• GoHome Professional
100 m2 što skuplje do 98000 KM do 800 KM/m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 100 m2 što skuplje do 98000 KM do 800 KM/m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 100 m2 što skuplje do 98000 KM do 800 KM/m2

  • Za upit "100 m2 što skuplje do 98000 km do 800 km/m2" pronađeno 58 nekretnina - prosječna cijena 652 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 53000 KM
    • do 66000 KM (prosječna cijena)
    • do 79000 KM
    • do 663 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, PRIJEDOR, 87.000 KM, 105,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Povrsina stambenog prostora je 105 m2. Dvije sobe na spratu i d.boravak, kuhinja,ostava,trpezarija,kupatilo, predsoblje i balkon u prizemlju.Kuca je sredjena i namjestena za zivjeti u kuci. Ima okucnince 1012 i baste i vocaka. Dogovor oko cijene i oko upisa u ZK. Sve informacije i....

 
 
 
  Kuća, BRAVNICE, 85.000 KM, 102,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca je od cvrstog materijala zidana kamenom-sedrom. Izmenjena krovna konstrukcija i crjep 2000 godine. Od pomocnih objekata su tu pusnica (6 m2), supa (12 m2), svinjac (24 m2), stala (24 m2), garaza sa letnjom kuhinjom (48 m2). Svi pomocni objekti su zidani od cvrstog materijala.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 85.000 KM, 100,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca sa okucnicom na Bistriku (Mahmutovac). Kuca se nalazi na parceli površine od 147m², kuca sama ima oko 100m² i sastoji se od prizemlja i sprata. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka i trpezarije, kuhinje kao i stepenice za sprat. Na spratu se nalaze 2 spavace sobe....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '100 m2 što skuplje do 98000 km do 800 km/m2'
65.000 KM
61.400 KM
  Kuća, ILIJAŠ, 85.000 KM, 100,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća na 700 m od TC Konzum - Ilijaš, prema Mrakovu. Kuća ima 2860 m2 zemljišta sa mogućnošću kupovine kuće sa okućnicom od 800 m2 po cijeni od 85000 KM ili sveukupno 125000 KM ili zasebna kupovina placa od 2060 m2 za 58000 KM. Kuća je uz glavni asfaltni put koji vodi za Mrakovo, sa....

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 85.000 KM, 99,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca na prodaju dva sprata u Doboju ulica Pop Ljube 86 iznad glavne bolnice prema kuli dobojskoj kuca renovirana fasada uradjena prije 3god unutrasnjost namjestena gore i dole kuhinja gore i dole wc-kupatilo uradjen novo na drugom i prvom spratu hodnik i 3 sobe na prvom spratu dvije....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 83.500 KM, 105,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju gala četverosoban stan na Vojničkom polju, ul. Hasana Sućeske. Površinu 105 m2 (stvarna 114 m2) čine veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom u poluotvorenom konceptu, tri spavaće sobe, dva kupatila, ulazni hodnik,....

 
 
 
  Kuća, KONJIC, 80.000 KM, 100,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem useljivu dvospratnu kucu sa potkrovljem, 2 duluma okućnice, 2 vode i 40 duluma obradive zemlje. Uz kucu se nalazi i ljetna kuhinja Kontakt telefon 00387 65 615 255 (Mirko) Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 80.000 KM, 100,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu 100 kvadrata plus okucnica 1000m2 sa mogucnoscu prosirenja placa na jos 3000m2. 1500m od Marin Dvora sa izuzetnim pogledom na grad. +381640104502 Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, ZVORNIK, 80.000 KM, 100,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća na Branjevu u odličnom stanju, redovno održavana i spremna za useljenje, uknjizena 1/1 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking .

 
 
 
  Kuća, LJUBUŠKI, 80.000 KM, 100,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuhinja dnevni boravak 2 spavače sobe wc-kupatilo i mali hodnik Ispred kuče i pozadi kuče ima malo vrta.Iza kuče ima ostava 2,5mx3m Oko kuče je ograda. Loza,šipak,palma,lavanda,rožmarin. Od glavne ceste Ljubuški-Vitina kuča je umakjena 50m.Ima i svoj dovoz do kuče Kuča je odmah....

 
 
 
  Kuća, KRAŠEVO, 80.000 KM, 100,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo lijepu, potpuno namjestenu, urednu i odrzavanu kucu velicine 100 m2 sa 2000 m2 okucnice, garazom, drvarnicom i ljetnom kuhinjom. Kuca se nalazi na Tešanjki, opcina Tešanj - u blizini supermarketa i nekolicine trgovinskih centara. Kuca se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, ZELINJA DONJA, 80.000 KM, 100,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se namještena kuća 70m² (ispod pola kuće uređen podrum) +velika terasa sa centralnim grijanjem i vlastitim izvorom vode(ima i gradski) Molim za više inf na viber ili whatsapp +385976152378 Može zamjena za stan 50 i vise m² u Gradačcu Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno....

 
 
 
  Kuća, ZVORNIK, 80.000 KM, 100,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća na Branjevu u odličnom stanju, redovno održavana i spremna za useljenje Nekretnina posjeduje Balkon Kanalizacija Namješten Novogradnja Parking .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 80.000 KM, 100,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kucu u B.Jankovcu 10x10 sa podrumom+zgrada na 4000m2 placa+7000m2 zemlje prodajem. Kuca je useljiva ima gradjevinsku i svi papiri uredni. Nekretnina posjeduje Voda Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Kuća, LJUBUŠKI, 80.000 KM, 100,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuča je odmah useljiva Ima stariji namještaj Nekretnina posjeduje Voda Struja Parking .

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 80.000 KM, 105,00 m2 cca 760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Papiri 1/1, kanalizacija 40.000 EUR sa prepisom. Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Kablovska TV .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 80.000 KM, 97,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca visoka prizemnica sa pratecim objektima, na placu od 1659 m2, ogradjeno, 4,5 km od centra grada, mirna lokacija,papiri uredni, prepis moze odmah po dogovoru.Skola i vrtic blizu, hitno. Nekretnina posjeduje Garaža Voda Telefonski priključak Struja Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 80.000 KM, 95,00 m2 cca 840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu i zemljiste 7,2 ara u Sarajevu-Bojniku. 100% legalno, dovod struje i vode... POVOLJNO Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 80.000 KM, 91,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

KOMPLET RENOVIRANA IMA VELIKO DVORISTE VOCNJAK NALAZI SE NA UGLU IMA DVA PRILAZA EKSTRA LOKACIJA I KUCA Nekretnina posjeduje Garaža Voda Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, BUGOJNO, 75.000 KM, 100,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Porodicna kuca, visoka prizemnica, od 100 m2 sa okucnicom od 1000 m2 u Bugojnu. Kuca je udaljena 2 km od centra grada. Nalazi se na glavnom putu pored bivse UNIS-ove tvornice "Slavko Rodic". U prizemlju kuce nalazi se garaza, a sprat s dijelom prizemlja je stambeni dio. Kompletne....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 75.000 KM, 104,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje prelijepo imanje u naselju Tušnjići, opština Visoko, Zeničko-dobojski kanton. # Imanje se nalazi 15 minuta udaljenosti od Visokog i svega 10 minuta od Kiseljaka. # Udaljenost od komercijalnih centara, ambulante, predškolskih/školskih i....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 74.000 KM, 100,00 m2 cca 740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu sa okucnicom,garazom,velikim dvoristem i sa svim prikljucima.kuca ima uredne sve papire.nalazi se od bolnice kreka na udaljenosti oko 100m.ima izlaz na mag.put tuzla-doboj i stari put tuzla bukinje.kuca ima 100 m2 a okucnica 300 m2.sve ostale informacije na broj tel:061-427-932;061-959-777....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 73.000 KM, 102,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća sa potkrovljem površine 102 m2, sa pomoćnim zgradama površine 29 m2 i 10 m2, sa okućnicom površine 362 m2. Sastoji se od dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika i kupatila, i postoji mogućnost odvajanja još jedne prostorije koja bi mogla....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 70.000 KM, 93,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan sa tri spavaće sobe odličnog rasporeda površine 93m2 pozicioniran na 1. spratu zgrade sa 2 lifta, ulica Nerkeza Smailagića, Alipašino polje B faza, Opština Novi Grad. Stan čine predulaz, ulazni hodnik,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 70.000 KM, 96,00 m2 cca 730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

POSJED PRODAJE: Namješten petosoban dvoetažni stan površine 96m2 na 5. spratu zgrade u ulici Behdžeta Mutevelića, naselje Grbavica. Na prvoj etaži se nalaze dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom i izlazom na ustakljeni balkon, spavaća soba i kupatilo. Na drugoj etaži se nalaze 3....

 
 
 
  Kuća, KAKANJ, 70.000 KM, 96,00 m2 cca 730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca na dobroj lokaciji na Vardi u Kaknju.Kuci je potrebna adaptacija.Cijena po dogovoru, uknjižena 1/1 a za ostale informacije na Viber 0031624693929 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, LUKAVAC, 68.000 KM, 100,00 m2 cca 680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca u Lukavac mjestu, Rudnicka ulica,.. Kuca povrsine 100m2 Okucnica povrsine 750 m2. Ima sve dozvole i prikljucke, useljiva, prilaz sa asfaltirane ceste. 3 sobe, odvojeno kupatilo i WC, spajz, podrum. Cijena 68 000. Informacije na 061/305 598 i 035/555 202 Nekretnina posjeduje Voda....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 66.700 KM, 96,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2025.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: ; Gornji Podgradci .

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 66.000 KM, 100,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca i okucnica + zemlja sve uz Unu i Unac.Kuca je izgradjena od sedre. Nekretnina posjeduje Struja .

 
 
 
  Kuća, LJUBUŠKI, 66.000 KM, 101,00 m2 cca 650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stara kuća (tri cjeline) površine 101 m2 sa dvorištem od 500 m2, te oranica (više parcela) u površini od oko 7.000 m2 i pašnjaka i šuma u površini od oko 6.500 m2 (cijelo seosko imanje sa kućom u Vojnićima). Cijena: 66.000 KM. Za sve dodatne informacije kontaktirati: Vendi Franc 00385....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 65.000 KM, 92,00 m2 cca 710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Sarajevo, Franjevacka 15/2, zgrada SARAJEVSKE PIVARE, stambeno-poslovni objekat. Opcina Stari Grad, MZ Bistrik, 5 min. hoda do Bascarsije. Extra lokacija. Uknjizen, vl. 1/1, tek renoviran i adaptiran. Mogucnost dalje adaptacije ili pretvaranja u kancelarijski prostor. 1 soba : 33m2,....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 65.000 KM, 98,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.09.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Plac površine 865 m2 na kome se nalazi manja stambena zgrada sa potkrovljem površine 29 sa garažom dimenzija 19m2 i temelj za kuću dimenzija 12,3 x 8 m2. Kućica se sastoji od jedne prostorije tj dnevne sobe, uvučene kuhinje I hupatila. Opremljena je PVC stolarijom, protivprovalnim....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 65.000 KM, 100,00 m2 cca 650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Uknjizena srusena kuca na placu od 100 m2 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija .

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 65.000 KM, 108,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca posjeduje dvorisnu zgradu 7x5. Dvije garaze. Nalazi se u neposrednoj blizini banje, autobuske stanice i srednjoskolskog centra. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Podrum .

 
 
 
  Kuća, HAMZIĆI, 60.000 KM, 96,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi,5 minuta od centra Konjica,na veoma atraktivnoj lokaciji,s pogledom na rijeku..U prizemlju se nalazi poslovno prostor,iznad poslovnog prostora se nalaze dva sprata. Moze i zamjena za jednoiposoban stan u Sarajevu Za sve daljnje informacije,javite se na kontakt telefon......

 
 
 
  Kuća, BOSANSKI ŠAMAC, 60.000 KM, 100,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

U centru, prodajem desnu stranu dvojne kuce - 2 stana sa garazom i dvoristem. Na spratu : stan od 70 m2 namjesten i terasom nadkrivenom (2 sobe, hodnik, kupatilo, dnevni boravak i kuhinja namjestena). Ulaz poseban. Pridzemlje : stan od 30 m2 : soba, dnevni boravak, kuhinja i kupatilo).....

 
 
 
  Kuća, OŠTRA LUKA, 60.000 KM, 100,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se neuseljena obiteljska kuća s okućnicom (1989. god.), dvorišnom zgradom (štagalj), i starom kućom sa garažom. Nema priključak za vodu, ali ima pristup pumpi u dvorištu koja crpi čistu vodu s 38 metara dubine. Treba riješiti septičku jamu i hidrofor. Čelične vodovodne cijevi....

 
 
 
  Kuća, VLAKA, 57.000 KM, 96,00 m2 cca 590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu sa zemljistem u Opuzenu, Crepina. Kuca je velicine od 96 m2 (48m2 plus sprat). Potrebno je manje ulaganje u kucu. Uknjizeno 1/1. Pored kuce je plac od 1660m2, ranije je bio zasad mandarina. To je najkvalitetnije zemljiste za poljoprivredu na uscu Neretve. More je na....

 
 
 
  Kuća, ILIJAŠ, 56.000 KM, 100,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Novoizgrađena i opremljena kuća sa dvije etaže, posebne dvije garaže, vanjskim i unutrašnjim WC om, sa dva kupatila, posebnim ulazima na etaže, ograđenom okućnicom od 750 m2, te svim priključcima. Naselje Vratuša se nalazi jedan kilometar od centra Ilijaša. Sve informacije na: 061....

 
 
 
  Kuća, ZVORNIK, 55.000 KM, 100,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Kuća 100 kvadrata,500 m 2 okućnice,2 garaže,centralno grijanje,velika terasa ispred kuće i pomoćna zgrada. .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, Kovačići, 55.000 KM, 100,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodaje se 2 kuce u BARLOVCIMA samo 10km od centra grada Banja Luke moze zamjena za stan po dogovoru ili za Hrvacku. Papiri su 1/1.Blizu svih sadrzaja za zivot i mirno mjesto. .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 55.000 KM, 100,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJEM KUCU U BRCKOM NASELJE GRCICA OKUCNICA 400 CM2 KUCA NIJE ADAPTIRANA NAKON RATA DAKLE POTREBNO JU JE RENOVIRATI CIJENA PO DOGOVORU POCETNA 550000 MARAKA Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Parking .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 58)

<< <1 2> >>