• GoHome Professional
110 m2 što veće prizemlje do 100000 km okućnica - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 110 m2 što veće prizemlje do 100000 km okućnica - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 110 m2 što veće prizemlje do 100000 km okućnica

  • Za upit "110 m2 što veće prizemlje do 100000 km okućnica" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 700 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 95000 KM (malo jeftiniji)
    • 100000 KM (malo skuplji)
    • do 725 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 658 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BRČKO, 80.000 KM, 114,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća na sprat površine 114m2 u osnovi, pomoćni objekti površine 34m2 i 38m2, voćnjak 3. Klase površine 72m2, dvorište površine 500m2 što ukupno placa iznosi 758m2. Kuća na sprat koja u prizemlju ima dnevni boravak sa kuhinjom I trpezarijom, spavaću sobu, hodnik i kupatilo. Na sprat....

 
 
 
  Kuća, ŽIVINICE, 55.000 KM, 110,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuća prizemlje+sprat starije gradnje ali donedavno se u njoj zivjelo.900m od centra Zivinica.600m2 okućnice dolazi uz kuću zemlja pogodna i za gradnju.Kuća ima potrebnu svu dokumentaciju,struju,vodu i telefonski prikljucak.CIjena iznosi 55000KM.U prizemlju soba i 2 velika podruma,na....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 85.000 KM, 100,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca sa okucnicom na Bistriku (Mahmutovac). Kuca se nalazi na parceli površine od 147m², kuca sama ima oko 100m² i sastoji se od prizemlja i sprata. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka i trpezarije, kuhinje kao i stepenice za sprat. Na spratu se nalaze 2 spavace sobe....

 
 
 
  Kuća, BUGOJNO, 75.000 KM, 100,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Porodicna kuca, visoka prizemnica, od 100 m2 sa okucnicom od 1000 m2 u Bugojnu. Kuca je udaljena 2 km od centra grada. Nalazi se na glavnom putu pored bivse UNIS-ove tvornice "Slavko Rodic". U prizemlju kuce nalazi se garaza, a sprat s dijelom prizemlja je stambeni dio. Kompletne....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)