• GoHome Professional
100 m2 do 5200 km/m2 do 140000 km pala cijena - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 100 m2 do 5200 km/m2 do 140000 km pala cijena - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 100 m2 do 5200 km/m2 do 140000 km pala cijena

  • Za upit "100 m2 do 5200 km/m2 do 140000 km pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-5%

Promjena cijene sa 136.500 KM na 129.300 KM dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BRČKO, 129.300 KM, 58,00 m2 cca 2230 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.04.2025 - 136.500 KM
08.03.2026 - 129.300 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.04.2025.,

www.realitica.com

Trosoban stan koji se nalazi na trećem spratu površine 58m2. .

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 148.400 KM na 142.000 KM dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, LAKTAŠI, 142.000 KM, 60,00 m2 cca 2370 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.08.2025 - 163.600 KM
19.11.2025 - 158.000 KM
21.11.2025 - 148.400 KM
10.04.2026 - 142.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.08.2025.,

www.realitica.com

? Na prodaju – Vikendica Iris (Jablan, Laktaši) ; Jablan .

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 129.000 KM na 126.000 KM dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BRČKO, 126.000 KM, 58,00 m2 cca 2170 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.04.2025 - 133.000 KM
25.04.2025 - 132.998 KM
11.07.2025 - 129.000 KM
08.03.2026 - 126.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.04.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Trosoban stan koji se nalazi na trećem spratu površine 58m2. Stan se satoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, tri sobe, hodnika i kupatila. Stan je opremljen, PVC stolarijom, centralnim etažnim grijanjem i protuprovalnim vratima. Preko čitavog stana se prostire velika terasa koja ima....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 128.300 KM na 123.100 KM dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BRČKO, 123.100 KM, 61,00 m2 cca 2020 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.11.2025 - 128.300 KM
13.03.2026 - 123.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2025.,

www.realitica.com

Namješten dvosoban stan površine 60,24 m2, na II spratu stambene zgrade. .

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 125.000 KM na 120.000 KM dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BRČKO, 120.000 KM, 60,00 m2 cca 2000 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.11.2025 - 125.000 KM
13.03.2026 - 120.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten dvosoban stan površine 60,24 m2, na III spratu stambene zgrade. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, uvučene kuhinje, dvije spavaće sobe, hodnika, i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnim etažnim grijanjem na struju i kvalitetnim sanitarijama.....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 120.000 KM na 114.000 KM dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BRČKO, 114.000 KM, 46,00 m2 cca 2480 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.08.2025 - 120.000 KM
08.03.2026 - 114.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.08.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan na I spratu u kvalitetnoj staroj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, grijanje je na konvektore. Nalazi se na jako lijepoj i atraktivnoj....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 123.100 KM na 112.900 KM dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BRČKO, 112.900 KM, 60,00 m2 cca 1880 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 123.100 KM
01.04.2026 - 112.900 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.realitica.com

Namješten dvoetažni stan površine 60m2. .

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 122.800 KM na 112.500 KM dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BANJA LUKA, 112.500 KM, 76,00 m2 cca 1480 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.04.2025 - 133.000 KM
06.08.2025 - 122.800 KM
04.03.2026 - 112.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.04.2025.,

www.realitica.com

Banja Luka, Prijakovci. ; Prijakovci .

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 118.000 KM na 111.800 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 111.800 KM, 49,00 m2 cca 2280 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 118.000 KM
13.05.2026 - 111.800 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2026.,

www.realitica.com

Prodajem stan,na gore pomenutoj lokaciji na 4 spratu,zgrada ima 5 spratova,plus potkrovlje,stan je u solidnom stanju,zamjenjena je vanjska stolarija,klima postavljena nova,orijentisan je na glavnu ulicu,zgrada je prikljucena na gradsku toplanu,vlasnistvo 1/1 ,vrijedi pogledati. ;....

 
 
 
 
-39%

Promjena cijene sa 180.000 KM na 110.000 KM dana 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, TUZLA, 110.000 KM, 30726,00 m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 180.000 KM
18.04.2026 - 110.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.04.2026.,

www.aktido.ba

Prodaje se atraktivno zemljište ukupne površine30 726 m² , sa velikim razvojnim potencijalom za ozbiljne investicije u poljoprivredu, agrobiznis ili privatni rezidencijalni kompleks u naselju Bare u Tuzli. Kanalizacija, Septička jama, Struja, Vodovod.

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • do 5200 km/m2 do 140000 km pala cijena (36)
  • 100 m2 do 5200 km/m2 pala cijena (6)
  • 100 m2 do 5200 km/m2 do 140000 km (153)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)