stolarija, kvalitetan parket, centralno gradsko grijanje, klima uredjaj,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 111.384 KM, 56,00 m2 cca 1990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Luksuzni i visokokvalitetni stambeni objekat spratnosti Pr+4S na atraktivnoj lokaciji! U prizemlju zgrade projektovane su garaže u koje se pristupa sa glavne ulice i iz dvorišta zgrade. Garaže posjeduju vlastiti ulaz obezbijeđen sekcionim vratima na daljinsko upravljanje. Iz garaže....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 129.000 KM, 57,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvoiposoban stan na visokom prizemlju, površine 57m2 (stvarnih 62m2) u stambenoj zgradi na Koševskom brdu. Stambena zgrada u kojoj se stan nalazi je na izuzetno mirnoj rezidencijalnoj lokaciji. Stan je moderno adaptiran, veoma prostran i lijepo osvijetljen prirodnom svijetlošću.....

 
 
 
 
-29%

Promjena cijene sa 69.000 KM na 49.000 KM dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 49.000 KM, 58,00 m2 cca 850 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.05.2026 - 69.000 KM
16.05.2026 - 49.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju svijetao i funkcionalan dvosoban stan površine 58m², smješten na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade, u ulici Hifzi Bjelevca, naselje Stup. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, zatim spavaće sobe, te kuhinje i dnevnog boravka sa izlazom na balkon. LOKACIJA: Odlična i....

 
 
 
  Poslovni prostor, VISOKO, 75.000 KM, 60,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u naselju Luke u Visokom, na četvrtom spratu, dvostrano orijentisan. Nedavno je kompletno renovirano kupatilo, parketi, zidovi, a i na cijeloj zgradi je urađena fasada i promijenjen krov. Grijanje je centralno. Stan se sastoji od dnevne sobe, spavaće sobe, jedne manje....

 
 
 
  Apartman, CAZIN, 182.000 KM, 64,00 m2 cca 2840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.01.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju je Trosoban stan površine od 64 m2 koji se nalazi na Č?????????????? spratu stambene zgrade koja je u završnoj fazi izgradnje, a nalazi se u strogom centru Grada Cazina odmah iza bivše robne kuće. Zgrada u kojoj se stan nalazi predstavlja jedan od ljepših projekata u Gradu....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, Starčevica, 153.600 KM, 64,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaju se stanovi u izgradnji površine 64 m2 na atraktivnoj lokaciji u naselju Starčevica- ulica Srpskih ustanika. Zgradu će da karateriše atraktivan i moderan eksterijer sa panoramskim prozorima u dnevnoj sobi, kvalitetnom fasadom te panelima za vatro-zaštitu. Stanove će da karakteriše....

 
 
 
  Stan, MOSTAR, 110.000 KM, 65,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2019.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan u ulici Stijepana Radića u Mostaru, preko puta MERCATORA, na drugome katu stambene zgrade EXPERIMENT. Stan je dvosoban i ima dvije sobe plus ostale prostorije sa jednim balkonom koji gleda na jug. Zgrada se održavana i ima nova ulazna vrata interfon, blindo....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • što manje do 4100 km/m2 balkon 60 m2 interfon (10)
  • što manje do 4100 km/m2 zadnjih 14 dana balkon interfon (1)
  • što manje do 4100 km/m2 zadnjih 14 dana balkon 60 m2 (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.nekretnine365.com