• GoHome Professional
120 m2 do 230000 km što veće useljiva - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 120 m2 do 230000 km što veće useljiva - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 120 m2 do 230000 km što veće useljiva

  • Za upit "120 m2 do 230000 km što veće useljiva" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 1.116 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 210000 KM (malo jeftiniji)
    • 240000 KM (malo skuplji)
    • do 1100 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, OSTROŽAC, 170.000 KM, 130,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuča je bila komplet adaprirana god.2008 unutra+izvana(nova fasada, izolacija unutra i vani, novi krov, marmorno stepenišče itd..) , sve na novo opremito. Ima 2.nad. in na drugoj strani izpod garažu. Grijanje na drva+elek.radiatore. 100m od kuče asfalt. Kuča se nalazi na vrhu hriba....

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 80.000 KM, 130,00 m2 cca 620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Poštovani, prodajem: 1. novu namještenu kuću dvokatnicu cca 130 m² + veliki tavan 2. okućnica s voćnjakom cca 1.000 m² 3. bukova šuma 1.200 m² Kuća se nalazi u Međeđi srednjoj i odmah je useljiva. Dakle, kuća je izgrađena 2015 g. i namještena na obadva kata. Nova kupaonica, nova....

 
 
 
  Kuća, GRABOVICA, 110.000 KM, 125,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem Kucu u D. Grabovici. Kuca posjeduje Gradjevinsku dozvolu. izgradjena je 1986 god. Odmah useljiva. Posjeduje sve prikljucke struja, voda, kanalizacija, telefon. Posjeduje i pomocni objekat 24mk. koji se moze koristiti kao ljetna kuhinja. Kontakt telefon. 061/132-860 Nekretnina....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '120 m2 do 230000 km što veće useljiva'
150.000 KM
100.000 KM
135.879 KM
  Kuća, BIHAĆ, 93.000 KM, 125,00 m2 cca 740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2021.,

asoglas.com

U poznatom dijelu nacionalnog parka Una u blizini Kulen Vakufa prodaje se posjed sa Novoizgrađenom kućom. Kuća je u potpunosti namještena i odmah useljiva sa razvedenim centralnim grijanjem i ugrađenim klima uređajem u prizemlju koji ima mogućnost zagrijavanja i hlađenja prostorija.....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 163.600 KM na 146.600 KM dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BIHAĆ, 146.600 KM, 123,00 m2 cca 1190 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.12.2025 - 163.600 KM
17.04.2026 - 146.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.12.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju prizemna kuća u Bihaću naselje Žegar sa zemljištem, na parceli ukupne površine 5.661m2, građena 1962.godine. Kuća je useljiva. Sastoji se od kuhinje sa dnevnim boravkom, dvije sobe, predsoblja, kupatila, verande, hodnika, špajze. Podovi su parketi sa keramikom. Uplanjena....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 155.000 KM, 120,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća na sprat komplet namjestena i useljiva sa dva mjesta za parkiranje... Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 150.000 KM, 120,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Na placu 590 m2 udaljenom 200 m od tramvajske pruge, kuća 42 m2, kompletno završena, useljiva, uz nju nezavršena dogradnja 33 m2 i uz ulicu nezavršen objekat 50 m2 predviđen za poslovni prostor. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja Parking .

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 129.900 KM, 120,00 m2 cca 1080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću + plac za kuću (zajedno) na atraktivnoj lokaciji pogodnoj za stanovanje ali i za biznis (pumpa, restoran, auto salon, vulkanizer, poljo apoteka i slično). Nalazi se u dobojskom naselju Bare, na magistralnom putu M16, na 2km od centra grada. Market, pumpa i restoran su....

 
 
 
  Kuća, TASOVČIĆI, 60.000 KM, 120,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u Tasovčićima u blizini magistrale. Ima dve stambene jedinice od po 60m2. Mogu se preurediti u jednu stambenu jedinicu. Jedna stambena jedinica je potpuno renovirana i useljiva. Moguć svaki dogovor. Nekretnina posjeduje Garaža Voda Telefonski priključak Struja Nedavno....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 48.000 KM, 117,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u ul. Ranka Šipke, na odličnoj lokaciji udaljena 1 min hoda od Konzuma i Emporijuma i cca 1 kilometar od strogog centra Banjaluke. Kuća se nalazi na placu od 652 m2, a sama kuća je u osnovi 117 m2. Kuca je na 2 sprata sa dva zasebna ulaza. Potkrovlje je moderno uredjeno....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 170.000 KM, 115,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Bosanska kuca, sa urednim papirima 1/1, useljiva, namjestena, u dobrom stanju, na atraktivnoj lokaciji,sa svim prikljuccima, sa bastom poplocanom od kamena i fontanom, podobna za izgradnju, nadogradnju i sl., pet minuta hoda do Bascarsije/Sebilj, u blizini HECCO Hotel. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, ODŽAK, 95.000 KM, 115,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa okućnicom odma useljiva. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 204.000 KM, 110,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju kuća s dušom i velikom parcelom, Kralje, Bihać. Tražite kuću za adaptaciju po vlastitim željama? Imamo pravu priliku za vas! Prodaje se porodična kuća sa okućnicom, garažom, ljetnom kuhinjom i drvarnicom, na parceli površine 1.618m2. Dimenzije kuće su 11 x 10 m + sprat.....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 199.000 KM, 110,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno