• GoHome Professional
107 m2 do 160000 km što jeftinije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 107 m2 do 160000 km što jeftinije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 107 m2 do 160000 km što jeftinije

  • Za upit "107 m2 do 160000 km što jeftinije" pronađeno 193 nekretnina - prosječna cijena 1.045 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 110 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 150000 KM (malo jeftiniji)
    • 160000 KM (malo skuplji)
    • do 1000 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • prizemlje
    • podrum
    • 2.sprat
    • 1.sprat
    • moderan
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Zemljište, SARAJEVO, Vratnik, 7.700 KM, 110,00 m2 cca 70 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem zemljiste od 51 m2 na Vratniku na bedemima Starog grada (odmah pored restorana Bijela tabija), dobivena je urbanisticka i gradjevinska saglasnost za gradnju dvospratne kuce od ukupno 110 m2 na zemljistu. Na zemljistu se trenutno nalazi mala kuca koju je moguce i adaptirati.....

 
 
 
  Zemljište, BILEĆA, 35.000 KM, 110,00 m2 cca 320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Kuca u izgradnji . Broj spratova 2 . 1 sprat jednosoban , 2 trosoban .Ima gradjevinsku dozvolu i sve papire 1/1.Od grada je udaljena 1 km Obradivo zemljiste + vocnjak+svinjac. Kontakt tel : 065/639-316 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Telefonski priključak Struja Parking Kablovska....

 
 
 
  Kuća, ILIJAŠ, 40.000 KM, 100,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Dvije manje kuće, sa garažama, šupom, bunarom, sušarom.. u Starom Ilijašu. Obje kuće su useljive, sa asfaltnim prilazom. Cca 800 m2 okućnice na potpuno ravnom terenu. U blizini se nalaze lokalna džamija i škola Sve informacije na: 066 666 013 ili 061 330 522 Više nekretnina na: www.nekretnine-licina.com.ba....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '107 m2 do 160000 km što jeftinije'
61.400 KM
61.600 KM
  Kuća, BANJA LUKA, 40.000 KM, 99,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJEM KUCA-KUCU-IMANJE SA 1000-2500 KVADRATA ZEMLJE (MOGUCE PARCELISANJE ZEMLJE PO DOGOVORU), MJESTO ROMANOVCI, OKOLINA LAKTASA-LAKTASI-BANJA LUKA.MOZE PLACANJE U RATAMA, PO DOGOVORU066/245-426 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Kuća, DONJI VAKUF, 40.000 KM, 100,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

prodajem imanje sa kucom i deset duluma zemlje Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA KRUPA, 42.000 KM, 100,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća na kat,devastirana za vrijeme rata,posjeduje potrebnu dokumentaciju,Ista se nalazi u predgrađu,naselje Hodžonac br.1. nedaleko od osnovne škole i centra grada,Uz kuću je prateći objekt garaža,ljetna kuhinja i ostava za drva, te 1400 m2 zemljišta. Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 43.750 KM, 100,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE se namješten dvoetažni stan u kući u nizu stambene površine cirka100m2 i dva vrta od 20 i 50m2. Kuća u potunosti renovirana sa ugradnjom svih novi instalacija,hidro i toplotnih izolacija i novim krovom. Vrtovi lijepo uređeni i ograđeni. U prizemlju se nalazi dnevni boravak,kuhinja,trpezarija,wc....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 45.000 KM, 100,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE se namješten dvoetažni stan u kući u nizu stambene površine cirka100m2 i dva vrta od 20 i 50m2. Kuća u potunosti renovirana sa ugradnjom svih novi instalacija, hidro i toplotnih izolacija i novim krovom. Vrtovi lijepo uređeni i ograđeni. U prizemlju se nalazi dnevni boravak,....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKI PETROVAC, 46.000 KM, 115,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Kablovska TV Ostava .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 48.000 KM, 117,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u ul. Ranka Šipke, na odličnoj lokaciji udaljena 1 min hoda od Konzuma i Emporijuma i cca 1 kilometar od strogog centra Banjaluke. Kuća se nalazi na placu od 652 m2, a sama kuća je u osnovi 117 m2. Kuca je na 2 sprata sa dva zasebna ulaza. Potkrovlje je moderno uredjeno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Breka, 48.600 KM, 113,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Centralno grijanje .

 
 
 
  Kuća, TRAVNIK, 49.000 KM, 114,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.11.2024.,

www.bihhome.ba

Kuća je površine P=114m2 i nalazi se na parceli ukupne površine 706m2. .

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 49.000 KM, 100,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2023.,

www.nekretnine.ba

kuca sa okucnicom sa 6200 metara kvadratnih obezbjedena voda i struja posjedovanje stambene i gradevinske dozvole Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Podrum .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 49.500 KM, 100,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Opis: Prodajem kucu, raj na zemlji! Zadnja kuca u sokaku sa velikim vocnjakom(80 stabla vocki+ 40 stabla grozdja. Kuca na dva sprata, stepenice u kuci i van kuce. Drugi sprat: 3 spavace sobe i kupatilo Prizemno: 1 spavaca soba, 1 kupatilo, boravak kuhinja i trepezarija u sklopu (otvoren....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIJELJINA, 50.000 KM, 113,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Centar grada, zona A, 83m2 do pješačke ulice, 30m2 može kancelarijski prostor, 2 ulaza, sa ulice i kroz hol zgrade, armstrong plafon, 4 tel. linije, ADSL internet, mokri čvor, ALU bravarija, Nekretnina posjeduje Voda Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Internet....

 
 
 
  Kuća, KALESIJA, 50.000 KM, 110,00 m2 cca 460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi na magistralnom putu Živinice-Kalesija,u naselju donje vukovije, dimenzija 11x10 na parceli veličine 936m2. Kuća posjeduje papire 1/1, i nije potpuno završena Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja .

 
 
 
  Kuća, TEŠANJ, 50.000 KM, 110,00 m2 cca 460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća je sa zemljom koja se može isparcelisati. Poseduje sve papire i priključke. Zemlja se prodaje i odvojeno. Detaljnija cena je po dogovoru. Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 50.000 KM, 100,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

INFORMACIJE: Kuća se nalazi na parceli od 350 kvadratnih metara. Sama kuća zauzima 100 kvadratnih metara, ima dva sprata (svaki sprat 100 kvadratnih metara), sa podrumom, kotlovnicom i garažom. 6 soba, plus kuhinje i trpezarije na svakom spratu. Iza kuće se nalazi bašta od 100 kvadratnih....

 
 
 
  Kuća, SIMIN HAN, 50.000 KM, 100,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem devastiranu kucu sa okucnicom od 4duluma zemlje. Kucase nalazi pored magistralnog puta Tuzla-Zvornik . Papiri uredni! Vise informacija na broj telefona 060/396-00-37 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Podrum .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 50.000 KM, 100,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju kuća (100 m2) i imanje u Nožičkom, opština Srbac. Domaćinstvo sa 60 duluma zemlje u komadu. Asfalt do kuće, trofazna struja, gradski vodovod, bunar u dvorištu. Sve informacije na telefon: +381603329980 i +38766428755. Nekretnina posjeduje Voda Struja .

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 50.000 KM, 104,00 m2 cca 480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Sve info na broj 062 741 069 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Kuća, ZAVIDOVIĆI, 52.000 KM, 100,00 m2 cca 520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u Zavidovicima, ulica gazije bb, kilometar od centra grada. sama kuca je od glavnog puta udaljena 50-ak metara, sam prilaz kuci je normalan i kuca se nalazi na ravnom terenu. oko kuca ima prvi sprat je garaza, drugi sprat ima dvije prostorije i wc. svi papiri su uredni....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 55.000 KM, 100,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJEM KUCU U BRCKOM NASELJE GRCICA OKUCNICA 400 CM2 KUCA NIJE ADAPTIRANA NAKON RATA DAKLE POTREBNO JU JE RENOVIRATI CIJENA PO DOGOVORU POCETNA 550000 MARAKA Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Parking .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, Kovačići, 55.000 KM, 100,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodaje se 2 kuce u BARLOVCIMA samo 10km od centra grada Banja Luke moze zamjena za stan po dogovoru ili za Hrvacku. Papiri su 1/1.Blizu svih sadrzaja za zivot i mirno mjesto. .

 
 
 
  Kuća, ZVORNIK, 55.000 KM, 100,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Kuća 100 kvadrata,500 m 2 okućnice,2 garaže,centralno grijanje,velika terasa ispred kuće i pomoćna zgrada. .

 
 
 
  Kuća, ŽIVINICE, 55.000 KM, 110,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuća prizemlje+sprat starije gradnje ali donedavno se u njoj zivjelo.900m od centra Zivinica.600m2 okućnice dolazi uz kuću zemlja pogodna i za gradnju.Kuća ima potrebnu svu dokumentaciju,struju,vodu i telefonski prikljucak.CIjena iznosi 55000KM.U prizemlju soba i 2 velika podruma,na....

 
 
 
  Kuća, GREDICE, 56.000 KM, 110,00 m2 cca 510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u naselju Donji brezik, blizu Majevičkr kuće. Bruto korisne površine u osnovi 55m2, to jest prizemlje+sprat=110m2. Priključena je struja, voda i kanalizacija, kupatila imaju i u prizemlju i na spratu. Unutra je razvedena struja i voda i omalterisani zidovi, podovi nisu....

 
 
 
  Kuća, ILIJAŠ, 56.000 KM, 100,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Novoizgrađena i opremljena kuća sa dvije etaže, posebne dvije garaže, vanjskim i unutrašnjim WC om, sa dva kupatila, posebnim ulazima na etaže, ograđenom okućnicom od 750 m2, te svim priključcima. Naselje Vratuša se nalazi jedan kilometar od centra Ilijaša. Sve informacije na: 061....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 60.000 KM, 110,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Novoizgrađena dupleks kuća površine 110 m2, prizemlje i visoko potkrovlje, sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika, kupatila i jedne sobe u prizemlju. Na sprat vodi unutrašnje stepenište. Na spratu su dvije sobe i nezavršeno kupatilo. Svaka soba ima svoj izlaz....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKI ŠAMAC, 60.000 KM, 100,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

U centru, prodajem desnu stranu dvojne kuce - 2 stana sa garazom i dvoristem. Na spratu : stan od 70 m2 namjesten i terasom nadkrivenom (2 sobe, hodnik, kupatilo, dnevni boravak i kuhinja namjestena). Ulaz poseban. Pridzemlje : stan od 30 m2 : soba, dnevni boravak, kuhinja i kupatilo).....

 
 
 
  Kuća, OŠTRA LUKA, 60.000 KM, 100,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se neuseljena obiteljska kuća s okućnicom (1989. god.), dvorišnom zgradom (štagalj), i starom kućom sa garažom. Nema priključak za vodu, ali ima pristup pumpi u dvorištu koja crpi čistu vodu s 38 metara dubine. Treba riješiti septičku jamu i hidrofor. Čelične vodovodne cijevi....

 
 
 
  Kuća, KUPRES, 60.000 KM, 110,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 65.000 KM, 98,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.09.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Plac površine 865 m2 na kome se nalazi manja stambena zgrada sa potkrovljem površine 29 sa garažom dimenzija 19m2 i temelj za kuću dimenzija 12,3 x 8 m2. Kućica se sastoji od jedne prostorije tj dnevne sobe, uvučene kuhinje I hupatila. Opremljena je PVC stolarijom, protivprovalnim....

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 65.000 KM, 108,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca posjeduje dvorisnu zgradu 7x5. Dvije garaze. Nalazi se u neposrednoj blizini banje, autobuske stanice i srednjoskolskog centra. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Podrum .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 65.000 KM, 100,00 m2 cca 650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Uknjizena srusena kuca na placu od 100 m2 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija .

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 66.000 KM, 100,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca i okucnica + zemlja sve uz Unu i Unac.Kuca je izgradjena od sedre. Nekretnina posjeduje Struja .

 
 
 
  Kuća, LJUBUŠKI, 66.000 KM, 101,00 m2 cca 650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stara kuća (tri cjeline) površine 101 m2 sa dvorištem od 500 m2, te oranica (više parcela) u površini od oko 7.000 m2 i pašnjaka i šuma u površini od oko 6.500 m2 (cijelo seosko imanje sa kućom u Vojnićima). Cijena: 66.000 KM. Za sve dodatne informacije kontaktirati: Vendi Franc 00385....

 
 
 
  Kuća, LUKAVAC, 68.000 KM, 100,00 m2 cca 680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca u Lukavac mjestu, Rudnicka ulica,.. Kuca povrsine 100m2 Okucnica povrsine 750 m2. Ima sve dozvole i prikljucke, useljiva, prilaz sa asfaltirane ceste. 3 sobe, odvojeno kupatilo i WC, spajz, podrum. Cijena 68 000. Informacije na 061/305 598 i 035/555 202 Nekretnina posjeduje Voda....

 
 
 
  Kuća, MODRIČA, 70.000 KM, 111,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

BiH - Modriča - Centar - Ilije Garašanina br.1 Prodaje se porodična kuća na prelepoj lokaciji u blizini Doma zdravlja.Centar A Zona.Kuća je poslije rata djelimično renovirana sa prizemljem tri prostorije,kuhinja i kupatilo,prvi sprat veliki dnevni boravak sa terasom,spavaca soba,kuhinja....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 73.000 KM, 102,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća sa potkrovljem površine 102 m2, sa pomoćnim zgradama površine 29 m2 i 10 m2, sa okućnicom površine 362 m2. Sastoji se od dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika i kupatila, i postoji mogućnost odvajanja još jedne prostorije koja bi mogla....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 74.000 KM, 100,00 m2 cca 740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu sa okucnicom,garazom,velikim dvoristem i sa svim prikljucima.kuca ima uredne sve papire.nalazi se od bolnice kreka na udaljenosti oko 100m.ima izlaz na mag.put tuzla-doboj i stari put tuzla bukinje.kuca ima 100 m2 a okucnica 300 m2.sve ostale informacije na broj tel:061-427-932;061-959-777....

 
 
 
  Kuća, BUGOJNO, 75.000 KM, 100,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Porodicna kuca, visoka prizemnica, od 100 m2 sa okucnicom od 1000 m2 u Bugojnu. Kuca je udaljena 2 km od centra grada. Nalazi se na glavnom putu pored bivse UNIS-ove tvornice "Slavko Rodic". U prizemlju kuce nalazi se garaza, a sprat s dijelom prizemlja je stambeni dio. Kompletne....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 193)

<< <1 2 3 4 5> >>