• GoHome Professional
110 m2 do 5200 km/m2 do 140000 km što veće balkon - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 110 m2 do 5200 km/m2 do 140000 km što veće balkon - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 110 m2 do 5200 km/m2 do 140000 km što veće balkon

  • Za upit "110 m2 do 5200 km/m2 do 140000 km što veće balkon" pronađeno 106 nekretnina - prosječna cijena 919 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 72000 KM
    • do 90000 KM (prosječna cijena)
    • do 100000 KM
    • do 904 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 140.000 KM, 120,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Dva poslovna prostora, uredna dokumentacija Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 140.000 KM, 120,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća ukupne površine 120m2 izgrađena na parceli površine 409m2 u naselju Bećarevac, Tuzla. Sastoji se od prizemlja i sprata. U prizemlju se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i kotlovnica. Na spratu je dnevno boravak, kuhinja, dvije sobe, kupatilo....

 
 
 
  Kuća, GRAČANICA, 120.000 KM, 120,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi 10 minuta hoda od centra grada. Nalazi se u veoma ugodnom susjedstvu. Idealna kuca za ljude koji traze ugodno mjesto za stanovanje. Kuca je na jednom spratu bez stepenica tako da je podesna i za ljude koji se teze krecu. Kuca ima vrlo lijep izgled i vrlo urednu okucnicu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '110 m2 do 5200 km/m2 do 140000 km što veće balkon'
115.000 KM
135.942 KM
118.000 KM
  Kuća, JELAH, 120.000 KM, 120,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća ima uređeno prizemlje 60m2, te neuređeni kat (60m2), i podrum. Manja okućnica sa dvorišnom zgradom. Kuća je u centru Jelaha Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Podrum .

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 120.000 KM, 120,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi nedaleko od glavne kapije kasarne.Prilaz je sa glavne ulice. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 144.000 KM, 120,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

povoljno Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, LUKAVAC, 115.000 KM, 120,00 m2 cca 960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stup, 145.000 KM, 120,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Nova kuca san zavrsenim prizemljem a sa svim materijalom za sprat(rigips,sve za centralno,kablovi ,llukzuzne plocice ,patosi itd) Gradzena od najkvalitetnijih materijala sa izvanrednom termickom izolacijom. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak....

 
 
 
  Kuća, PRIJEDOR, 145.000 KM, 120,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća sa pratećim objektima i 2,5 dunuma zemlje u Kozarcu Lokacija: magistralni put Prijedor – Banja Luka, cca 2 km od skretanja za Kozarac. Kuća: godina gradnje: 2006.. 7,5 x 8,5 sa dubokim potkrovljem, kompletno sređena unutra, izvana nije fasada završena 2,5 dunuma zemljišta (uređenog....

 
 
 
  Kuća, DERVENTA, 110.000 KM, 120,00 m2 cca 920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca u centru, kod samoposluge Vrelo, p+s+p, dozvoljena gradnja garaze i pomocnog objekta Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja .

 
 
 
  Kuća, KULA BANJER, 100.000 KM, 120,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Podrum .

 
 
 
  Kuća, ZAVIDOVIĆI, 95.000 KM, 120,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJEM NA IDEALNOM MJESTU vikend kucu sa zemljistem od cca 10 duluma, od toga 2792 m2 suma. Kuca povrsine (120 m2) u 4 nivoa i to: Prizemlje: blazon predsoblje sa stepenicama za sprat (visoko prizemlje), kupatilo sa WC-om, trpezarija, kuhinja i ostava; Visoko prizemlje: ulaz iz....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 95.000 KM, 120,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.03.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuća je locirana u gradskom naselju Brist, na prelijepoj lokaciji, na glavnoj saobraćajnici preko puta pekare "Pariz". Na parceli površine 1050 m2 su smještene dvije kuće i pomoćni objekat. Novija kuća se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka....

 
 
 
  Kuća, HODBINA, 90.000 KM, 120,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodicna kuca na parceli od 1 duluma zemljista i imanje iz vise parcela, prizemlje nije renovirano a prvi sprat je renoviran. Flanovac - 7070m2 , Ciganovac 5647m2, Vinine 1516m2, Njive 13069m2, stara kuća (pod majdanima) 990m2. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Struja....

 
 
 
  Kuća, UGLJEVIK, 88.000 KM, 120,00 m2 cca 730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.08.2020.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju kuca u Ugljeviku, svega 2km od centra Ugljevika. Nalazi se na uzvisenju, sa prelepim pogledom. Sa terase ima prelep pogled. Kuca je redovno odrzavana, vredi pogledati. Kuca ima i veliku okucnicu, te je pogodno po zelji izgraditi garazu, pomocnu kucu ili slicno. Za svaku....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA KRUPA, 85.000 KM, 120,00 m2 cca 710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.09.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaja se kuca, stala s garazom i ukupno 20 dunuma zemlje Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Parking Internet .

 
 
 
  Kuća, BUKOVICA, 150.000 KM, 120,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Struja Novogradnja Parking Podrum .

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, 150.000 KM, 120,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Manja kuća sa dva odvojena stana u prizemlju i potkrovlju. U prizemlju : ulaz, kupatilo, 2 manje spavaće sobe, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, ostava, terasa. Vanjskim stepeništem se pristupa potkrovlju koje sadrži: Ulazni podest, kupatilo, spavaća soba, dnevna soba sa trpezarijom....

 
 
 
  Kuća, TRAVNIK, 150.000 KM, 120,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 150.000 KM, 120,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 80.000 KM, 120,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u ul. Frana Supila u Banja Luci, ca. 2 minute hoda do Delta Planet. Kuca je na placu od 470m2,prilaz sa dvije strane,istok - zapad, prizemlje (kuhinja,spajz,ostava,dnevna soba,spavaca soba), potkrovlje dvije sobe i balkon,ali postoji mogucnost prosirenja za dodatne dvije....

 
 
 
  Kuća, KISELJAK, 80.000 KM, 120,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca u turistickom mjestu Kiseljak opstina Zvornik. Kica je opremljena,garaza,ostava,podrum,tel.prikljucak,struja,internet,voda,kablovska,pomocni objekti. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet Podrum....

 
 
 
  Kuća, DERVENTA, 80.000 KM, 120,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.06.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuca sa poslovnim prostorom cca 120 m2, sa zemljistem cca 600 m2. Kuca je u potpunosti sredena i poslovni prostor takoder. Cijena 80000 eura fixno. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet....

 
 
 
  Kuća, UGLJEVIK, 79.500 KM, 120,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju kuca u Ugljeviku. Svega 2km od centra Ugljevika. Sa terase ima prelep pogled na Ugljevik. Kuca je redovno odrzavana, vredi pogledati. Za svaki dogovor pozvati +38163265692, moze i Viber. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Telefonski priključak Struja Parking Klima Kablovska....

 
 
 
  Kuća, GORAŽDE, 79.000 KM, 120,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca sa okucnicom u Gorazdu blizu autobuske stanice. Kuca je na dva sprata, po 60m2. Zasebni ulazi. Kuca ima plocu, garazu i na lijepom je mestu. Vlasnistvo 1/1. Cijena je 39 000 Eura. Možete se javiti na telefon 038 221 658 ili na email dragica52@verat.net. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 75.000 KM, 120,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodam kuću i dva dunuma zemlje u strogom centru Potkozarja. Kontakt: broj: +386 40 308 737 (Viber/WhatsApp) email: nikica.radman6@gmail.com Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, HADŽIĆI, 75.000 KM, 120,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Po dogovoru Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, KRIVAČE, 75.000 KM, 120,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Za dodatne informacije zvati na broj: +38762354690 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Novogradnja Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, TRNOVO, 70.000 KM, 120,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.09.2020.,

www.nekretnine.ba

Vikendica ima dva odvojena apartmana, jedan je površine 42 m2 a drugi ima 78m2. Svaki apartman ima svoje kupatilo. Objekat se nalazi na oko 250 metara od ski staze. Posjeduje kotao na struju i kotao na čvrsto gorivo. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 60.000 KM, 120,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.08.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodična kuća. Kuća se nalazi na dobroj lokaciji u Par Selu, pored puta Tuzla-Aerodrom, odnosno u blizini raskrsnice (Tuzla - Aerodrom D.Dubrave - Živinice) Udaljenost od Tuzle 7 km. Udaljenost od trgovine Bingo 500 m. Kuća je na sprat, dimenzije 8x8,6 m. Kuća posjeduje....

 
 
 
  Kuća, NOVO NASELJE, 50.000 KM, 120,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća je obnovljena tj.izgrađena ponovo 1999.god. jer je u ratu srušena. od strane humanitarne organizacije je urađena po najvišim standardima na atraktivnoj lokaciji malo predgrađe gdje se ima pristup svim potrebnim lokacijama u DubiciU kući se nalazio podstanar koji kuću nije....

 
 
 
  Kuća, NOVI TRAVNIK, 50.000 KM, 120,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću pokrivenu u Novom Travniku, Novo Naselje, 10x10m, plac 460m2, garaža uz kuću, stubište zasebno, mogućnost uređenja poslovnog prostora. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Kanalizacija Novogradnja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 48.000 KM, 117,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u ul. Ranka Šipke, na odličnoj lokaciji udaljena 1 min hoda od Konzuma i Emporijuma i cca 1 kilometar od strogog centra Banjaluke. Kuća se nalazi na placu od 652 m2, a sama kuća je u osnovi 117 m2. Kuca je na 2 sprata sa dva zasebna ulaza. Potkrovlje je moderno uredjeno....

 
 
 
  Kuća, TRAVNIK, 104.000 KM, 115,00 m2 cca 900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem vikendicu na Vlasicu u centru Babanovca objekat izgradzen na privatnom zemljistu vlasnistvo 1/1. Vikendica posjeduje urednu dokumentaciju i prikljucak. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKI PETROVAC, 46.000 KM, 115,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Kablovska TV Ostava .

 
 
 
  Kuća, MAHALA, 135.000 KM, 112,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u centru Tuzle kod Doma zdravlja prizemlje i sprat cca 112m2 sa okucnicom 157m2. Papiri uredni kuca posjeduje k.c. (uplanjena), moguca gradnja, posjeduje telefonski prikljucak a pored kuce prolazi parovod mogucnost prikljucka ne gradsko grijanje. Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Kuća, LUKAVAC, 95.000 KM, 112,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, BUSOVAČA, 150.000 KM, 112,00 m2 cca 1340 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju kuća u samom centru Busovače, kod ambulante. Tiho i mirno naselje. Kuća tlocrtno ima 56 kvadrata, a sastoji se od prizemlja, prvog kata s terasom i 2 balkona te tavana visine cca 4 metra. Prizemlje se sastoji od hodnika, toaleta, ostave, dnevne sobe s blagovaonicom te kuhinje....

 
 
 
  Kuća, KAKANJ, 80.000 KM, 112,00 m2 cca 710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem poluuseljivu kucu sa dva kata površine 112m2,sa prikljuckom na vodu,el.struju i telefon.. Kuca je uplanjena i gradena sa gradevinskom dozvolom.. Uz kucu se prodaje 450m2 zemljista. Kuca se nalazi uz glavnu cestu 1Km do centra grada. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, MODRIČA, 70.000 KM, 111,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

BiH - Modriča - Centar - Ilije Garašanina br.1 Prodaje se porodična kuća na prelepoj lokaciji u blizini Doma zdravlja.Centar A Zona.Kuća je poslije rata djelimično renovirana sa prizemljem tri prostorije,kuhinja i kupatilo,prvi sprat veliki dnevni boravak sa terasom,spavaca soba,kuhinja....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 135.000 KM, 110,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodična kuća ukupne površine cca 110m2 u naselju Kolovrat, Tuzla. Sastoji se od prizemlja i sprata. U prizemlju je dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, kupatilo, hodnik i terasa. Na spratu se nalaze 3 sobe, hodnik, kupatilo i balkon. Ispred kuće je skladište i prostor....

 
 
 
  Stan, NOVI TRAVNIK, 126.750 KM, 110,00 m2 cca 1150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba iz svoje ponude za prodaju izdvaja vikendicu na Rostovu Vikend objekat površine 110m2 sa okućnicom od 931m2. Objekat se sastoji od prizemlja i potkrovlja, dodatna prednost jeste blizina ski lifta. Kroz parcelu prolazi i planinski potok. Grijanje etažno na pelet, vanjska....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 106)

<< <1 2 3> >>