• GoHome Professional
što veće do 110000 km zadnjih 7 dana potkrovlje 60 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što veće do 110000 km zadnjih 7 dana potkrovlje 60 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što veće do 110000 km zadnjih 7 dana potkrovlje 60 m2

  • Za upit "što veće do 110000 km zadnjih 7 dana potkrovlje 60 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 100000 KM (malo jeftiniji)
    • 110000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BRČKO, 95.000 KM, 65,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Prizemna kuća sa potkrovljem.Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljena je PVCstolarijom, protivprovalnim ulaznim vratima, brodskim podom, keramikom i sanitarijama. Kuća je obložena stiropol izolacijom i fasadom.....

 
 
 
  Stan, TRNOVO, 100.000 KM, 65,00 m2 cca 1540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Vikendica na Bjelašnici, objekat završen 2008. god, udaljena na 40 km od centra Sarajeva ili 12 km od ski centra Babin do Bjelašnica. Vikendica je cca. 65 m2 sa trijemom, ulaznim holom, dnevnim boravkom sa kuhinjom, dvije spavaće sobe i WC-om. Objekat je smješten na lokaciji površine....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 61.600 KM, 64,00 m2 cca 960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2023.,

www.realitica.com

Stambena zgrada površine 64m2 u osnovi sa visokim potkrovljem, pomoćna zgrada površine 21m2, dvorište 500m2, njiva 5.klase površine 69m2, ukupno placa 654m2. .

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 66.700 KM, 64,00 m2 cca 1040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju stan površine 64m2 u potkrovlju objekta spratnosti Pr.+Pot na zajedničkoj parceli ukupne površine 212m2 (od čega stanu pripada polovina). .

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, 115.000 KM, 63,00 m2 cca 1830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se trosobni stan smješten u zgradi sa četiri stana. Stan je useljiv,namješten i djelomično adaptiran, a nalazi se nedaleko od centra, u mirnom kvartu, okružen zelenilom i parkom. Stan se nalazi na prvom spratu, ima poseban ulaz, a sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 112.900 KM, 62,00 m2 cca 1820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća spratnosti Prizemlje + Potkrovlje, površine 62 m2 na parceli od 101 m2, smještena u centru grada u blizini parka. U prizemlju se nalaze dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, ostava i jedna spavaća soba, dok se u potkrovlju nalazi dodatna soba. .

 
 
 
  Kuća, KARANOVAC, 36.000 KM, 60,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.05.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Karanovcu 60m2 plus potkrovlje, uz kuću idu i pomoćni objekti: ljetnja kuhinja, garaža i radionica sa alatima. Kuća je skoro renovirana, pvc stolarija, fasada... Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, VELIKA KLADUŠA, 55.000 KM, 60,00 m2 cca 920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u mjestu Poljana (Glinica, Unsko-sanski kanton) sa sređenim vlasništvom (1/1). Kuća je stara 20 godina. Nalazi se na mirnom mjestu, u prirodi. Kuća ima 60 kvadrata, a zajedno s okućnicom 12 000 kvadrata. Kuća ima prizemlje i kat, stan je uređen, a potkrovlje nije uređeno.....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 78.000 KM, 56,00 m2 cca 1390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Na prodaju prelijepa vikendica, ljetna kuhinja i garaža na imanju površine 7000 m2. Vikendica je površine 56 m2 u osnovi Pr+Pot. U prizemlju se nalaze dvije sobe, hodnik i kupatilo, dok su u potkrovlju dvije sobe i ostava. Vikendica je novije gradnje. Opremljena je kvalitetnom PVC....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • što veće do 110000 km potkrovlje 60 m2 (12)
  • što veće do 110000 km zadnjih 7 dana 60 m2 (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)