• GoHome Professional
100 m2 pala cijena što manje do 94000 KM - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 100 m2 pala cijena što manje do 94000 KM - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 100 m2 pala cijena što manje do 94000 KM

  • Za upit "100 m2 pala cijena što manje do 94000 km" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 89000 KM (malo jeftiniji)
    • 98000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 51.200 KM na 49.100 KM dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BANJA LUKA, 49.100 KM, 42,00 m2 cca 1170 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.12.2025 - 51.200 KM
22.12.2025 - 56.300 KM
11.02.2026 - 51.200 KM
01.05.2026 - 49.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.12.2025.,

www.realitica.com

Banja Luka, Kola. Prodaje se jednosoban stan ukupne površine 42 m2 na I spratu stambeno poslovnog objekta. ; Kola .

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 90.000 KM na 80.000 KM dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, SARAJEVO, Marijin Dvor, 80.000 KM, 46,00 m2 cca 1740 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.12.2025 - 90.000 KM
09.05.2026 - 80.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.12.2025.,

www.indomio.ba

Na izuzetno atraktivnoj i rijetko dostupnoj lokaciji, u ulici Odobašina, naselje Marijin Dvor, prodaje se građevinska parcela površine 46 m². Parcela posjeduje važeću građevinsku dozvolu za izgradnju stambeno-poslovnog objekta. Planirani objekat pravilnog je gabarita dimenzija 5,0....

 
 
 
 
-29%

Promjena cijene sa 69.000 KM na 49.000 KM dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 49.000 KM, 58,00 m2 cca 850 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.05.2026 - 69.000 KM
16.05.2026 - 49.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju svijetao i funkcionalan dvosoban stan površine 58m², smješten na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade, u ulici Hifzi Bjelevca, naselje Stup. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, zatim spavaće sobe, te kuhinje i dnevnog boravka sa izlazom na balkon. LOKACIJA: Odlična i....

 
 
 
 
-21%

Promjena cijene sa 70.000 KM na 55.500 KM dana 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BRČKO, 55.500 KM, 68,00 m2 cca 820 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.11.2025 - 70.000 KM
25.04.2026 - 55.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju porodicna kuca na odlicnoj lokaciji u Grcici. Kuca je izgradjena od cigle, nudi dvije sobe, kuhinju, kupatilo, hodnik i predsoblje. Nalazi u jednom od ljepsih dijelova Grcice, u blizini prodavnica,restorana, skola i svih potrebnih sadrzaja za danasnji zivot. .

 
 
 
 
-19%

Promjena cijene sa 27.000 KM na 22.000 KM dana 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, SARAJEVO, 22.000 KM, 3704,00 m2 cca 10 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.01.2025 - 32.000 KM
05.06.2025 - 27.000 KM
02.04.2026 - 22.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.12.2024.,

www.indomio.ba

TOP NEKRETNINE d.o.o. Sarajevo (Broj u registru posrednika FMT: 23/2022) oglašava za prodaju zzemljište uknjižene površine 3.704m2 sa asflatiranim prilaznim putem, Umoljani, Bjelašnica, općina Trnovo. Kontakt Naida Ćerimagić Agent za nekretnine Mob: +387 61 903 569 E-mail: naida@topnekretnine.ba....

 
 
 
 
-31%

Promjena cijene sa 106.000 KM na 73.200 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DROZGOMETVA, 73.200 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.04.2024 - 144.000 KM
05.04.2024 - 136.000 KM
21.04.2024 - 118.000 KM
31.05.2024 - 116.000 KM
11.08.2024 - 110.000 KM
30.10.2024 - 106.000 KM
29.04.2026 - 73.200 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.04.2024.,

www.realitica.com

BOSNA I HERCEGOVINA - ZEMLJA - OKOLINA SARAJEVA- HADŽIĆI ; Drozgometva .

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 73.000 KM na 70.000 KM dana 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PRIJEDOR, 70.000 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.11.2025 - 73.000 KM
02.05.2026 - 70.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.11.2025.,

www.vhs-nekretnine.com

Na prodaju stan 50m2 koji se nalazi u naselju Novom Gradu. .

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 104.500 KM na 99.000 KM dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SARAJEVO, 99.000 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.04.2026 - 104.500 KM
15.05.2026 - 99.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.nn-nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa prostranom i izuzetno atraktivnom parcelom smještenom na odličnoj lokaciji uz magistralni put Sarajevo–Kiseljak, što ovu nekretninu čini lako dostupnom i vrlo pogodnom kako za stanovanje, tako i za različite investicione projekte. ; Kratki opis: NN Nekretnine ekslkuzivno....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 65.000 KM na 59.000 KM dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PRIJEDOR, 59.000 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.06.2024 - 65.000 KM
15.04.2026 - 59.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.vhs-nekretnine.com

Na prodaju plac 920m2 u naselju Urije u Prijedoru. .

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 68.000 KM na 58.000 KM dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, LIVNO, 58.000 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.09.2025 - 68.000 KM
27.02.2026 - 58.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.09.2025.,

www.realitica.com

PRODAJE SE GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE – LIVNO .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • pala cijena što manje do 94000 km (27)
  • 100 m2 što manje do 94000 km (89)
  • 100 m2 pala cijena što manje (7)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)