• GoHome Professional
120 m2 što veće do 1600 KM/m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 120 m2 što veće do 1600 KM/m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 120 m2 što veće do 1600 KM/m2

  • Za upit "120 m2 što veće do 1600 km/m2" pronađeno 202 nekretnina - prosječna cijena 994 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 1500 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 1600 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 100000 KM
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • dvokatnica
    • klima
    • nadogradnja
    • 2.sprat
    • useljiva
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-9%

Promjena cijene sa 220.000 KM na 200.000 KM dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BANJA LUKA, 200.000 KM, 130,00 m2 cca 1540 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2026 - 220.000 KM
20.04.2026 - 200.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2026.,

www.realitica.com

Prodajem odmah useljivu spratnu kucu sa okucnicom ,sa svim pomocnim objektima i garazom na idealnoj lokaciji u Javoranima nedaleko od magistralnog puta Banja Luka - Knezevo. Kuca ima odlicnu infrastrukturu struja , gradski vodovod,telefon , Internet kao i asfaltni prilaz na svega....

 
 
 
  Kuća, ŽIVINICE, 198.000 KM, 130,00 m2 cca 1520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.11.2025.,

www.aktido.ba

Na prodaju je lijepo uređena porodična kuća, smještena u mirnom i porodičnom naselju Šarenjak, u Živinicama. Savršena za one koji traže udoban dom blizu grada i obilje prostora na otvorenom. Septička jama, Struja, Vodovod.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 190.018 KM, 130,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.08.2023.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje vikend kuću u okolii TrnovaObjekat se nalazi u naselju Ilovice u opštini Trnovo. Objekat je u fazi gradnje, trenutno su završeni grubi radovi. Objekat je rađen u nordijskom modernom stilu. Kuća kad se završi bit će niskoenergetski objekat idealan za uživanje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '120 m2 što veće do 1600 km/m2'
184.100 KM
180.000 KM
168.800 KM
  Kuća, SARAJEVO, 190.000 KM, 130,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 180.000 KM, 130,00 m2 cca 1390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja kuću na dva sprata u naselju Ripište, Kotor Varoš. Kuća površine 130m2 podijeljeno na dva sprata. Sastoji se od prizemlja i sprata, dnevni boravak sa kuhinjom, 3 spavaće sobe, kupatilo. 300m2 dvorišta. Tri balkona,....

 
 
 
  Kuća, OSTROŽAC, 170.000 KM, 130,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuča je bila komplet adaprirana god.2008 unutra+izvana(nova fasada, izolacija unutra i vani, novi krov, marmorno stepenišče itd..) , sve na novo opremito. Ima 2.nad. in na drugoj strani izpod garažu. Grijanje na drva+elek.radiatore. 100m od kuče asfalt. Kuča se nalazi na vrhu hriba....

 
 
 
  Kuća, BIJELA, 164.200 KM, 130,00 m2 cca 1260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.09.2025.,

www.realitica.com

Stambeno poslovni objekat na sprat površine 130 m2 u osnovi na placu od 1488 m2. .

 
 
 
  Poslovni prostor, BRČKO, 160.000 KM, 130,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.09.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Stambeno poslovni objekat na sprat površine 130 m2 u osnovi na placu od 1488 m2. U prizemlju je poslovni prostor koji se sastoji od jedne velike prostorije, jedne manje, sanitarnog čvora i jedne garsonjere sa kupatilom. Prizemlje u kom se nalazi poslovni prostor i garsonjera je kompletno....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 160.000 KM, 130,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem visoku prizemnicu u Banjaluci sa svim urednim papirima 1/1. Kuca je novorenovirana i namjestena. Balkon je duz citave kuce sa kojeg je predivan pogled. Gornji sprat: 2 spavace sobe sa velikim dnevnim boravkom i kuhinjom, kupatilo koje je renovirano. Sva sanitarija je nova.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 160.000 KM, 130,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, HADŽIĆI, 160.000 KM, 130,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Namjestena kuca sa izvorom vode i potokom kroz cijelo imanje.500m od magistralnog puta M17_Sarajevo -Mostar ..1500m od ukljucenja na autoput.Mirno naselje a kuca je izdvojena od ostalih. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Kanalizacija Centralno grijanje Namješten Parking Internet....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 150.000 KM, 130,00 m2 cca 1150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju vikendicu sa pratećim objektima i zemljištem u Trnovu, ul.Bogatići. Riječ je o nekretnini udaljenoj 25km od Sarajeva, smještenoj u federalnom dijelu Trnova. Malo naselje je u slijepoj ulici okruženoj bjelogoričnom šumom. Komšiluk....

 
 
 
  Kuća, VEDRO POLJE, 130.000 KM, 130,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

za sve informacije zvati na 062580956 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 130.000 KM, 130,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu na Blagovcu I, pozicija suncana, dva sprata odvojena vanjskim stepenistem. Dvije garaze, dva podruma i dvije velike terase. Gornji sprat useljiv, donji pri kraju adaptacije. Otvoren pogled na Blagovac. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Parking....

 
 
 
  Kuća, MODRIČA, 130.000 KM, 130,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu 130 kvadrata + poslovni prostor 33 + garaza + podrum ispod pola kuce + plac 360 kvadrata poslovni prostor je izdat Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, VISOKO, 130.000 KM, 130,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Novija gradnja kuća sa zemljenom površinom od 2759 kvadratnih metara. Nalazi se u Visokom-Podvinci kraj samog potoka Gorušice. Kuća posjeduje sve dozvole uz pomoćni objekat garažom te ostavom. Cijena kuće sa zemljištem 130.000KM. Nekretnina posjeduje Struja .

 
 
 
  Kuća, HADŽIĆI, 129.999 KM, 130,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kuca na dva sprata,prvi sprat 65m2,drugi sprat 65m2 ima odvojen ulaz plus ljetnja kuhinja na sprat 60m2. ispred prve kuce je parcela od 1000m2 kroz koju ide potok, iza ljetnje kuhinje nalazi se druga parcela od 1300m2 na kojoj se nalazi supa i objekat sa strujom,vodom i dozvolom za....

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, 122.800 KM, 130,00 m2 cca 950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Prodaja - kuća sa pomoćnim objektom - Trn, Jablan ; Trn-jablan .

 
 
 
  Kuća, DERVENTA, 120.000 KM, 130,00 m2 cca 920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.08.2020.,

www.nekretnine.ba

Hitno radi selidbe u inostranstvo prodajem fenomenalnu kucu (s namjestajem) u centru grada Dervente + uz prodaje kuce ide Audi Jaje besplatno za ozbiljne kupce: Kuca posjeduje: • alarmni ured • video nadzor • klima uredzaj • centralno grijanje (pelet) • podno grijanje • dvije nove....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 120.000 KM, 130,00 m2 cca 920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Početak gradnje 2009. godine. Zadnja faza (oluci i dimnjak) urađena krajem 2010. godine. Korišteni samo najkvalitetniji materijali. Vlasništvo 1/1, kompletna dokumentacija uredna, voćnjak, vlastiti prilazni put!!! Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, Tušanj, 100.000 KM, 130,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Hrasno, 90.000 KM, 130,00 m2 cca 690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

http://webpolaris.com/house/index.html Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 86.000 KM, 130,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u Centru Sarajeva u ulici Vrazova. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 80.000 KM, 130,00 m2 cca 620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Poštovani, prodajem: 1. novu namještenu kuću dvokatnicu cca 130 m² + veliki tavan 2. okućnica s voćnjakom cca 1.000 m² 3. bukova šuma 1.200 m² Kuća se nalazi u Međeđi srednjoj i odmah je useljiva. Dakle, kuća je izgrađena 2015 g. i namještena na obadva kata. Nova kupaonica, nova....

 
 
 
  Kuća, BRANKOVAC, 80.000 KM, 130,00 m2 cca 620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća površine cca 130m2 u ulici Braće Knežića (Brankovac), u Mostaru. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. U prizemlju se nalazi jednosoban stan površine 60m2. Na spratu se nalazi dvosoban stan koji se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, kupatila, hodnika. Na krovu se....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 75.000 KM, 130,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

KUCA U IZGRADNJI NA ULASKU U BLAGAJ. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Kuća, TRAVNIK, 65.000 KM, 130,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 63.000 KM, 130,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Bijeljina, prodajem kucu u uzem centru, Ulica racanska, u fazi izgradnje, sa svim prikljuccima, dvoriste 400m2, prizemlje i sprat, stamena povrsina oko 130m2, cijena 63000,00KM, 065/649-840 Iza veterinarske stanice .

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, Kovačići, 60.000 KM, 130,00 m2 cca 460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Valero Commercial Real Estate prodaje komercijalni prostor u Banja Luci. Prostor se nalazi u ulici Vase Pelagića (objekat MF banka) i prostire se na dve etaže ukupne površine 130 m2. Prostor odgovara za mnoge djelatnosti. Sve informacije vezane za ovu nekretninu potražite na našoj....

 
 
 
  Kuća, PRIJEDOR, 60.000 KM, 130,00 m2 cca 460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.02.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu na sprat od 130m2, polunamjestenu. Dole veliki dnevni boravak sa kuhinjom,hodnik,ostava,kupatilo. Gore hodnik,3 sobe, iznad tavan. Pored jos jedna manja kuca sa nezavrsenim spratom u potkrovlju,u sklopu nje bunar,garaza. Pored kuce pecana,jos jedna garaza i mnogi pomocni....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 54.800 KM, 130,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je površine 130 m2 i nalazi se na parceli površine 2200 m2. Sastoji se iz dvije etaže. Prva etaža sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije i kupatila. Druga etaža se sastoji iz dvije spavaće sobe. Grijanje je na drva. Pored kuće nalaze se dva plastenika. Posjeduje....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 120.000 KM, 129,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Dvije kuće na sprat, na placu površine 554 m2. Prva kuća površine 82 m2 se u prizemlju sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, jedne spavaće sobe i kupatila. Vanjsko stubište vodi na sprat koji se sastoji od predsoblja, prostranog dnevnog boravka, kupatila i terase. Opremljena....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 130.000 KM, 128,00 m2 cca 1020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu stambene provisine 128 m² , sa zemljistom 158m², nedavno renovirana krvona konstrukcija i fasda, sa pratecim svim infrastrukturama, sa uvrednim papirima, cijena 130000 km, PO DOGOVORU !!!!!! Tel.: 0043 676 51 41 978 Tel.: 00387 87 33 511 397 Nekretnina posjeduje Garaža....

 
 
 
  Kuća, ŠUŠNJARI, 110.000 KM, 128,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.09.2023.,

www.nekretnine.ba

kuća na sprat nadogradnja ,ulaz sa ceste,papiri1/1,sva dokumentacij uredna,posjeduje pomoćne objekte . Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Nedavno adaptiran Parking Klima Internet .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 220.000 KM, 128,00 m2 cca 1720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.05.2025.,

www.realitica.com

NA PRODAJU KUĆA – .

 
 
 
  Kuća, NOVI TRAVNIK, 60.000 KM, 128,00 m2 cca 470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 120.000 KM, 127,00 m2 cca 950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.10.2025.,

www.realitica.com

Prodaja - kuća - Krčmarice ; Krčmarice .

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 200.000 KM, 126,00 m2 cca 1590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se renoviran trosoban etažni stan Sut+Pr u kvalitetnoj austro-ugarskoj gradnji površine 96m2 plus cca 30m2 dnevne sobe sa korištenjem dvorišta. .

 
 
 
  Kuća, DONJA ZIMĆA, 130.000 KM, 126,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

prodaje se kuca u donjoj zimci kod visokog.kuca je na sprat dimenzija 7x9,kuca je u potpunosti opremljena sa dva stana useljivo odmah.grijanje je centralno,voda,struja kanalizacija telefon i internet.kuca ima dva prilaza,zemljiste je 840 kvadrata a u tome je skladiste(poslovni prostor)....

 
 
 
  Kuća, DONJE MOŠTRE, 65.000 KM, 126,00 m2 cca 520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća je izgrađena 1988.godine. Nalazi se na udaljenosti ca. 100m od magistrale Visoko-Kakanj. Poslovni prostor se sastoji od dvije prostorije, od kojih je jedna opremljena stalažama i pultom za prodavnicu. Gornji sprat ćine dnevni boravak, spavaća soba, kuhinja i kupatilo, kao i balkon....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 52.000 KM, 126,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca u banja luci mjesto kuljani. Nekretnina posjeduje Voda Telefonski priključak Struja Novogradnja Nedavno adaptiran Ostava .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 200.000 KM, 125,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Četvorosoban dvoetažni stan površine 125m2 na V spratu u centru grada! Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i uvučenom kuhinjom, dvije spavaće sobe, kupatila, hodnika, 2 terase na prvoj etaži a na drugoj se nalazi spavaća soba sa zatvorenim balkonom i veliko kupatilo.....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 202)

<< <1 2 3 4 5> >>