• GoHome Professional
110 m2 do 5200 km/m2 do 140000 km što veće renovir - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 110 m2 do 5200 km/m2 do 140000 km što veće renovir - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 110 m2 do 5200 km/m2 do 140000 km što veće renoviran

  • Za upit "110 m2 do 5200 km/m2 do 140000 km što veće renoviran" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 1.005 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 88000 KM
    • do 110000 KM (prosječna cijena)
    • do 130000 KM
    • do 1100 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, HODBINA, 90.000 KM, 120,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodicna kuca na parceli od 1 duluma zemljista i imanje iz vise parcela, prizemlje nije renovirano a prvi sprat je renoviran. Flanovac - 7070m2 , Ciganovac 5647m2, Vinine 1516m2, Njive 13069m2, stara kuća (pod majdanima) 990m2. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Struja....

 
 
 
  Kuća, TASOVČIĆI, 60.000 KM, 120,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u Tasovčićima u blizini magistrale. Ima dve stambene jedinice od po 60m2. Mogu se preurediti u jednu stambenu jedinicu. Jedna stambena jedinica je potpuno renovirana i useljiva. Moguć svaki dogovor. Nekretnina posjeduje Garaža Voda Telefonski priključak Struja Nedavno....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 136.500 KM, 116,00 m2 cca 1180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.10.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Seosko imanje sa kućom na sprat površine 58m2, pomoćnim objektom sa garažom 65m2, drugim pomoćni objekatom na sprat površine 51m2 i voćnjakom na zemljištu 6187m2. Pored imanja se prodaje i šuma površine 3000m2. Ukupna površina imanja sa šumom je 9187m2. Kuća je kompletno renovirana....

 
 
 
  Kuća, CAZIN, 135.879 KM, 115,00 m2 cca 1180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju je useljiva kuća sa garažom smještena na vrlo atraktivnoj lokaciji naselje Mala Lisa Cazin. Kuća je prizemlje+sprat izgrađena na ravnom terenu, sa vlastitim parking prostorom kao i dodatnim dijelom zelenila iza kuće. Uz kuću je sagrađen garažni prostor od metalne konstrukcije....

 
 
 
  Kuća, MODRIČA, 70.000 KM, 111,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

BiH - Modriča - Centar - Ilije Garašanina br.1 Prodaje se porodična kuća na prelepoj lokaciji u blizini Doma zdravlja.Centar A Zona.Kuća je poslije rata djelimično renovirana sa prizemljem tri prostorije,kuhinja i kupatilo,prvi sprat veliki dnevni boravak sa terasom,spavaca soba,kuhinja....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 73.000 KM, 102,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća sa potkrovljem površine 102 m2, sa pomoćnim zgradama površine 29 m2 i 10 m2, sa okućnicom površine 362 m2. Sastoji se od dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika i kupatila, i postoji mogućnost odvajanja još jedne prostorije koja bi mogla....

 
 
 
  Apartman, ZVORNIK, 140.000 KM, 100,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Izuzetan dvostrano orijentisan stan pored osnovne škole i vrtića.Renoviran vrhunska stolarija i parket hrastov.Dve terase. Nekretnina posjeduje Balkon Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZVORNIK, 140.000 KM, 100,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2021.,

www.nekretnine.ba

Renoviran stan.Dvostrano orijentisan.Dvije terase.Najljepsi položaj. 100 m od opštine. 30 metara od vrtića i 10 metara od osnovne škole. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Nedavno adaptiran Blindirana vrata Klima Kablovska....

 
 
 
  Apartman, BIHAĆ, 145.000 KM, 100,00 m2 cca 1450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem trosoban stan na Ozimica II. Stan je u 7 mjesecu kompletno renoviran. Zamjenjena stolarija, protiulomna vrata, grijanje, nova kuhinja, podovi, kupatilo Stan se sastoji od 74 kvadrata stanovanjske površine i 30 kvadrata terase. Stan ima: dnevnu sobu kuhinju 2 spavace sobe....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 110.000 KM, 100,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuća u Sarajevu, naselje Vraca, 5 minuta autom do Skenderije, blizu Željinog stadiona . Odmah useljiva. Sva dokumentacija uredna, vlasnistvo 1/1. Gradjevinska dozvola, urbanisticka saglasnost. Kuća je na dva sprata. Prizemlje: predsoblje, kupatilo i dnevna soba sa kuhinjom iz koje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 110.000 KM, 100,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2020.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Kuća, RASOVAC, 105.000 KM, 100,00 m2 cca 1050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuća je izgrađena od masivnog prirodnog kamena i vanjski zidovi su dosta debeli te imaju izvanredna izolaciona svojstva.Sastoji se od dvije etaže.Na prvoj etaži je podrum i dvije sobe ,koje se trenutno koriste kao ostave , a na drugoj u potpunosti osposobljenoj za stanovanje, su dvije....

 
 
 
  Kuća, PRIJEDOR, 150.000 KM, 100,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem Kuću u Prijedoru 10 min. pješice do centra povrsine 9 x 11 m sa potkrovljem i pomoćni objekat u L formi površine 8 x 9m. Glavni objekat: 3 sobe, kuhinja, kupatilo, hodnik, špajza. Potkrovlje: separat ulaz, pred ulaz, 2 sobe, kupatilo, špajza. Pomocniobjekt: Kuhinja, soba,....

 
 
 
  Kuća, ZENICA, 150.000 KM, 100,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Potpuno opremljena i renovirana prije 2 godine. Dolazi sa namještajem u vri.jednosti do 3000 KM. Dolazi sa šadrvanom u koji je uloženo oko 10 000 KM. Krov promijenjen prije 2 godine, nova fasada - ljubičasta. Papiri uredni 1/1, novogradnja, prigradsko naselje, odmah uz cestu. Gradska....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 45.000 KM, 100,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE se namješten dvoetažni stan u kući u nizu stambene površine cirka100m2 i dva vrta od 20 i 50m2. Kuća u potunosti renovirana sa ugradnjom svih novi instalacija, hidro i toplotnih izolacija i novim krovom. Vrtovi lijepo uređeni i ograđeni. U prizemlju se nalazi dnevni boravak,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 43.750 KM, 100,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE se namješten dvoetažni stan u kući u nizu stambene površine cirka100m2 i dva vrta od 20 i 50m2. Kuća u potunosti renovirana sa ugradnjom svih novi instalacija,hidro i toplotnih izolacija i novim krovom. Vrtovi lijepo uređeni i ograđeni. U prizemlju se nalazi dnevni boravak,kuhinja,trpezarija,wc....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 16)