• GoHome Professional
što manje parket do 4400 km/m2 balkon zadnjih 14 d - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što manje parket do 4400 km/m2 balkon zadnjih 14 d - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što manje parket do 4400 km/m2 balkon zadnjih 14 dana barem 60 m2

  • Za upit "što manje parket do 4400 km/m2 balkon zadnjih 14 dana barem 60 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 4100 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 4600 KM/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, TREBINJE, 277.500 KM, 65,00 m2 cca 4270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Europartner doo (registarski broj posrednika: 3/2021) oglašava prodaju namjestenog dvosobnog stana u naselju Bregovi sa pogledom na Trebišnjicu povrsine 65.44 m2 na prvom spratu orijentacije istok-zapad. Podrum 7m2, blind vrata, dva balkona, djelimicno renoviran. Cijena 270.000 KM.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 288.893 KM, 68,00 m2 cca 4250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.indomio.ba

Rental iz svoje ponude za prodaju izdvaja i od srca preporučuje ovaj prelijepi i vrlo funkcionalan trosoban stan od upisanih 68 m2. Nalazi se u ulici Avde Smajlovića, u donjem dijelu ulice, u bijelim zgradama. Stan je okrenut na južnu stranu, te je vrlo svijetao i potpuno odvojen....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 184.700 KM, 72,00 m2 cca 2570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se kompletno renoviran i moderno opremljen stan površine 72 m2 na petom spratu zgrade sa liftom, u samom centru grada. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa izlazom na balkon, odvojene kuhinje sa ostavom i dodatnim balkonom, spavaće i dječije sobe, kupatila i hodnika.....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 194.700 KM, 73,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se troiposoban stan površine 73 m2 na trećem spratu nove stambene zgrade. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila, hodnika i balkona. .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 145.000 KM, 78,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje super kućicu u nizu na Ilidži u naselju Sokolović Kolonija. U naravi, riječ je o trosobnom stanu od svojih 78 m² na dvije etaže, sa okućnicom ispred i iza, površine cca 70 kvadrata. Naseljem dominiraju slične nekretnine, stoga možemo reći da ova mirna i zelenilom okružena....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • što manje do 4400 km/m2 balkon zadnjih 14 dana barem 60 m2 (8)
  • što manje parket balkon zadnjih 14 dana barem 60 m2 (1)
  • što manje parket do 4400 km/m2 balkon barem 60 m2 (185)
  • što manje parket do 4400 km/m2 balkon zadnjih 14 dana (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)