• GoHome Professional
100 m2 zadnjih 7 dana terasa što manje do 140000 K - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 100 m2 zadnjih 7 dana terasa što manje do 140000 K - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 100 m2 zadnjih 7 dana terasa što manje do 140000 KM

  • Za upit "100 m2 zadnjih 7 dana terasa što manje do 140000 km" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 130000 KM (malo jeftiniji)
    • 140000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 658 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BRČKO, 140.000 KM, 91,00 m2 cca 1540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Š NASELJE! Duplex kuća Pr + 1S površine 91m2 u osnovi sa pomoćnom zgradom površine 19m2, na parceli površine 302m2. Prizemlje kuće sadrži dnevni boravak u cjelini sa kuhinjsko-trpezarijskim dijelom, hodnik, dvije spavaće sobe, kupatilo i terase. Na spratu su prostorije identično raspoređene....

 
 
 
  Poslovni prostor, JABLANICA, 124.900 KM, 91,00 m2 cca 1370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje prelijepu kuću sa dvorištem u vrlo lijepom naselju zvanom Jablanica - Kijevo, Opština Trnovo, Republika Srpska. # Kuća sa friško urađenom fasadom te minimalnim ulaganjima u pripemu unutrašnjosti za redovnu upotrebu objekta. # Imanje se....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 86.000 KM, 95,00 m2 cca 910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje sestan u strogom centru neposrednoj blizini hotela Evrope . Stan velicine cca 95 m2 sa prekrasnom terasom od cca 30 m2 sa koje sevidi cjeli trebevic idio starog grada .Uz tu tersu kojaje u vlasnistvu sana nazali se jos jedan zajedniucka terasa od 200 m2 koja sluzi na koristenjeiu....

 
 
 
  Kuća, USTIKOLINA, 140.000 KM, 96,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se zidana, kvalitetno građena, kuća- vikend objekat, gabarita 5,94 x 10,25 m, na kulivisanoj, ograđenoj parceli, cca 2500 m2, u divnoj skoro netaknutoj prirodi. Lokacija: Zaseok Jabuke Izuzetna prelijepa prirodna okolina, bogata šumom i čistom izvorskom vodom, potocima i rječicom.....

 
 
 
  Kuća, KAMEN, 40.000 KM, 96,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Kamena kuća na prvoj liniji u Đenovićima, Herceg Novi Površina – 96 m2. 3 sprata. Struktura kuće: na prizemlju se nalazi predsoblje, dnevni boravak, kupaonica, kuhinja. Spiralno stubište vodi na prvi i drugi sprat. Na spratu nalazi se prostrana spavaća soba s terasom i pogledom na....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 100.000 KM, 98,00 m2 cca 1020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.05.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena kuća na sprat površine 48 m2 u osnovi, novije gradnje, na placu površine 3118 m2. Prizemlje kuće se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Vanjsko stubište vodi na sprat koji nije završen. Opremljena....

 
 
 
  Apartman, ZVORNIK, 140.000 KM, 100,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Izuzetan dvostrano orijentisan stan pored osnovne škole i vrtića.Renoviran vrhunska stolarija i parket hrastov.Dve terase. Nekretnina posjeduje Balkon Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZVORNIK, 140.000 KM, 100,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2021.,

www.nekretnine.ba

Renoviran stan.Dvostrano orijentisan.Dvije terase.Najljepsi položaj. 100 m od opštine. 30 metara od vrtića i 10 metara od osnovne škole. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Nedavno adaptiran Blindirana vrata Klima Kablovska....

 
 
 
  Kuća, TRAVNIK, 130.000 KM, 100,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Vikendica - 1 kat (dnevni boravak,soba,kupatilo) 36m2 - 2 kat (3sobe i kupatilo) 36 m2 - potkrovlje (soba) - useljiva - papiri 1/1 - podrum 18 m2 - 50 m2 zemljista - razvedeno centralno grijanje - 3 parking mjesta - terasa sa kaminom Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno....

 
 
 
  Kuća, ZVORNIK, 115.000 KM, 100,00 m2 cca 1150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.06.2022.,

asoglas.com

Na prodaju kuca u Zvorniku u ulici Sime Perica, 400m od bolnice. Jedan sprat kuce je u potpunosti funkcionalan, povrsine oko 95m2 (80m2 stan dnevna, trpezarija, 2 spavace sobe, kupatilo, kuhinja + 2 terase). Za dodatnih 240m2 (podrum, prizemlje i potrkovlje) je potrebno ulaganje da....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • 100 m2 terasa što manje do 140000 km (23)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)