• GoHome Professional
1.sprat do 1700 km/m2 što skuplje - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • 1.sprat do 1700 km/m2 što skuplje - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 1.sprat do 1700 km/m2 što skuplje

  • Za upit "1.sprat do 1700 km/m2 što skuplje" pronađeno 240 nekretnina - prosječna cijena 1.070 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2
    • do 160 m2
    • 160 m2 (prosječna površina)
    • barem 160 m2
    • 190 m2
  •  Po cijeni
    • 1600 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 1700 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 100000 KM
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • parking
    • atraktivno
    • adaptiran
    • potkrovlje
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, ZENICA, 93.000 KM, 54,00 m2 cca 1720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u strogom centru Zenice, 1 sprat, blindirana vrata uređen balkon, renovirano kupatilo, novi prozori, Povrsina 54 m2, cijena 47000 eura Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum....

 
 
 
  Kuća, BREZA, 90.005 KM, 77,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.09.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se porodićna samostojeća kuća dimenzija 9x8,5 prizemlje i sprat, sa pomočnim objektima, ostavom za ogrev i poljskim- vanjskim wc-om. Na parceli ukupne površine 877 m2 od čega je kuća i kućište na parceli od 300 m2 a njiva je 577 m2. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata, gdje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 90.000 KM, 68,00 m2 cca 1320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo polunamješten trosoban stan površine 68,49 m2 pozicioniran na prvom spratu kuće u naselju Marijin Dvor, općina Centar. Ispred kuće se nalazi parking mjesto. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, dvije spavaće sobe, te dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom. LOKACIJA:....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Rakovica, 90.000 KM, 72,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se vikend kuća zajedno sa zemljišnom parcelom površine oko 1.100m2. Predmetna nekretnina se sastoji od prizemlja i prvog sprata ukupne korisne površine cca. 72m2 (bez balkona i terase) Prizemlje: Dnevni boravak i kuhinja, ostava, hodnik, kupatilo i terasa. Prvi sprat: Veća....

 
 
 
  Kuća, ZAVIDOVIĆI, 90.000 KM, 72,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuca na tri etaze, izradjeno prizemlje i sprat, sa centralnim grijanjem i parking prostorom, te okucnicom od 1500 m2. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 90.000 KM, 76,00 m2 cca 1180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo polunamješten trosoban stan površine 76,13 m2 pozicioniran u potkrovlju kuće u naselju Marijin Dvor, općina Centar. Ispred kuće se nalazi parking mjesto. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, dvije spavaće sobe, te dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom. LOKACIJA: Stan....

 
 
 
  Kuća, BREZA, 90.000 KM, 77,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Kuća, HODBINA, 90.000 KM, 120,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodicna kuca na parceli od 1 duluma zemljista i imanje iz vise parcela, prizemlje nije renovirano a prvi sprat je renoviran. Flanovac - 7070m2 , Ciganovac 5647m2, Vinine 1516m2, Njive 13069m2, stara kuća (pod majdanima) 990m2. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Struja....

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 90.000 KM, 144,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća nije plavljena 2014.g., odvojeno ulazi u prizemlje i sprat, te mogu biti 2 stana, pomocni objekat pored se moze lako koristiti za nesto drugo, ima mokri cvor..Kanalozacija standardna, grijanje centralno etazno, voda gradska itd.itd. Moze zamjena za adekvatan stan u Doboju. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 90.000 KM, 160,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu na parceli od 1350m2 kuca je kompletno renovirana od temelja do krova unutra i vani 2018god po modernom standardu!! Posijeduje duplu izolaciju ! Kuca posijeduje prizemlje i sprat , u prizemlju je veliki salon( dnevni boravak) kuhinja , kupatilo i wc od 16m2 i ostava(....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stup, 90.000 KM, 220,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Sarajevu 220 m2 , zemlja 1000 m2 +garaža i kotlovnica 60 m2 + tavanski prostor 60 m2 najmanje visine 2,2 m. Kuća se nalazi u naselju Bojnik-Stup Opština Novi Grad sastoji se ,prvi sprat; dnevni boravak 33 m2 , kuhinja i trpezarija, s. soba , hodnik, kupatilo, vešeraj,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 89.900 KM, 125,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje kuću na Vratniku, ulica Bakije sokak, općina Stari Grad. Predmet prodaje je zemljište ukupne površine 313 m2 na kojem se nalaze dva objekta/dvije kuće. Prvi objekat je uknjižen, a u pitanju je stara devastirana kuća površine 59 m2 u prizemlju. Druga....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKI PETROVAC, 89.000 KM, 110,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.05.2023.,

www.indomio.ba

ZA VIŠE INFORMACIJA POGLEDAJTE LINK: https://www.novidom.ba/offer/prodaje-se-stambeno-poslovni-objekat-orasko-brdo-bospetrovac/1254 SNIŽENA CIJENA! Prodaje se stambeno – poslovni objekat na magistralnom putu Bihać – Bosanski Petrovac (pripada Petrovcu), Posjeduje urbanističku saglasnost....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 89.000 KM, 167,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate ekskluzivno prodaje kuću u centralnom dijelu grada Visoko. Kuća je izgrađena na parceli površine 586 m2 u ulici Mule Hodžića (Podvisoki) nedaleko od glavne saobraćajnice i na samo 900 m udaljenosti od cetralnog dijela grada u podnožju bosanskih piramida.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 88.500 KM, 100,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje vikendicu na Ponijerima u blizini Ski centra, opština Kakanj. Predmetna nekretnina je izgrađena 2000. godine i nalazi na prelijepom planinskom predjelu na 1.000 m nadmorske visine. Smještena je u vikend naselju na 20 km udaljenosti od centra Kaknja.....

 
 
 
  Poslovni prostor, TREBINJE, 85.000 KM, 60,00 m2 cca 1420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

-Prodajemo stan povr�ine 60 m2, na 1. spratu novije odr�avane zgrade u Mokrim dolovima. -Struktura : hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, 2 spava?e sobe, kupatilo, ostava, tereasa (balkon). -Stan je odli?no odr�avan, prozori su PVC sa komarnicima, blind ulazna vrata, LG 4....

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 85.000 KM, 99,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca na prodaju dva sprata u Doboju ulica Pop Ljube 86 iznad glavne bolnice prema kuli dobojskoj kuca renovirana fasada uradjena prije 3god unutrasnjost namjestena gore i dole kuhinja gore i dole wc-kupatilo uradjen novo na drugom i prvom spratu hodnik i 3 sobe na prvom spratu dvije....

 
 
 
  Kuća, ZENICA, 85.000 KM, 160,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u naselju Nemila, 18km udaljeno od Zenice prema pravcu Doboj.Sama kuca se nalazi blizu zeljeznizke stanice Nemila (slika sa jednog od balkona gleda na stanicu).Kuca je na tri sprata. Prizemlje se sastoji od garaze sa kanalom za popravak vozila, hodnikom, kupatilom i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 83.500 KM, 81,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stanove u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokacij Velika aleja, općina Ilidža, Ulica IV viteške brigade. Stan sa ponude vrhunski trosoban odličnog otvorenog pogleda dvostranom orijentacijom ,sastoji se od dvije spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 80.000 KM, 50,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

prodajem stan na dobrinji 1 renoviran na 1 spratu. Stan je jednoiposoban od 50 kvadrata i nalazi se Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ciglane, 80.000 KM, 64,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na Ciglanama u ulici Dajanli Ibrahim-bega. Ovc stolarija nova je ugradjena prije 4 godine, kupatilo komplet je renovirano prije 3 godine, ubacen je i novi parket. Nova kuhinja ugradjena je u Martu 2023, a spavaca soba u novembru 2022. Stan posjeduje fizicki odvojenu....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 80.000 KM, 200,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća ukupne površine 200 m2 sa terasom od 50 m2 u naselju Kovačići ulica Borak, u neposrednoj blizini OHR-a, Sarajevo City Center (SCC-a). Sastoji se iz prizemlja i dva sprata. Prizemlje je površine 90 m2, trenutno se koristi kao garaža, a dio je preuređen u poslovni prostor.....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOBILJAČA, 79.000 KM, 140,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje kuću i dvorište na vrlo atraktivnoj lokaciji, u naselju Kobiljača, opština Ilidža, kanton sarajevski. # Kuća se nalazi odmah pored glavne ceste u blizini Pravnog fakulteta (Travnički Univerzitet), od Kiseljaka je udaljena 15 minuta, dok....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 78.000 KM, 52,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja full opremljen dvosoban apartman na Bjelašnici, općina Trnovo. Naša Bjelašnica i odlična lokacija! Hedonizam na TOP lokaciji i blizu staze, te svih drugih sadržaja. Apartman površine 52m2 čine hodnik, kupatilo,....

 
 
 
  Poslovni prostor, KAKANJ, 78.000 KM, 66,00 m2 cca 1180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvoiposoban stan u ulici Branilaca površine 65,31 metar kvadratni na prvom spratu iznad knjižare Novela. Stan se sastoji od kuhinje, spavaće sobe sa izlazom na balkon, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, djećije sobe, hodnika i kupatila. Stan je u odličnom stanju, posjeduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, PODLUGOVI, 78.000 KM, 90,00 m2 cca 870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje kuću u naselju Sovrle-Podlugovi, općina Ilijaš. Predmetna nekretnina je izgrađena na parceli površine 715 m2. Sastoji se od dvije etaže sa zasebnim ulazima. Površina objekta u temeljima je 47 m2, a ukupna korisna površina objekta je cca 80 m2. Prizemlje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 78.000 KM, 160,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje prelijepu kuću sa dvorištem na Kovačićima, opština Novo Sarajevo. # Kuća se nalazi u dobro poznatoj ulici Trebevićka, koja je udaljena svega 5 minuta od strogog centra Sarajeva. # Predmetnu nekretninu možete kupiti isključivo preko naše....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, 77.280 KM, 56,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvosoban stan sa savrsenim rasporedom prostorija u strogom centru Doboja u Cuprijskoj ulici na prvom spratu stambene zgrade sa centralnim grejanjem. Kontakt: +381 60 6303 373 +381 64 020 12 58 Nekretnina posjeduje Centralno grijanje .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 72.500 KM, 40,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje prelijepu vikendicu sa dvorištem u naselju Bogatići - Opština Trnovo, Republika Srpska. Naselje Bogatići je udaljeno svega 15 km od Međunarodnog aerodroma u Sarajevu, te 8 km od centra Trnova. Imanje se nalazi na vrlo kratkoj udaljenosti....

 
 
 
  Kuća, LIPNICA, 70.000 KM, 57,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću površine 57 m2sa zemljišnom parcelom 633 m2 u naselju S.Lipnica, Tuzla. Kuća posjeduje prizemlje i sprat. U prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom te kupatilo i predsoblje, dok se na spratu nalaze 3 spavaće sobe, ostava i balkon. Kuća se nalazi u....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 70.000 KM, 65,00 m2 cca 1080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Bijeljina,Janja,ulica Karadjordjeva. Trosoban stan,64m2,prvi sprat. Odlican raspored prostorija. Ima dvije terase. Cijena po dogovoru. Povoljno! 065/259-331 i 056/440-966 .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 70.000 KM, 93,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan sa tri spavaće sobe odličnog rasporeda površine 93m2 pozicioniran na 1. spratu zgrade sa 2 lifta, ulica Nerkeza Smailagića, Alipašino polje B faza, Opština Novi Grad. Stan čine predulaz, ulazni hodnik,....

 
 
 
  Kuća, MODRIČA, 70.000 KM, 111,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

BiH - Modriča - Centar - Ilije Garašanina br.1 Prodaje se porodična kuća na prelepoj lokaciji u blizini Doma zdravlja.Centar A Zona.Kuća je poslije rata djelimično renovirana sa prizemljem tri prostorije,kuhinja i kupatilo,prvi sprat veliki dnevni boravak sa terasom,spavaca soba,kuhinja....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 69.000 KM, 58,00 m2 cca 1190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju svijetao i funkcionalan dvosoban stan površine 58m², smješten na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade, u ulici Hifzi Bjelevca, naselje Stup. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, zatim spavaće sobe, te kuhinje i dnevnog boravka sa izlazom na balkon. LOKACIJA: Odlična i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 69.000 KM, 69,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja novo namješten trosoban stan Naselje Ilidža, u neposrednoj blizini velike Aleje. Stan se nalazi u Sarajevu, opština Ilidža. Trosoban stan, ukupne površine 69m2, pozicioniran je na prvom spratu novonapravljene stambene....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 67.000 KM, 84,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u Sarajevu. Stan se nalazi na prvom spratu u trospratnoj kući. Stan je renoviran i trenutno nije naseljen. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 66.500 KM, 43,00 m2 cca 1550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.12.2020.,

asoglas.com

Stan površine 43m2 na prvom spratu, dizajniran i osmišljen kako bi Vam pružio udoban i moderan prostor za savremeni život u centru Bijeljine. Strukturu stana čini dnevni boravak, kuhinja, spavaca soba, kupatilo i balkon. Ono što krasi ovaj stan jeste velika prozračnost i osvjetljenost.....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA KRUPA, 66.000 KM, 75,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2021.,

asoglas.com

Prodaje se Vikendica - Novogradnja i posjed smještena u mirnom i prirodno čistom ambijentu, opština Bosanska Krupa, rejon Gudavac sa izlazom na glavnu magistralnu cestu Bosanska Krupa -Jesenica.Od strogog centra grada Bosanske Krupe posjed je udaljen svega 6 kilometara do kojeg se....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANOVIĆI, 65.000 KM, 64,00 m2 cca 1020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

HITNO! Povoljno prodajem nedavno renoviran stan 64 kvadratna metra. Stan ima razvedeno grijanje, i nalazi se na prominentnoj lokaciji uz sami cetar Banovica. Stan ima razvedeno interno grijanje (iako zgrada nema), na lozenje i na struju. Stan se nalazi na prvom spratu, ima prostran....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 65.000 KM, 71,00 m2 cca 920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju austrougarski stan na idealnom prvom spratu zgrade u epicentru Sarajeva, Ul.Maršala Tita. Površinu 71 m2 čine veliki dnevni boravak, spavaća soba, kuhinja s trpezarijom, kupatilo i ulazni hodnik. Stan je u solidnom stanju....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 65.000 KM, 160,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje kuću sa dvorištem na EKSKLUZIVNOJ lokaciji na Ilidži, ulica Blažujski drum, općina Ilidža, Sarajevo. # Udaljenost od centralnog dijela Ilidže svega 3 min. laganog hoda!Predmetna nekretnina je izgrađena na potpuno ravnoj....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 65.000 KM, 160,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca u Vrbovskoj na Aneksu uz glavni put, 100 metara od glavne saobracajnice. Na kuci je novi krov, razvedene instalacije u kuci (voda, struja, grijanje)nisu jos prikljucene na gradske, nabaca (gruba, fina), termo estrihi, kuca nema stolariju. Sastoji se od garaze (dostup....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 240)

<< <1 2 3 4 5 6> >>