• GoHome Professional
110 m2 do 5200 km/m2 do 140000 km balkon zadnjih 7 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 110 m2 do 5200 km/m2 do 140000 km balkon zadnjih 7 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 110 m2 do 5200 km/m2 do 140000 km balkon zadnjih 7 dana što manje

  • Za upit "110 m2 do 5200 km/m2 do 140000 km balkon zadnjih 7 dana što manje" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, ZVORNIK, 140.000 KM, 100,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Izuzetan dvostrano orijentisan stan pored osnovne škole i vrtića.Renoviran vrhunska stolarija i parket hrastov.Dve terase. Nekretnina posjeduje Balkon Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZVORNIK, 140.000 KM, 100,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2021.,

www.nekretnine.ba

Renoviran stan.Dvostrano orijentisan.Dvije terase.Najljepsi položaj. 100 m od opštine. 30 metara od vrtića i 10 metara od osnovne škole. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Nedavno adaptiran Blindirana vrata Klima Kablovska....

 
 
 
  Kuća, ODŽAK, 139.000 KM, 100,00 m2 cca 1390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u novogradnji, kuća je potpuno namještena te nema dodatnih ulaganja! Kuća ima dvije spavaće sobe, dnevni boravak i kuhinju, ostavu, vešeraj i terasu te veliko dvorište! U kući postoje tri mogućnosti grijanja, grijanje na klimu, podno grijanje na struju te kamin. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, TRAVNIK, 130.000 KM, 100,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Vikendica - 1 kat (dnevni boravak,soba,kupatilo) 36m2 - 2 kat (3sobe i kupatilo) 36 m2 - potkrovlje (soba) - useljiva - papiri 1/1 - podrum 18 m2 - 50 m2 zemljista - razvedeno centralno grijanje - 3 parking mjesta - terasa sa kaminom Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Velešići, 129.000 KM, 100,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Nedovršena kuća sa svim priključcima,klima sa urednom dokumentacijom ograđeno,prizemlje opremljeno sastoji se od hodnika,ostave, kupatila, sobe , dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom. Potkrovlje neopremljeno, geijanje na plinske peći a može i struja i čvrsto gorivo. Prilaz asfaltni.....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 120.000 KM, 100,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem mjenjam 2kuce u prigrackom naselju Barlovci 10km od centra Banjaluke.Kuce su jedna pokraj druge ima voda bunarska,voda gracka,tel,struja,skola,buss svako 35min,asvalt centar Banjaluka samo 10km.Zamjena za stan u Banjaluci ili u Hrvackoj po dogovoru.tel-0046-704234859 Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, ZVORNIK, 115.000 KM, 100,00 m2 cca 1150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.06.2022.,

asoglas.com

Na prodaju kuca u Zvorniku u ulici Sime Perica, 400m od bolnice. Jedan sprat kuce je u potpunosti funkcionalan, povrsine oko 95m2 (80m2 stan dnevna, trpezarija, 2 spavace sobe, kupatilo, kuhinja + 2 terase). Za dodatnih 240m2 (podrum, prizemlje i potrkovlje) je potrebno ulaganje da....

 
 
 
  Apartman, BIHAĆ, 145.000 KM, 100,00 m2 cca 1450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem trosoban stan na Ozimica II. Stan je u 7 mjesecu kompletno renoviran. Zamjenjena stolarija, protiulomna vrata, grijanje, nova kuhinja, podovi, kupatilo Stan se sastoji od 74 kvadrata stanovanjske površine i 30 kvadrata terase. Stan ima: dnevnu sobu kuhinju 2 spavace sobe....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 110.000 KM, 100,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuća u Sarajevu, naselje Vraca, 5 minuta autom do Skenderije, blizu Željinog stadiona . Odmah useljiva. Sva dokumentacija uredna, vlasnistvo 1/1. Gradjevinska dozvola, urbanisticka saglasnost. Kuća je na dva sprata. Prizemlje: predsoblje, kupatilo i dnevna soba sa kuhinjom iz koje....

 
 
 
  Kuća, DERVENTA, 110.000 KM, 100,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kuća se nalazi 2 km od centra grada,namještena i useljiva Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Podrum Ostava .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • 110 m2 do 5200 km/m2 do 140000 km balkon što manje (113)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)