• GoHome Professional
110 m2 parking do 833 km/m2 do 62000 KM - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 110 m2 parking do 833 km/m2 do 62000 KM - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 110 m2 parking do 833 km/m2 do 62000 KM

  • Za upit "110 m2 parking do 833 km/m2 do 62000 km" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 489 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 40000 KM
    • do 50000 KM (prosječna cijena)
    • do 60000 KM
    • do 500 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BIJELJINA, 60.000 KM, 110,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Novoizgrađena dupleks kuća površine 110 m2, prizemlje i visoko potkrovlje, sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika, kupatila i jedne sobe u prizemlju. Na sprat vodi unutrašnje stepenište. Na spratu su dvije sobe i nezavršeno kupatilo. Svaka soba ima svoj izlaz....

 
 
 
  Kuća, TASOVČIĆI, 60.000 KM, 120,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u Tasovčićima u blizini magistrale. Ima dve stambene jedinice od po 60m2. Mogu se preurediti u jednu stambenu jedinicu. Jedna stambena jedinica je potpuno renovirana i useljiva. Moguć svaki dogovor. Nekretnina posjeduje Garaža Voda Telefonski priključak Struja Nedavno....

 
 
 
  Kuća, OŠTRA LUKA, 60.000 KM, 100,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se neuseljena obiteljska kuća s okućnicom (1989. god.), dvorišnom zgradom (štagalj), i starom kućom sa garažom. Nema priključak za vodu, ali ima pristup pumpi u dvorištu koja crpi čistu vodu s 38 metara dubine. Treba riješiti septičku jamu i hidrofor. Čelične vodovodne cijevi....

 
 
 
  Kuća, ILIJAŠ, 56.000 KM, 100,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Novoizgrađena i opremljena kuća sa dvije etaže, posebne dvije garaže, vanjskim i unutrašnjim WC om, sa dva kupatila, posebnim ulazima na etaže, ograđenom okućnicom od 750 m2, te svim priključcima. Naselje Vratuša se nalazi jedan kilometar od centra Ilijaša. Sve informacije na: 061....

 
 
 
  Kuća, GREDICE, 56.000 KM, 110,00 m2 cca 510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u naselju Donji brezik, blizu Majevičkr kuće. Bruto korisne površine u osnovi 55m2, to jest prizemlje+sprat=110m2. Priključena je struja, voda i kanalizacija, kupatila imaju i u prizemlju i na spratu. Unutra je razvedena struja i voda i omalterisani zidovi, podovi nisu....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 55.000 KM, 100,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJEM KUCU U BRCKOM NASELJE GRCICA OKUCNICA 400 CM2 KUCA NIJE ADAPTIRANA NAKON RATA DAKLE POTREBNO JU JE RENOVIRATI CIJENA PO DOGOVORU POCETNA 550000 MARAKA Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Parking .

 
 
 
  Kuća, ŽIVINICE, 55.000 KM, 110,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuća prizemlje+sprat starije gradnje ali donedavno se u njoj zivjelo.900m od centra Zivinica.600m2 okućnice dolazi uz kuću zemlja pogodna i za gradnju.Kuća ima potrebnu svu dokumentaciju,struju,vodu i telefonski prikljucak.CIjena iznosi 55000KM.U prizemlju soba i 2 velika podruma,na....

 
 
 
  Kuća, ZAVIDOVIĆI, 52.000 KM, 100,00 m2 cca 520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u Zavidovicima, ulica gazije bb, kilometar od centra grada. sama kuca je od glavnog puta udaljena 50-ak metara, sam prilaz kuci je normalan i kuca se nalazi na ravnom terenu. oko kuca ima prvi sprat je garaza, drugi sprat ima dvije prostorije i wc. svi papiri su uredni....

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 50.000 KM, 104,00 m2 cca 480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Sve info na broj 062 741 069 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Kuća, NOVO NASELJE, 50.000 KM, 120,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća je obnovljena tj.izgrađena ponovo 1999.god. jer je u ratu srušena. od strane humanitarne organizacije je urađena po najvišim standardima na atraktivnoj lokaciji malo predgrađe gdje se ima pristup svim potrebnim lokacijama u DubiciU kući se nalazio podstanar koji kuću nije....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIJELJINA, 50.000 KM, 113,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Centar grada, zona A, 83m2 do pješačke ulice, 30m2 može kancelarijski prostor, 2 ulaza, sa ulice i kroz hol zgrade, armstrong plafon, 4 tel. linije, ADSL internet, mokri čvor, ALU bravarija, Nekretnina posjeduje Voda Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Internet....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 50.000 KM, 100,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

INFORMACIJE: Kuća se nalazi na parceli od 350 kvadratnih metara. Sama kuća zauzima 100 kvadratnih metara, ima dva sprata (svaki sprat 100 kvadratnih metara), sa podrumom, kotlovnicom i garažom. 6 soba, plus kuhinje i trpezarije na svakom spratu. Iza kuće se nalazi bašta od 100 kvadratnih....

 
 
 
  Kuća, NOVI TRAVNIK, 50.000 KM, 120,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću pokrivenu u Novom Travniku, Novo Naselje, 10x10m, plac 460m2, garaža uz kuću, stubište zasebno, mogućnost uređenja poslovnog prostora. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Kanalizacija Novogradnja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 49.500 KM, 100,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Opis: Prodajem kucu, raj na zemlji! Zadnja kuca u sokaku sa velikim vocnjakom(80 stabla vocki+ 40 stabla grozdja. Kuca na dva sprata, stepenice u kuci i van kuce. Drugi sprat: 3 spavace sobe i kupatilo Prizemno: 1 spavaca soba, 1 kupatilo, boravak kuhinja i trepezarija u sklopu (otvoren....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 48.000 KM, 117,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u ul. Ranka Šipke, na odličnoj lokaciji udaljena 1 min hoda od Konzuma i Emporijuma i cca 1 kilometar od strogog centra Banjaluke. Kuća se nalazi na placu od 652 m2, a sama kuća je u osnovi 117 m2. Kuca je na 2 sprata sa dva zasebna ulaza. Potkrovlje je moderno uredjeno....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA KRUPA, 42.000 KM, 100,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća na kat,devastirana za vrijeme rata,posjeduje potrebnu dokumentaciju,Ista se nalazi u predgrađu,naselje Hodžonac br.1. nedaleko od osnovne škole i centra grada,Uz kuću je prateći objekt garaža,ljetna kuhinja i ostava za drva, te 1400 m2 zemljišta. Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Kuća, DONJI VAKUF, 40.000 KM, 100,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

prodajem imanje sa kucom i deset duluma zemlje Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Zemljište, BILEĆA, 35.000 KM, 110,00 m2 cca 320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Kuca u izgradnji . Broj spratova 2 . 1 sprat jednosoban , 2 trosoban .Ima gradjevinsku dozvolu i sve papire 1/1.Od grada je udaljena 1 km Obradivo zemljiste + vocnjak+svinjac. Kontakt tel : 065/639-316 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Telefonski priključak Struja Parking Kablovska....

 
 
 
  Kuća, LUKAVAC, 68.000 KM, 100,00 m2 cca 680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca u Lukavac mjestu, Rudnicka ulica,.. Kuca povrsine 100m2 Okucnica povrsine 750 m2. Ima sve dozvole i prikljucke, useljiva, prilaz sa asfaltirane ceste. 3 sobe, odvojeno kupatilo i WC, spajz, podrum. Cijena 68 000. Informacije na 061/305 598 i 035/555 202 Nekretnina posjeduje Voda....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 19)