• GoHome Professional
120 m2 što manje prizemlje dvorište do 860000 km - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 120 m2 što manje prizemlje dvorište do 860000 km - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 120 m2 što manje prizemlje dvorište do 860000 km

  • Za upit "120 m2 što manje prizemlje dvorište do 860000 km" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 1.971 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 810000 KM (malo jeftiniji)
    • 900000 KM (malo skuplji)
    • do 1800 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BIJELA, 350.000 KM, 110,00 m2 cca 3180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća na sprat, ukupne površine 110 m2, dvoriste 250 m2 i plac 430 m2. prizemlje: dnevni boravak+ kuhinja, hodnik, spavaća soba i kupatilo. sprat: 3 spavaće sobe i wc. Pogled na more, udaljenost ca. 500m od plaže. papiri uredni, vlasništvo 1/1. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 180.000 KM, 110,00 m2 cca 1640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuæu na dvije etaže, prizemlje + sprat (po 55 m2) te pripadajuæe dvorište/avlija površine 50 m2, uži centar grada, naselje Carina (izmeðu carinskog i titovog mosta), dva elektro, dva telefonska prikljuèka, pogodno za stanovanje i iznajmljivanje (neposredna blizina univerziteta....

 
 
 
  Kuća, VRNOJEVIĆI, 150.000 KM, 110,00 m2 cca 1360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.08.2025.,

www.indomio.ba

Detaljni opis Agencija za promet i nekretnine “IMMOBILIEN NEKRETNINE” Živinice Registarski broj Agencije: 171/24 Agent: Senad Čolić Registarski broj certificiranog Agenta: 301/24 iz svoje ponude nudi: ID broj nekretnine: 11-25 Tip ponude: prodaja Vrsta nekretnine: kuća sa dvorištem....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '120 m2 što manje prizemlje dvorište do 860000 km'
210.005 KM
246.200 KM
240.000 KM
  Kuća, BRČKO, 220.000 KM, 113,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.09.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena kuća sa visokim potkrovljem površine 113 m2 u osnovi, na placu površine 737 m2. Prizemlje kuće se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa izlazom na terasu, kuhinje sa trpezarijom, dvije velike spavaće sobe, hodnika i kupatila. Sprat kuće nije završen ali ima ploču, postavljena....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 80.000 KM, 114,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća na sprat površine 114m2 u osnovi, pomoćni objekti površine 34m2 i 38m2, voćnjak 3. Klase površine 72m2, dvorište površine 500m2 što ukupno placa iznosi 758m2. Kuća na sprat koja u prizemlju ima dnevni boravak sa kuhinjom I trpezarijom, spavaću sobu, hodnik i kupatilo. Na sprat....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Buća Potok, 198.000 KM, 116,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje prelijepu kuću sa dvorištem u Buća Potoku, opština Novi Grad, kanton sarajevski. # Kuća se nalazi u dobro poznatoj ulici Braće Kovačević, udaljeno svega 10 minuta lagane vožnje od centra Sarajeva. # Predmetnu nekretninu možete kupiti isključivo....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 48.000 KM, 117,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u ul. Ranka Šipke, na odličnoj lokaciji udaljena 1 min hoda od Konzuma i Emporijuma i cca 1 kilometar od strogog centra Banjaluke. Kuća se nalazi na placu od 652 m2, a sama kuća je u osnovi 117 m2. Kuca je na 2 sprata sa dva zasebna ulaza. Potkrovlje je moderno uredjeno....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 145.000 KM, 118,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.10.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća na sprat površine 118 m2, sa dvorištem i okućnicom površine 15.536 m2. Prizemlje kuće se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Unutrašnje stubište vodi na sprat koji se sastoji od dnevnog boravka, dvije spavaće....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 449.000 KM, 120,00 m2 cca 3740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličnu kuću sa dvorištem u Starom Gradu Opis nekretnine: Prodaje se kuća sa dvorištem ukupne površine 210m2 u mirnom naselju na odličnoj lokaciji u Starom Gradu. Kuća se sastoji od prizemlja, I sprata i tavana.Prednost....

 
 
 
  Kuća, KALESIJA, 330.000 KM, 120,00 m2 cca 2750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u Kalesiji uz magistralni put Tuzla - Zvornik, preko puta apoteke OS-Pharm u Prnjavoru. Građena u periodu od 2008 do 2010. Upisana i uknjižena u zemljišnu knjigu, vlasništvo 1/1, posjeduje cijelu potrebnu dokumentaciju. Kuća se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, ostave,....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 95.000 KM, 120,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.03.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuća je locirana u gradskom naselju Brist, na prelijepoj lokaciji, na glavnoj saobraćajnici preko puta pekare "Pariz". Na parceli površine 1050 m2 su smještene dvije kuće i pomoćni objekat. Novija kuća se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 80.000 KM, 120,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u ul. Frana Supila u Banja Luci, ca. 2 minute hoda do Delta Planet. Kuca je na placu od 470m2,prilaz sa dvije strane,istok - zapad, prizemlje (kuhinja,spajz,ostava,dnevna soba,spavaca soba), potkrovlje dvije sobe i balkon,ali postoji mogucnost prosirenja za dodatne dvije....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 430.000 KM, 121,00 m2 cca 3550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Stambeno poslovni objekat Pr+1S+Pot površine 121m2m2 u osnovi, pomoćna zgrada 144,44m2 u kojoj se nalazi garaža,kuhinja i magacin, dvorište površine 500m2, njiva površine 49m2 što ukupno placa iznosi 670m2 na glavnom putu Brčko-Bijeljina. Prizemlje je poslovni prostor koji je pretvoren....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 140.000 KM, 123,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Kuća Pr+1S+Pt površine 123m2 u osnovi na parceli od 490m2 i pomoćn zgrada površine 11m2.U prizemlju kuce nalazi se garaža, kotlovnica, dvije kuhinje,toalet, kupatilo, soba i hodnik iz kog vode stepenica za sprat. Na spratu se nalazi kuhinja sa dnevnim boravkom i izlazom na veliku....

 
 
 
  Kuća, PALE, 725.000 KM, 124,00 m2 cca 5850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja objekat Garden Chalets koji se nalazi na Jahorini u centru Nordijskih skijaških disciplina Dvorišta. Iz objekta izdvajamo jednu od tri vrhunske kuće, a to je KUĆA C, koja je podijeljena na tri etaže i njena....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 265.700 KM, 128,00 m2 cca 2080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.03.2025.,

www.realitica.com

Useljiva kuća novije gradnje sa garažom i svim poćnim objektima. Kuća je u osnovi površine 64 m2 na placu 244 m2. Prizemlje se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, uvučene kuhinje, hodnika, kupatila, stubišta za sprat. Sprat se sastoji od tri spavaće sobe od kojih....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 120.000 KM, 129,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Dvije kuće na sprat, na placu površine 554 m2. Prva kuća površine 82 m2 se u prizemlju sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, jedne spavaće sobe i kupatila. Vanjsko stubište vodi na sprat koji se sastoji od predsoblja, prostranog dnevnog boravka, kupatila i terase. Opremljena....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 350.000 KM, 130,00 m2 cca 2690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća na Sedreniku, općina Stari Grad. Kuća zauzima 64 m2 u osnovi izgrađena na parceli od 788 m2. Kuća je na dva sprata i tavanskim dijelom koji se koristi kao ostava površine cca. 150 m2. Kuća u prizemlju ima hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, toalet i ostavu.....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 63.000 KM, 130,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Bijeljina, prodajem kucu u uzem centru, Ulica racanska, u fazi izgradnje, sa svim prikljuccima, dvoriste 400m2, prizemlje i sprat, stamena povrsina oko 130m2, cijena 63000,00KM, 065/649-840 Iza veterinarske stanice .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 19)

<< <1> >>