• GoHome Professional
110 m2 prizemlje do 230000 km 1.sprat što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 110 m2 prizemlje do 230000 km 1.sprat što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 110 m2 prizemlje do 230000 km 1.sprat što manje

  • Za upit "110 m2 prizemlje do 230000 km 1.sprat što manje" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 1.305 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 210000 KM (malo jeftiniji)
    • 240000 KM (malo skuplji)
    • do 1200 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BRČKO, 225.000 KM, 100,00 m2 cca 2250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća u osnovi cca 100 m2, koja se u prizemlju sastoji od garaze I jedne velike prostorije. Na prvom spratu se nalazi dvoiposoban stan sa prostranim dnevnim boravkom sa kuhinjom, dvije spavaće sobe, velikog kupatila I terasom. Unutrašnje stubište vodi na visoko potkrovlje u kome se....

 
 
 
  Poslovni prostor, VRAŽALICE, 160.000 KM, 100,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje kuću sa dvorištem u Buća Potoku, opština Novi Grad, kanton sarajevski. # Imanje se nalazi u ulici Derviša Sude Vražalice, udaljeno svega 10 minuta od centra Sarajeva. # Prelijep pogled i mir tokom cijelog dana. Kuća u osnovi raspolaže gabaritima....

 
 
 
  Kuća, KRUPA NA VRBASU, 110.000 KM, 100,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Krupi na Vrbasu, 2 km od centra naselja. Kuća se nalazi u neposrednoj blizini rijeke Vrbas. Kuća ima 2 sprata, prizemlje je kao ljetna kuhinja, prvi sprat je stanbeni dio, hodnik, kuhinja sa dnevnom sobom, spavaća soba, kupatilo sa wc i balkon. Kvadratura kuće je 8x8....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '110 m2 prizemlje do 230000 km 1.sprat što manje'
210.000 KM
240.000 KM
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 88.500 KM, 100,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje vikendicu na Ponijerima u blizini Ski centra, opština Kakanj. Predmetna nekretnina je izgrađena 2000. godine i nalazi na prelijepom planinskom predjelu na 1.000 m nadmorske visine. Smještena je u vikend naselju na 20 km udaljenosti od centra Kaknja.....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 130.000 KM, 103,00 m2 cca 1260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća sa potkrovljem površine 103m2 u osnovi. Stara kuca na odličnom placu površine 490m2. Kuća je stara i potrebna je adaptacija ili gradnja novog objekta. Prizemlje kuce se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, dvije sobe, kupatila, ostave I hodnika iz koga je unutrasnjo stepeniste....

 
 
 
  Kuća, MODRIČA, 70.000 KM, 111,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

BiH - Modriča - Centar - Ilije Garašanina br.1 Prodaje se porodična kuća na prelepoj lokaciji u blizini Doma zdravlja.Centar A Zona.Kuća je poslije rata djelimično renovirana sa prizemljem tri prostorije,kuhinja i kupatilo,prvi sprat veliki dnevni boravak sa terasom,spavaca soba,kuhinja....

 
 
 
  Kuća, MAHALA, 135.000 KM, 112,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u centru Tuzle kod Doma zdravlja prizemlje i sprat cca 112m2 sa okucnicom 157m2. Papiri uredni kuca posjeduje k.c. (uplanjena), moguca gradnja, posjeduje telefonski prikljucak a pored kuce prolazi parovod mogucnost prikljucka ne gradsko grijanje. Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Kuća, KONJIC, 165.000 KM, 113,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Porodicna kuca prizemlje sprat I visoko potkrovlje .Vlasnistvo 1/1 uknjizeno struja trofazna ,dvotarigno btojilo,voda gradski I seoski vodovod,kanalizacija gradska I vlastita potpuno moderno uradjeno centralno grijanje na cvrsto gorivo .klima urefjaj .prizemlje 1 jednodoban stan dn.boravak....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 160.000 KM, 113,00 m2 cca 1420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.05.2022.,

www.nekretnine.ba

Kontaktirati isključivo pozivom na 066/694-791! U banjalučkom naselju Lauš, u ulici Dušana i Vlade Kopanje prodaje se porodična kuća ukupne površine 113m2. Kuća je izgrađena 1977.godine (drugi dio 1988) i prostire se na tri etaže (prizemlje, prvi sprat i potkrovlje) na placu površine....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Buća Potok, 198.000 KM, 116,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje prelijepu kuću sa dvorištem u Buća Potoku, opština Novi Grad, kanton sarajevski. # Kuća se nalazi u dobro poznatoj ulici Braće Kovačević, udaljeno svega 10 minuta lagane vožnje od centra Sarajeva. # Predmetnu nekretninu možete kupiti isključivo....

 
 
 
  Kuća, ZAVIDOVIĆI, 95.000 KM, 120,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJEM NA IDEALNOM MJESTU vikend kucu sa zemljistem od cca 10 duluma, od toga 2792 m2 suma. Kuca povrsine (120 m2) u 4 nivoa i to: Prizemlje: blazon predsoblje sa stepenicama za sprat (visoko prizemlje), kupatilo sa WC-om, trpezarija, kuhinja i ostava; Visoko prizemlje: ulaz iz....

 
 
 
  Kuća, HODBINA, 90.000 KM, 120,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodicna kuca na parceli od 1 duluma zemljista i imanje iz vise parcela, prizemlje nije renovirano a prvi sprat je renoviran. Flanovac - 7070m2 , Ciganovac 5647m2, Vinine 1516m2, Njive 13069m2, stara kuća (pod majdanima) 990m2. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Struja....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 12)