• GoHome Professional
110 m2 prizemlje balkon što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 110 m2 prizemlje balkon što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 110 m2 prizemlje balkon što manje

  • Za upit "110 m2 prizemlje balkon što manje" pronađeno 71 nekretnina - prosječna cijena 2.065 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 99000 KM
    • do 120000 KM (prosječna cijena)
    • do 140000 KM
    • do 1200 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, DONJI ŽABAR, 214.500 KM, 100,00 m2 cca 2150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.03.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Useljiva i namještena kuća spratnosti Pr+1S površine cca 100m2 na zemljišnoj parceli od 908m2. Kuća se u prizemlju sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, kupatila, hodnika i stepeništa za sprat. Na spratu je isti raspored kao u prizemlju samo sa izlazom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Velešići, 129.000 KM, 100,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Nedovršena kuća sa svim priključcima,klima sa urednom dokumentacijom ograđeno,prizemlje opremljeno sastoji se od hodnika,ostave, kupatila, sobe , dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom. Potkrovlje neopremljeno, geijanje na plinske peći a može i struja i čvrsto gorivo. Prilaz asfaltni.....

 
 
 
  Kuća, ZVORNIK, 115.000 KM, 100,00 m2 cca 1150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.06.2022.,

asoglas.com

Na prodaju kuca u Zvorniku u ulici Sime Perica, 400m od bolnice. Jedan sprat kuce je u potpunosti funkcionalan, povrsine oko 95m2 (80m2 stan dnevna, trpezarija, 2 spavace sobe, kupatilo, kuhinja + 2 terase). Za dodatnih 240m2 (podrum, prizemlje i potrkovlje) je potrebno ulaganje da....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '110 m2 prizemlje balkon što manje'
360.000 KM
Na upit
150.000 KM
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 43.750 KM, 100,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE se namješten dvoetažni stan u kući u nizu stambene površine cirka100m2 i dva vrta od 20 i 50m2. Kuća u potunosti renovirana sa ugradnjom svih novi instalacija,hidro i toplotnih izolacija i novim krovom. Vrtovi lijepo uređeni i ograđeni. U prizemlju se nalazi dnevni boravak,kuhinja,trpezarija,wc....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 88.500 KM, 100,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje vikendicu na Ponijerima u blizini Ski centra, opština Kakanj. Predmetna nekretnina je izgrađena 2000. godine i nalazi na prelijepom planinskom predjelu na 1.000 m nadmorske visine. Smještena je u vikend naselju na 20 km udaljenosti od centra Kaknja.....

 
 
 
  Kuća, PRIJEDOR, 90.000 KM, 100,00 m2 cca 900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Kozarcu na 800m2 zemljišta.Kuca je osam sa sedam visoko potkrovlje,klasično grijanje na drva,struja,gradska voda. U prizemlju je veranda ,hodnik,kuhinja s dnevnim boravkom,spavaća soba te kupaona.Unutarnjim stepenicama se ide na kat gdje su dvije spavaće sobe i mali....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 85.000 KM, 100,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca sa okucnicom na Bistriku (Mahmutovac). Kuca se nalazi na parceli površine od 147m², kuca sama ima oko 100m² i sastoji se od prizemlja i sprata. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka i trpezarije, kuhinje kao i stepenice za sprat. Na spratu se nalaze 2 spavace sobe....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 110.000 KM, 100,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuća u Sarajevu, naselje Vraca, 5 minuta autom do Skenderije, blizu Željinog stadiona . Odmah useljiva. Sva dokumentacija uredna, vlasnistvo 1/1. Gradjevinska dozvola, urbanisticka saglasnost. Kuća je na dva sprata. Prizemlje: predsoblje, kupatilo i dnevna soba sa kuhinjom iz koje....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 110.000 KM, 100,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2020.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Kuća, KRUPA NA VRBASU, 110.000 KM, 100,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Krupi na Vrbasu, 2 km od centra naselja. Kuća se nalazi u neposrednoj blizini rijeke Vrbas. Kuća ima 2 sprata, prizemlje je kao ljetna kuhinja, prvi sprat je stanbeni dio, hodnik, kuhinja sa dnevnom sobom, spavaća soba, kupatilo sa wc i balkon. Kvadratura kuće je 8x8....

 
 
 
  Poslovni prostor, VRAŽALICE, 160.000 KM, 100,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje kuću sa dvorištem u Buća Potoku, opština Novi Grad, kanton sarajevski. # Imanje se nalazi u ulici Derviša Sude Vražalice, udaljeno svega 10 minuta od centra Sarajeva. # Prelijep pogled i mir tokom cijelog dana. Kuća u osnovi raspolaže gabaritima....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 45.000 KM, 100,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE se namješten dvoetažni stan u kući u nizu stambene površine cirka100m2 i dva vrta od 20 i 50m2. Kuća u potunosti renovirana sa ugradnjom svih novi instalacija, hidro i toplotnih izolacija i novim krovom. Vrtovi lijepo uređeni i ograđeni. U prizemlju se nalazi dnevni boravak,....

 
 
 
  Kuća, DUBICA, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2021.,

www.nekretnine.ba

Za više fotografija ili informacija javite se na broj 065/909-499. Kuća se nalazi u centru grada. Od graničnog prelaza udaljena samo pet minuta. Preko puta kuće nalazi se gradska plaža i rijeka Una. Gornji sprat kuće je renoviran. Na spratu se nalaze dvije spavaće sobe, dnevni boravak,....

 
 
 
  Kuća, ZENICA, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem devastiranu kuću u Zenici, na Brodi, regionalni put R441 Zenica – Vitez (via Vjetrenice). Kuća se nalazi uz glavnu cestu, adresa Travnička cesta 143. Kuća se nalazi u mirnom naselju sa komotnim prilazom. Ispod kuće teče potok Kočeva. Udaljena je samo 50m od benzinske pumpe....

 
 
 
  Kuća, LJUBUŠKI, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.07.2020.,

www.nekretnine.ba

Opis: Prodajem kucu sa centralnim grijanjem u Ljubuskom, Zabljak-stari grad. 100 qm stambene povrsine, kuhinja sa balkonom koji gleda na cijeli Ljubuski, velika dnevna soba i dvije spavace sobe, kupatilo. U prizemlju je garaza i jedna veca prostorija.Uz kucu ide ca.100 qm okucnice.....

 
 
 
  Stan, BINJEŽEVO, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u mjestu Binježevo, kod Hadžića, pored magistralnog puta M17. Kuća je veličine 10x10, ima oko 1500 m2 okućnice, pored kuće ima srušen objekat, ali uplanjen, sa svim dozvolama za gradnju, može se sagraditi još jedna kuća. Kuća ima sve priključke osim plina. U prizemlju....

 
 
 
  Kuća, ŽIVINICE, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u Zivinicama velicine 10x10 m2 , prizemlje sprat potkrovlje sa pratecim objektima.Zemljisna parcela velicine 514m2.Sve dodatne informacije na broj 061/813-519 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 260.000 KM, 103,00 m2 cca 2520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena etažna kuća površine 103 m2, na placu površine 465 m2. Prizemlje kuće se sastoji od predulaza, hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje sa trpezarijom koja ima izlaz na terasu koja je u staklu, i kupatila. Garaža je takođe u sklopu prizemlja i u njoj se nalazi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 99.000 KM, 103,00 m2 cca 960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.07.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje poslovni objekat/restoran na Bjelašnici, naselje Milišići, neposredna blizina Babinog Dola i sela Lukomir, Opština Trnovo - kanton sarajevski. # nudimo Vam već dobro razrađen posao sa ugostiteljstvom zajedno sa kućom za odmor na najpoznatijoj....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 499.800 KM, 104,00 m2 cca 4810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je površine 104 m2 i nalazi se na parceli površine 301 m2. Sastoji se iz tri etaže, prizemlja i dva sprata. Prizemlje se sastoji od garaže i poslovnog prostora. I sprat se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe sa izlazom na balkon i kupatila. II sprat....

 
 
 
  Kuća, BUGOJNO, Na upit, 104,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.10.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuća katnica, dvije kupaonice, dvije kuhinje, kat u ratu devastiran, prizemlje obnovljeno i useljivo. Dvije garaže, jedna u sklopu kuće, druga uz kuću, ispod terase+krvarnica i pušnica. Okućnica sa 5 voćki-3 šljive i 2 kruške. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vratnik, Na upit, 104,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Veličina 104 m2 Dvorište / Kupatila 2 2 Br. spratova / Parking PROODAJE SE : KUĆA 104m² , ZEMLJIŠTE 315m² ULICA ROGINA , VRATNIK OPĆINA STARI GRAD SARAJEVO Prodaje se atraktivna kuća spratnosti P + 1 površine 104 m² na parceli od 315m² u Starom Gradu , naselje Vratnik koja je jedna....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 862.400 KM, 105,00 m2 cca 8210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 105 m2 i nalazi se na prizemlju stambene zgrade. Po strukturi je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, velikog dnevnog boravka sa izlazom u baštu površine 58 m2, kuhinje sa trpezarijom, špajza, tri spavaće sobe, kupatila sa wc-om i zasebnog wc-a. Stan je kompletno....

 
 
 
  Kuća, BEGOVO SELO, 525.000 KM, 105,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju je “A-frame” kuća na Kupresu, u blizini Kupreške kuće,centra ,skijališta te na svega 5-6min vožnje do kukavičjeg jezera. Jedinstvena lokacija nedaleko od centra svih zbivanja, a opet dovoljno udaljena kako bi se osjetileprirodne ljepote Kupresa. Fenomenalan pogled koji....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 170.000 KM, 105,00 m2 cca 1620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Banja Luci u naselju Mejdan u ulici Braće Jugović. Kuća je u dupleksu i sa poslovnim prostorom i dvorištem. Kuća je površine 105 m2 na okućnici od 480 m2, ima dva sprata. Pod je od parketa, grijanje je na struju, ima parking, garažu, internet, kablovska, tavan, telefonski....

 
 
 
  Kuća, PRIJEDOR, 87.000 KM, 105,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Povrsina stambenog prostora je 105 m2. Dvije sobe na spratu i d.boravak, kuhinja,ostava,trpezarija,kupatilo, predsoblje i balkon u prizemlju.Kuca je sredjena i namjestena za zivjeti u kuci. Ima okucnince 1012 i baste i vocaka. Dogovor oko cijene i oko upisa u ZK. Sve informacije i....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 105,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

NA PRODAJU KUCA OD 105 m2, NA UREDJENOM PLACU POVRSINE 500 m2, SA SVOM POTREBNOM DOKUMENTACIJOM I PRIKLJUCCIMA, U VOGOSCI VIKEND-NASELJE BLAGOVAC (sedam kilometara od centra Sarajeva), A SASTOJI SE ; 
 PRIZEMLJE ; 
 PRED ULAZ, WC, HODNIK (iz kojeg kruzne stepenice vode na sprat),....

 
 
 
  Kuća, DROZGOMETVA, Na upit, 105,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se uknjižena vikendica bruto kvadrature cca. 105 m2 na osunčanoj parceli površine 1 200 m2, sa voćnjakom, šumicom i lijepo uređenim dvorištem u mirnom dijelu naselja Drozgometva, Hadžići. Predmetna nekretnina je izgrađena 2010. godine, i sastoji se od podruma, prizemlja i....

 
 
 
  Stan, DROZGOMETVA, Na upit, 105,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.07.2021.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Kuća, KOBILJAČA, Na upit, 108,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.03.2025.,

www.nekretnine.ba

Vikendica ima dnevni boravak, kyhinju, 2 spavace sobe , kupatilo u prizemlju i 2 spavace sobe u potkrovlju.Prikljucak struje, gradske vode.asfaltiran put do vikendice Nekretnina posjeduje Balkon Voda Telefonski priključak Struja Podrum .

 
 
 
  Kuća, ŽIVINICE, 55.000 KM, 110,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuća prizemlje+sprat starije gradnje ali donedavno se u njoj zivjelo.900m od centra Zivinica.600m2 okućnice dolazi uz kuću zemlja pogodna i za gradnju.Kuća ima potrebnu svu dokumentaciju,struju,vodu i telefonski prikljucak.CIjena iznosi 55000KM.U prizemlju soba i 2 velika podruma,na....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 204.000 KM, 110,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju kuća s dušom i velikom parcelom, Kralje, Bihać. Tražite kuću za adaptaciju po vlastitim željama? Imamo pravu priliku za vas! Prodaje se porodična kuća sa okućnicom, garažom, ljetnom kuhinjom i drvarnicom, na parceli površine 1.618m2. Dimenzije kuće su 11 x 10 m + sprat.....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 199.000 KM, 110,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.07.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju kuća s dušom i velikom parcelom, Kralje, Bihać. Tražite kuću za adaptaciju po vlastitim željama? Imamo pravu priliku za vas! Prodaje se porodična kuća sa okućnicom, garažom, ljetnom kuhinjom i drvarnicom, na parceli površine 1.618m². Dimenzije kuće su 11 x 10 m + sprat.....

 
 
 
  Kuća, GREDICE, 56.000 KM, 110,00 m2 cca 510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u naselju Donji brezik, blizu Majevičkr kuće. Bruto korisne površine u osnovi 55m2, to jest prizemlje+sprat=110m2. Priključena je struja, voda i kanalizacija, kupatila imaju i u prizemlju i na spratu. Unutra je razvedena struja i voda i omalterisani zidovi, podovi nisu....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 135.000 KM, 110,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodična kuća ukupne površine cca 110m2 u naselju Kolovrat, Tuzla. Sastoji se od prizemlja i sprata. U prizemlju je dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, kupatilo, hodnik i terasa. Na spratu se nalaze 3 sobe, hodnik, kupatilo i balkon. Ispred kuće je skladište i prostor....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 60.000 KM, 110,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Novoizgrađena dupleks kuća površine 110 m2, prizemlje i visoko potkrovlje, sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika, kupatila i jedne sobe u prizemlju. Na sprat vodi unutrašnje stepenište. Na spratu su dvije sobe i nezavršeno kupatilo. Svaka soba ima svoj izlaz....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 388.080 KM, 110,00 m2 cca 3530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Vikendica površine 110 m2 sa ustakljenom baštom i nalazi se na parceli površine 850 m2. Sastoji se iz dvije etaže, prizemlja i sprata. Prizemlje se sastoji iz dnevnog boravka, kuhinje, kupatila i ustakljene letnje bašte. Sprat se sastoji iz hodnika, dvije spavaće sobe, balkona i toaleta.....

 
 
 
  Kuća, LUKAVAC, Na upit, 110,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Opis: Prodaje se Etno kuća površine 110 m2, spratnosti: prizemlje, sprat i potkrovlje koja je izgrađena na zemljišnoj parceli površine 850 m2. Nalazi se u naselju Bistarac. Lokaciji pogodnoj za sve koji žele mir, tišinu i privatnost porodičnog doma i odmora. Kuća je izgrađena 2014....

 
 
 
  Kuća, MODRIČA, 70.000 KM, 111,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

BiH - Modriča - Centar - Ilije Garašanina br.1 Prodaje se porodična kuća na prelepoj lokaciji u blizini Doma zdravlja.Centar A Zona.Kuća je poslije rata djelimično renovirana sa prizemljem tri prostorije,kuhinja i kupatilo,prvi sprat veliki dnevni boravak sa terasom,spavaca soba,kuhinja....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 454.627 KM, 111,00 m2 cca 4100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stanove u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokaciji Ilidža centar, Nova Butmirska cesta u neposrednoj blizini Termalne rivijere, Hotela Hollywood i Grand centra Ilidža. Stanovi su površine od od 46m2 studio (jedna spavaća)....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 118.000 KM, 112,00 m2 cca 1050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2023.,

www.realitica.com

Na prodaju kuća u naselju Bukreš-Bijeljina koja se u papirima vodi kao četverosoban stan 112 M2 na placu 220 M2. Kuća je u osnovi 14*5,2 metra. Od prostorija ima u prizemlju dnevni boravak,odvojenu kuhinju, spavaću sobu,kupatilo i hodnik, a na spratu su dvije sobe, kupatilo i balkon.....

 
 
 
  Kuća, MAHALA, 135.000 KM, 112,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u centru Tuzle kod Doma zdravlja prizemlje i sprat cca 112m2 sa okucnicom 157m2. Papiri uredni kuca posjeduje k.c. (uplanjena), moguca gradnja, posjeduje telefonski prikljucak a pored kuce prolazi parovod mogucnost prikljucka ne gradsko grijanje. Nekretnina posjeduje....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 71)

<< <1 2> >>