• GoHome Professional
120 m2 što veće - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • 120 m2 što veće - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 120 m2 što veće

  • Za upit "120 m2 što veće" pronađeno 555 nekretnina - prosječna cijena 2.451 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 130000 KM
    • do 160000 KM (prosječna cijena)
    • do 190000 KM
    • do 1600 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 2.sprat
    • namješten
    • prizemlje
    • klima
    • roh-bau
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, MODRIČA, 130.000 KM, 130,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu 130 kvadrata + poslovni prostor 33 + garaza + podrum ispod pola kuce + plac 360 kvadrata poslovni prostor je izdat Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, BRANKOVAC, 80.000 KM, 130,00 m2 cca 620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća površine cca 130m2 u ulici Braće Knežića (Brankovac), u Mostaru. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. U prizemlju se nalazi jednosoban stan površine 60m2. Na spratu se nalazi dvosoban stan koji se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, kupatila, hodnika. Na krovu se....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 86.000 KM, 130,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u Centru Sarajeva u ulici Vrazova. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 180.000 KM, 130,00 m2 cca 1390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja kuću na dva sprata u naselju Ripište, Kotor Varoš. Kuća površine 130m2 podijeljeno na dva sprata. Sastoji se od prizemlja i sprata, dnevni boravak sa kuhinjom, 3 spavaće sobe, kupatilo. 300m2 dvorišta. Tri balkona,....

 
 
 
  Kuća, GROMILJAK, 325.000 KM, 130,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem lijepu uredenu kucu ugodnu za zivot na mirnoj lokaci.Kuca ima 2 Sprata,Garazu i Kotlovnicu. 1 sprat velika dnevna sa kuhinjom.1 spavaca soba,Kupatilo sa kadom i ostava.Drugi sprat 3 sobe sa balkonom i velikom tarasom.Kupatilo sa tusem.Hodnici su u mramoru i Inox ograda. Nekretnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 465.000 KM, 130,00 m2 cca 3580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja višesoban salonski stan u centru grada na Marijin Dvoru, ulica Vrazova. Površinu 130 m2 čine 4 velike prostorije, kuhinja s trpezarijom i izlazom na balkon, kupatilo, toalet i ulazni hodnik. Stan je renoviran....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 325.000 KM, 130,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

U ulici Hamze Hume, odmah preko puta Općine Centar, u samom srcu sarajevskog gradskog života prodajemo fantastičan potkrovni stan. Ova nekretnina ima puno vrlina, pa krenimo redom: Stan se nalazi na trećem spratu vrlo uredne zgrade s novim vanjskim vratima i promijenjenom stolarijom....

 
 
 
  Kuća, VISOKO, 130.000 KM, 130,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Novija gradnja kuća sa zemljenom površinom od 2759 kvadratnih metara. Nalazi se u Visokom-Podvinci kraj samog potoka Gorušice. Kuća posjeduje sve dozvole uz pomoćni objekat garažom te ostavom. Cijena kuće sa zemljištem 130.000KM. Nekretnina posjeduje Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 330.000 KM, 130,00 m2 cca 2540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan 130m2 kod BBI centra sa obezbjeđenim parking mjestom za više automobila (rampa). Površina stana je 130m2, sastoji se od: 3 spavaće sobe, dnevni boravak, veliko kupatilo, garderober, hodnik, trpezarija, kuhinja. Opremljen je američkim plakarima, jacuzziem, klimatizovan....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, 350.000 KM, 130,00 m2 cca 2690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

www.bhm.ba Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima Internet .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 120.000 KM, 130,00 m2 cca 920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Početak gradnje 2009. godine. Zadnja faza (oluci i dimnjak) urađena krajem 2010. godine. Korišteni samo najkvalitetniji materijali. Vlasništvo 1/1, kompletna dokumentacija uredna, voćnjak, vlastiti prilazni put!!! Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 320.000 KM, 130,00 m2 cca 2460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Potrebna potpuna adaptacija. Nekretnina posjeduje Plin Voda Telefonski priključak Struja Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, Na upit, 130,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2024.,

www.metropolanekretnine.ba

Prodajemo divan, luksuzno uređen stan sa tri spavaće sobe stvarne površine cca. 150m2, a uknjižene 130m2, koji se nalazi na izuzetno atraktivnoj lokaciji u centru grada. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade austrougarske gradnje, u ulici Čekaluša čikma, u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Džidžikovac, Na upit, 130,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.07.2024.,

www.metropolanekretnine.ba

Iznajmljujemo vrlo lijep i komforan, kvalitetno uređen stan površine 130m2, koji se nalazi u jednom od najpoželjnijih rezidencijalnih naselja u centru grada, u ulici Josipa Vancaša. Karakteriše ga velika površina koja u kombinaciji sa visokim stropovima i velikim prozorskim otvorima....

 
 
 
  Kuća, TREBINJE, Na upit, 130,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.11.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem posjed u Trebinju, Gornje police. Posjed se nalazi kod Hotela Apis, na parceli od 586 m2, na adresi Vojvode Sinjelica 17. Na posjedu je kuca, stara gradnja, od 130 m2. Kuca se sastoji od: terase, dnevne sobe, kuhinje, dvije spavace sobe kupatilo,posjeduje dozvolu za nadogradnju....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, Na upit, 130,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Janji, općina Bijeljina. Površina kuće je 130 m2 i površina okućnice 1200 m2. Poslovni prostor (lokal) sa 48 m2 uz kuću. Kuća: - 6 soba, - 2 kupatila - 2 kuhinje - balkon - struja / voda / telefon - 2 garaže - Voćnjak - Asfaltiran put do kuće - Dokumentacija je uredna....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, Na upit, 130,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2019.,

www.indomio.ba

U banjalučkom naselju Rosulje , u ulici Kralja Petra II Karađorđevića , prodaje se poslovni prostor površine 130 m2. Prostor se nalazi u prizemlju stambeno poslovne zgrade novije gradnje iz 2008.godine . Strukturom se sastoji od 4 prostorije , čajne kuhinje i 2 mokra čvora i ima 4....

 
 
 
  Kuća, ORAŠJE, Na upit, 130,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća prizemnica 90m2, dvorišna zgrada 50m2, lokal (caffić) 70m2 (radi već 40. god.), garaža, ostava, klimatizirano, centralno grijanje (ugalj, nafta, struja) stiropor izolacija, namješteno, blizina Interex, Maxi, nogometni stadion, okućnica 500 m2. Cijena po dogovoru Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 130,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2022.,

www.metropolanekretnine.ba

Prodajemo vikendicu (S+Pr+Pt), korisne stambene površine cca. 130m2. Vikendica je izgrađena tokom 2006 godine, na najvisočijem dijelu parcele, koja je inače u blagom nagibu, a što omogućava prelijep pogled na naselje i zelene površine. Parcela na kojoj je vikendica izgrađena ima 658m2,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIJELJINA, Na upit, 130,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Za izdavanje 2 lokala 60 i 70 m2 po cijeni po lokalu 400 km a mogu se izdati i kao jedna cjelina za 800 km. Lokali posjeduju struju,vodu telefon itd.Lokali su sa posebnim brojilima za struju i vodu.Parking ispred lokala obezbjedjen.Kontakt telefon 065 224 984 ili e-mail jovica@micic.ch....

 
 
 
  Stan, BRČKO, Na upit, 130,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.04.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Ekskluzivan četverosoban stan površine 130 m2, na II spratu u novoj gradnji. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom koji ima izlaz na balkon, uvučene kuhinje, četiri spavaće sobe, hodnika, dva kupatila i ostave-garderobera. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama,....

 
 
 
  Kuća, ZVORNIK, Na upit, 130,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Nova kuća na placu od 5 dunuma u Capardama Gornjim. Prizemlje, sprat. Struja, voda, sređeno kupatilo, laminat. Kuhinja, dnevna soba, i tri spavaće sobe, garaža. Namješteno, useljiva. Vrlo povoljno. .

 
 
 
  Kuća, KOTOR VAROŠ, 180.000 KM, 130,00 m2 cca 1390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.04.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, PALE, 300.000 KM, 130,00 m2 cca 2310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.12.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, BRANKOVAC, Na upit, 130,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Kuća, OMANJSKA, Na upit, 130,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Usori kod Omanjske škole. Za više informacija zvati na +385917267511 Petar Barišić Pepica Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Podrum .

 
 
 
  Kuća, HADŽIĆI, Na upit, 130,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stambena kuca sa dvoristem u Hadzicima ulica Brezovacka br. 6. Ukupna povrsina placa iznosti 1200m2 od cega 130m2 otpada na stambeni objekat. Cijena: 100.000 KM. Kontaktirati tel. na broj 061 159-046 ili 033 421-663. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, TRAVNIK, Na upit, 130,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Stambena Kuća u privatnom vlasnistvu 1/1, SA okucnicim, garazom (18 m kvadratnih), jednosobnim stanom u dvoristu (30 m kvadratnih). Objekat SE nalazi 50 metara od Plave vode. Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno....

 
 
 
  Kuća, PRIJEDOR, Na upit, 130,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća je sagrađena 2007 godine i ima sve riješene papire. Cijelo zemljište je veličine 6 900 metara kvadratnih. Kuća je veličine 130 metara kvadratnih, prizemlje i prvi kat. U prizemlju se nalazi kupaona, spavaća soba, kuhinja sa blagavaonom i dnevnim boravkom. Također ima izlaz na....