• GoHome Professional
porasla cijena - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • porasla cijena - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - porasla cijena

  • Za upit "porasla cijena" pronađeno 93 nekretnina - prosječna cijena 3.123 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 240000 KM
    • do 300000 KM (prosječna cijena)
    • do 360000 KM
    • do 3000 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

 
+8%

Promjena cijene sa 139.000 KM na 150.000 KM dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, JAHORINA, 150.000 KM, 39,00 m2 cca 3850 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.12.2025 - 151.500 KM
28.01.2026 - 139.000 KM
05.04.2026 - 150.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.12.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 179.100 KM na 184.200 KM dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 184.200 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.08.2024 - 158.100 KM
02.04.2025 - 179.100 KM
29.03.2026 - 184.200 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.08.2024.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju stan u Istočnom Sarajevu, naselje Lukavica, u ulici Cara Dušana. ; Lukavica .

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 38.000 KM na 40.000 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, BOSANSKA KRUPA, 40.000 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.08.2025 - 38.000 KM
13.05.2026 - 40.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.08.2025.,

www.realitica.com

Povoljno se prodaje zemljište za gradnju u blizini rijeke Une naselje Stegarić Bosanska Otoka. Zemljište se nalazi u naselju koje ima kompletnu infrastrukturu, asfaltni put kroz naselje, sa kojeg se pristupa navedenom zemljištu. Poznati kamp i ljetna bašta Brioni se nalaze u blizini....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 215.000 KM na 225.000 KM dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SARAJEVO, Dobrinja, 225.000 KM, 42,00 m2 cca 5360 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.07.2025 - 225.000 KM
24.10.2025 - 215.000 KM
27.03.2026 - 225.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.07.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 231.600 KM na 241.800 KM dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 241.800 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.01.2026 - 231.600 KM
01.04.2026 - 241.800 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2026.,

www.realitica.com

Sastoji se iz hodnika, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinjom i izlazom na balkon, dvije spavaće sobe, kupatila i toaleta. Vanjska stolarija je PVC, unutrašnja stolarija je drvena. Pod je parket i keramika. Grijanje je centralno gradsko po potrošnji. Ulazna vrata su blindirana.....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 219.300 KM na 229.500 KM dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, DOBRINJA, 229.500 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.07.2025 - 229.500 KM
03.11.2025 - 219.300 KM
29.03.2026 - 229.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.07.2025.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju jednosoban stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Dobrinja 5 u ulici Sulejmana Filipovića. ; Dobrinja .

 
 
 
 
+20%

Promjena cijene sa 153.400 KM na 184.100 KM dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, BANJA LUKA, 184.100 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.11.2025 - 153.400 KM
13.03.2026 - 184.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.11.2025.,

www.realitica.com

Banja Luka, Česma 1, Ulica Save Šumanovića. ; Česma .

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 132.000 KM na 145.800 KM dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, BANJA LUKA, 145.800 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.11.2025 - 132.000 KM
24.04.2026 - 145.800 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.11.2025.,

www.realitica.com

Prodaja - zemljište 1540 m2 - Priječani (izlaz na obalu rijeke Vrbas) ; Priječani .

 
 
 
 
+15%

Promjena cijene sa 265.200 KM na 306.000 KM dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, BLAGOVAC, 306.000 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.09.2025 - 265.200 KM
24.04.2026 - 306.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.09.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se plac u Blagovcu, opština Vogošća, Sarajevo.Plac ima 3000 m2, zasađeno je preko 150 voćki. Prilaz placu je omogučen vlastitim putem. Postoji mogučnost gradnje više stambenih objekata ; Blagovac .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 85-93 (od ukupno 93)

<< <1 2 3> >>