• GoHome Professional
120 m2 do 390000 km 2.sprat što skuplje do 2500 KM - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 120 m2 do 390000 km 2.sprat što skuplje do 2500 KM - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 120 m2 do 390000 km 2.sprat što skuplje do 2500 KM/m2 parking

  • Za upit "120 m2 do 390000 km 2.sprat što skuplje do 2500 km/m2 parking" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 1.606 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 110000 KM
    • do 140000 KM (prosječna cijena)
    • do 170000 KM
    • do 1400 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 658 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, GROMILJAK, 325.000 KM, 130,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem lijepu uredenu kucu ugodnu za zivot na mirnoj lokaci.Kuca ima 2 Sprata,Garazu i Kotlovnicu. 1 sprat velika dnevna sa kuhinjom.1 spavaca soba,Kupatilo sa kadom i ostava.Drugi sprat 3 sobe sa balkonom i velikom tarasom.Kupatilo sa tusem.Hodnici su u mramoru i Inox ograda. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 260.000 KM, 130,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2019.,

www.indomio.ba

U užem centru grada , kod Medicinskog fakulteta , prodaje se petosoban stan površine 130m2. Stan je dvoetažni , nalazi se na drugom spratu zgade koja ne posjeduje lift , a u pitanju je nadogradnja iz 2000.godine. Na donjoj etaži se nalazi dnevni boravak , trpezarija , kuhinja , spavaća....

 
 
 
  Kuća, HADŽIĆI, 129.999 KM, 130,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kuca na dva sprata,prvi sprat 65m2,drugi sprat 65m2 ima odvojen ulaz plus ljetnja kuhinja na sprat 60m2. ispred prve kuce je parcela od 1000m2 kroz koju ide potok, iza ljetnje kuhinje nalazi se druga parcela od 1300m2 na kojoj se nalazi supa i objekat sa strujom,vodom i dozvolom za....

 
 
 
  Kuća, DERVENTA, 120.000 KM, 130,00 m2 cca 920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.08.2020.,

www.nekretnine.ba

Hitno radi selidbe u inostranstvo prodajem fenomenalnu kucu (s namjestajem) u centru grada Dervente + uz prodaje kuce ide Audi Jaje besplatno za ozbiljne kupce: Kuca posjeduje: • alarmni ured • video nadzor • klima uredzaj • centralno grijanje (pelet) • podno grijanje • dvije nove....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)