• GoHome Professional
100 m2 do 5200 km/m2 do 140000 km - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 100 m2 do 5200 km/m2 do 140000 km - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 100 m2 do 5200 km/m2 do 140000 km

  • Za upit "100 m2 do 5200 km/m2 do 140000 km" pronađeno 146 nekretnina - prosječna cijena 994 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 78000 KM
    • do 97000 KM (prosječna cijena)
    • do 110000 KM
    • do 978 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BRČKO, 140.000 KM, 95,00 m2 cca 1470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.01.2025.,

www.realitica.com

Kuća na sprat površine 95 m2, sa pomoćnom zgradom površine 21 m2, na placu površine 7083 m2. .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 140.000 KM, 91,00 m2 cca 1540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Š NASELJE! Duplex kuća Pr + 1S površine 91m2 u osnovi sa pomoćnom zgradom površine 19m2, na parceli površine 302m2. Prizemlje kuće sadrži dnevni boravak u cjelini sa kuhinjsko-trpezarijskim dijelom, hodnik, dvije spavaće sobe, kupatilo i terase. Na spratu su prostorije identično raspoređene....

 
 
 
  Apartman, ZVORNIK, 140.000 KM, 100,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Izuzetan dvostrano orijentisan stan pored osnovne škole i vrtića.Renoviran vrhunska stolarija i parket hrastov.Dve terase. Nekretnina posjeduje Balkon Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '100 m2 do 5200 km/m2 do 140000 km'
138.000 KM
137.000 KM
123.100 KM
  Kuća, USTIKOLINA, 140.000 KM, 96,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se zidana, kvalitetno građena, kuća- vikend objekat, gabarita 5,94 x 10,25 m, na kulivisanoj, ograđenoj parceli, cca 2500 m2, u divnoj skoro netaknutoj prirodi. Lokacija: Zaseok Jabuke Izuzetna prelijepa prirodna okolina, bogata šumom i čistom izvorskom vodom, potocima i rječicom.....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZVORNIK, 140.000 KM, 100,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2021.,

www.nekretnine.ba

Renoviran stan.Dvostrano orijentisan.Dvije terase.Najljepsi položaj. 100 m od opštine. 30 metara od vrtića i 10 metara od osnovne škole. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Nedavno adaptiran Blindirana vrata Klima Kablovska....

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 140.000 KM, 93,00 m2 cca 1510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, KOBILJAČA, 139.000 KM, 99,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje vrlo lijepu vikendicu na Kobiljači u blizini magistralnog puta prema Kiseljaku, općina Ilidža - kanton sarajevski. Na samo 3,5 km udaljenosti od džamije u Rakovici u potpuno prirodnom i nevjerovatnom okruženju smještena je ova lijepa vikendica. Izgrađena....

 
 
 
  Kuća, ODŽAK, 139.000 KM, 100,00 m2 cca 1390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u novogradnji, kuća je potpuno namještena te nema dodatnih ulaganja! Kuća ima dvije spavaće sobe, dnevni boravak i kuhinju, ostavu, vešeraj i terasu te veliko dvorište! U kući postoje tri mogućnosti grijanja, grijanje na klimu, podno grijanje na struju te kamin. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 135.000 KM, 95,00 m2 cca 1420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.09.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća na sprat površine 95 m2, sa pomoćnom zgradom površine 21 m2, na placu površine 7083 m2. Prizemlje kuće se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom, dvije spavaće sobe, hodnika, ostave i kupatila. Unutrašnje stubište vodi na sprat koji nije završen. Opremljena je PVC....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 133.400 KM, 103,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Kuća sa potkrovljem površine 103m2 u osnovi. .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 130.000 KM, 103,00 m2 cca 1260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća sa potkrovljem površine 103m2 u osnovi. Stara kuca na odličnom placu površine 490m2. Kuća je stara i potrebna je adaptacija ili gradnja novog objekta. Prizemlje kuce se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, dvije sobe, kupatila, ostave I hodnika iz koga je unutrasnjo stepeniste....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 130.000 KM, 98,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca je 98 kvadrata a dvoriste/okucnica 102 kvadrata. Kuca se sastoji od 3 etaze a jedna je samo useljiva/upotrebljiva. To je 2 sprat . Na prvom spratu je garaza,kotlovnica i ostava. 3 sprat treba renovirat nije opremljen. Kuca dolazi sa svim namjestajem znaci opremljena je. Ima gradski....

 
 
 
  Kuća, ZENICA, 130.000 KM, 96,00 m2 cca 1350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.11.2025.,

www.realitica.com

??KUĆA na SMETOVIMA /Zenica Vlasništvo 1/1?? ; Smetovi .

 
 
 
  Kuća, TRAVNIK, 130.000 KM, 100,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Vikendica - 1 kat (dnevni boravak,soba,kupatilo) 36m2 - 2 kat (3sobe i kupatilo) 36 m2 - potkrovlje (soba) - useljiva - papiri 1/1 - podrum 18 m2 - 50 m2 zemljista - razvedeno centralno grijanje - 3 parking mjesta - terasa sa kaminom Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Velešići, 129.000 KM, 100,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Nedovršena kuća sa svim priključcima,klima sa urednom dokumentacijom ograđeno,prizemlje opremljeno sastoji se od hodnika,ostave, kupatila, sobe , dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom. Potkrovlje neopremljeno, geijanje na plinske peći a može i struja i čvrsto gorivo. Prilaz asfaltni.....

 
 
 
  Poslovni prostor, JABLANICA, 124.900 KM, 91,00 m2 cca 1370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje prelijepu kuću sa dvorištem u vrlo lijepom naselju zvanom Jablanica - Kijevo, Opština Trnovo, Republika Srpska. # Kuća sa friško urađenom fasadom te minimalnim ulaganjima u pripemu unutrašnjosti za redovnu upotrebu objekta. # Imanje se....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 124.200 KM, 92,00 m2 cca 1350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 122.200 KM, 94,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Pale,Koran novoizgradjen, cetverosoban, trostrano orjentisan jug-istok-zapad.Extra sredjen.Povoljno Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, LAKTAŠI, 120.000 KM, 101,00 m2 cca 1190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se poslovni objekat u Trn-u (nekada korišten kao mlin za žito). Vrsta oglasa: PRODAJA Adresa: Nikole Pašića Trn PO: Po + P Kvadratura: 101 m2 Podrum: 46 m2 Prizemlje: 93 m2 Pomoćni objekat: 29 m2 Plac: 596 m2 Godina gradnje: 1987. Vlasništvo: uredno 1/1 Potrebna sanacija kompletnog....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 120.000 KM, 101,00 m2 cca 1190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2022.,

www.indomio.ba

Stambeno poslovna zgrada Pr+1s+Pot površine 101m2 u osnovi, pomoćna zgrada površine 12m2, dvorište površine 500m2, njiva5 klase površine 299m2. U prizemlju se nalazi veliki poslovni prostor koji se trenutno koristi kao garaža i ljetna kuhinja. Na spratu se nalazi dnevni boravak, kuhinja....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI TRAVNIK, 120.000 KM, 96,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Uz stan se prodaju garaza (17 m2) sa galerijom i ostava (10 m2) takode sa galerijom. Sve je u istoj zgradi i sve je u vlasnistvu 1/1. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 120.000 KM, 100,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem mjenjam 2kuce u prigrackom naselju Barlovci 10km od centra Banjaluke.Kuce su jedna pokraj druge ima voda bunarska,voda gracka,tel,struja,skola,buss svako 35min,asvalt centar Banjaluka samo 10km.Zamjena za stan u Banjaluci ili u Hrvackoj po dogovoru.tel-0046-704234859 Nekretnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŽIVINICE, 120.000 KM, 97,00 m2 cca 1240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Četverosobni stan u centru Živinica, ul. Maršala Tita br.2. Stan se nalazi na III spratu a nastao je nadogradnjom na već postojećoj zgradi. Stan je građen kvalitetno i po savremenim normama.Posebna zvučna i toplotna izolacija, dupli bočni zidovi.Stan ima vlastito etažno grijanje i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SOKOLAC, 119.600 KM, 92,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem imanje na Ravnoj Romaniji sa kućom p+1, 92m2, kuća ima ugtrađeno centralno grijanje, 2 kupatila.Adaptacija izvršena 2013 godine. Poseban objekat je garaža 25m2, drvarnik i kolibica. Plac sadrži cca2000m2. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje....

 
 
 
  Kuća, TREBINJE, 118.000 KM, 94,00 m2 cca 1260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.04.2026.,

www.realitica.com

Kamena kuća na velikoj parceli – Trebinje (Mostaći) ; Zasad .

 
 
 
  Farma, DERVENTA, 117.354 KM, 100,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Na prodaju porodično imanje u Derventi, ul. Stevana Sinđelića, 105. Imanje se nalazi na parceli površine 5239m2. Kuća i pomoćne zgrade su površinom 369m2, dok je sama kuća 100m2 u osnovi, na dvije etaže. Sve je useljivo, ali ima mjesta za dodatna ulaganja. Uz ovo imanje prodaje se....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Ilidža, 120.000 KM, 100,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.09.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, ZVORNIK, 115.000 KM, 100,00 m2 cca 1150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.06.2022.,

asoglas.com

Na prodaju kuca u Zvorniku u ulici Sime Perica, 400m od bolnice. Jedan sprat kuce je u potpunosti funkcionalan, povrsine oko 95m2 (80m2 stan dnevna, trpezarija, 2 spavace sobe, kupatilo, kuhinja + 2 terase). Za dodatnih 240m2 (podrum, prizemlje i potrkovlje) je potrebno ulaganje da....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 112.800 KM, 94,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Salonski stan , povrsine 94 m2 na 4 spratu ekskluzivno uređen u suštini posjeduje veoma veliki dnevni boravak , kuhinju , dvije spavaće sobe , dva balkona , kupatilo.U stanu ugrađeni veliki gardarobni ormari u hodniku , urađena biblioteka i kamin u boravku , posebno urađeni stropovi....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 111.600 KM, 93,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Trosoban stan dvoetazni površine 93m2 na petom spratu. Stan u prvoj etazi ima prostranu trpezariju sa kuhinjom, hodnik i kupatilo. Druga etaza ima veliki dnevni boravak sa izlazom na terasu, spavacu sobu sa prostranim kupatilom, druga je soba sa gardaroberom. U stanu ostaje kuhinja....

 
 
 
  Apartman, BIHAĆ, 145.000 KM, 100,00 m2 cca 1450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem trosoban stan na Ozimica II. Stan je u 7 mjesecu kompletno renoviran. Zamjenjena stolarija, protiulomna vrata, grijanje, nova kuhinja, podovi, kupatilo Stan se sastoji od 74 kvadrata stanovanjske površine i 30 kvadrata terase. Stan ima: dnevnu sobu kuhinju 2 spavace sobe....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 110.000 KM, 98,00 m2 cca 1120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.04.2022.,

www.indomio.ba

POVOLJNO! Kuća u Srpskoj Varoši. Kuća Pr+1S površine 98m2 u osnovi, stambena zgrada površine 41m2, pomoćna zgrada površine 10 m2, dvoriste površine 297m2 što ukupno placa iznosi 470m2. U prizemlju se nalazi dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom, jedna spavaća soba, hodnik....

 
 
 
  Kuća, DERVENTA, 110.000 KM, 100,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kuća se nalazi 2 km od centra grada,namještena i useljiva Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, KRUPA NA VRBASU, 110.000 KM, 100,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Krupi na Vrbasu, 2 km od centra naselja. Kuća se nalazi u neposrednoj blizini rijeke Vrbas. Kuća ima 2 sprata, prizemlje je kao ljetna kuhinja, prvi sprat je stanbeni dio, hodnik, kuhinja sa dnevnom sobom, spavaća soba, kupatilo sa wc i balkon. Kvadratura kuće je 8x8....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 110.000 KM, 100,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuća u Sarajevu, naselje Vraca, 5 minuta autom do Skenderije, blizu Željinog stadiona . Odmah useljiva. Sva dokumentacija uredna, vlasnistvo 1/1. Gradjevinska dozvola, urbanisticka saglasnost. Kuća je na dva sprata. Prizemlje: predsoblje, kupatilo i dnevna soba sa kuhinjom iz koje....

 
 
 
  Kuća, ORAŠJE, 110.000 KM, 100,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem staru kuću sa više od 31000 m2 zemlje u Orašju na Ilinčici ( 3 kilometra od grada Tuzle).Zemljište se sastoji od kuće sa pratećim objektima, livade i šume sa potočićem u sredini šume.Kuća je izgrađena 1961. te je uvedena u zemljišne knjige, veličine 10x10 m, malo je oronula.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 110.000 KM, 100,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2020.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 110.000 KM, 101,00 m2 cca 1090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan za renoviranje u mirnom naselju udaljeno 2,5 km od centra grada Za vise informacija: 00491629146710 (Whatsapp/Viber) Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, PALE, 110.000 KM, 95,00 m2 cca 1160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.11.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 105.000 KM, 105,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se devastirana kuca sa zemljistem, svim priključcima i dozvolom za izgradnju. Uredni papiri 1/1. Moze i zamjena za stan ili auta. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, RASOVAC, 105.000 KM, 100,00 m2 cca 1050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuća je izgrađena od masivnog prirodnog kamena i vanjski zidovi su dosta debeli te imaju izvanredna izolaciona svojstva.Sastoji se od dvije etaže.Na prvoj etaži je podrum i dvije sobe ,koje se trenutno koriste kao ostave , a na drugoj u potpunosti osposobljenoj za stanovanje, su dvije....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBRINJA, 104.000 KM, 104,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Povoljno prodajem dvoeta�ni stan, Dobrinja IV. Uknji�en na 104m2, od prostorija dnevna soba, kuhinja, trpezarija, spava?a soba, de?ja soba, kupatilo sa kadom i tu� kabinom, galerija sa kaminom, balkon 7m2. Zgrada nema lift. Kontakt telefon: 065966095 Nekretnina posjeduje Balkon....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 146)

<< <1 2 3 4> >>