• GoHome Professional
120 m2 prizemlje balkon što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 120 m2 prizemlje balkon što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 120 m2 prizemlje balkon što manje

  • Za upit "120 m2 prizemlje balkon što manje" pronađeno 53 nekretnina - prosječna cijena 2.016 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 100000 KM
    • do 130000 KM (prosječna cijena)
    • do 150000 KM
    • do 1300 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, VRNOJEVIĆI, 150.000 KM, 110,00 m2 cca 1360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.08.2025.,

www.indomio.ba

Detaljni opis Agencija za promet i nekretnine “IMMOBILIEN NEKRETNINE” Živinice Registarski broj Agencije: 171/24 Agent: Senad Čolić Registarski broj certificiranog Agenta: 301/24 iz svoje ponude nudi: ID broj nekretnine: 11-25 Tip ponude: prodaja Vrsta nekretnine: kuća sa dvorištem....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 204.000 KM, 110,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju kuća s dušom i velikom parcelom, Kralje, Bihać. Tražite kuću za adaptaciju po vlastitim željama? Imamo pravu priliku za vas! Prodaje se porodična kuća sa okućnicom, garažom, ljetnom kuhinjom i drvarnicom, na parceli površine 1.618m2. Dimenzije kuće su 11 x 10 m + sprat.....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 60.000 KM, 110,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Novoizgrađena dupleks kuća površine 110 m2, prizemlje i visoko potkrovlje, sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika, kupatila i jedne sobe u prizemlju. Na sprat vodi unutrašnje stepenište. Na spratu su dvije sobe i nezavršeno kupatilo. Svaka soba ima svoj izlaz....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '120 m2 prizemlje balkon što manje'
199.000 KM
118.000 KM
900.000 KM
  Kuća, GREDICE, 56.000 KM, 110,00 m2 cca 510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u naselju Donji brezik, blizu Majevičkr kuće. Bruto korisne površine u osnovi 55m2, to jest prizemlje+sprat=110m2. Priključena je struja, voda i kanalizacija, kupatila imaju i u prizemlju i na spratu. Unutra je razvedena struja i voda i omalterisani zidovi, podovi nisu....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 135.000 KM, 110,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodična kuća ukupne površine cca 110m2 u naselju Kolovrat, Tuzla. Sastoji se od prizemlja i sprata. U prizemlju je dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, kupatilo, hodnik i terasa. Na spratu se nalaze 3 sobe, hodnik, kupatilo i balkon. Ispred kuće je skladište i prostor....

 
 
 
  Kuća, ŽIVINICE, 55.000 KM, 110,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuća prizemlje+sprat starije gradnje ali donedavno se u njoj zivjelo.900m od centra Zivinica.600m2 okućnice dolazi uz kuću zemlja pogodna i za gradnju.Kuća ima potrebnu svu dokumentaciju,struju,vodu i telefonski prikljucak.CIjena iznosi 55000KM.U prizemlju soba i 2 velika podruma,na....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 388.080 KM, 110,00 m2 cca 3530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Vikendica površine 110 m2 sa ustakljenom baštom i nalazi se na parceli površine 850 m2. Sastoji se iz dvije etaže, prizemlja i sprata. Prizemlje se sastoji iz dnevnog boravka, kuhinje, kupatila i ustakljene letnje bašte. Sprat se sastoji iz hodnika, dvije spavaće sobe, balkona i toaleta.....

 
 
 
  Kuća, LUKAVAC, Na upit, 110,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Opis: Prodaje se Etno kuća površine 110 m2, spratnosti: prizemlje, sprat i potkrovlje koja je izgrađena na zemljišnoj parceli površine 850 m2. Nalazi se u naselju Bistarac. Lokaciji pogodnoj za sve koji žele mir, tišinu i privatnost porodičnog doma i odmora. Kuća je izgrađena 2014....

 
 
 
  Kuća, MODRIČA, 70.000 KM, 111,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

BiH - Modriča - Centar - Ilije Garašanina br.1 Prodaje se porodična kuća na prelepoj lokaciji u blizini Doma zdravlja.Centar A Zona.Kuća je poslije rata djelimično renovirana sa prizemljem tri prostorije,kuhinja i kupatilo,prvi sprat veliki dnevni boravak sa terasom,spavaca soba,kuhinja....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 454.627 KM, 111,00 m2 cca 4100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stanove u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokaciji Ilidža centar, Nova Butmirska cesta u neposrednoj blizini Termalne rivijere, Hotela Hollywood i Grand centra Ilidža. Stanovi su površine od od 46m2 studio (jedna spavaća)....

 
 
 
  Kuća, BUSOVAČA, 150.000 KM, 112,00 m2 cca 1340 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju kuća u samom centru Busovače, kod ambulante. Tiho i mirno naselje. Kuća tlocrtno ima 56 kvadrata, a sastoji se od prizemlja, prvog kata s terasom i 2 balkona te tavana visine cca 4 metra. Prizemlje se sastoji od hodnika, toaleta, ostave, dnevne sobe s blagovaonicom te kuhinje....

 
 
 
  Kuća, MAHALA, 135.000 KM, 112,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u centru Tuzle kod Doma zdravlja prizemlje i sprat cca 112m2 sa okucnicom 157m2. Papiri uredni kuca posjeduje k.c. (uplanjena), moguca gradnja, posjeduje telefonski prikljucak a pored kuce prolazi parovod mogucnost prikljucka ne gradsko grijanje. Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 160.000 KM, 113,00 m2 cca 1420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.05.2022.,

www.nekretnine.ba

Kontaktirati isključivo pozivom na 066/694-791! U banjalučkom naselju Lauš, u ulici Dušana i Vlade Kopanje prodaje se porodična kuća ukupne površine 113m2. Kuća je izgrađena 1977.godine (drugi dio 1988) i prostire se na tri etaže (prizemlje, prvi sprat i potkrovlje) na placu površine....

 
 
 
  Kuća, KONJIC, 165.000 KM, 113,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Porodicna kuca prizemlje sprat I visoko potkrovlje .Vlasnistvo 1/1 uknjizeno struja trofazna ,dvotarigno btojilo,voda gradski I seoski vodovod,kanalizacija gradska I vlastita potpuno moderno uradjeno centralno grijanje na cvrsto gorivo .klima urefjaj .prizemlje 1 jednodoban stan dn.boravak....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 1.000.000 KM, 115,00 m2 cca 8700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se legaliziran stambeno-poslovni objekat na izuzetnoj lokaciji u Bihaću, u ulici Ivana Frane Jukića , preko puta Kantonalne bolnice. Objekat je idealan za investiciju zbog frekventne pozicije i već postojećih poslovnih sadržaja. Objekat je spratnosti Sut + Pr + Sp+ Pk, tlocrtnih....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 970.000 KM, 115,00 m2 cca 8440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.01.2026.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Kuća, CAZIN, 135.935 KM, 115,00 m2 cca 1180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju je useljiva kuća sa garažom smještena na vrlo atraktivnoj lokaciji naselje Mala Lisa Cazin. Kuća je prizemlje+sprat izgrađena na ravnom terenu, sa vlastitim parking prostorom kao i dodatnim dijelom zelenila iza kuće. Uz kuću je sagrađen garažni prostor od metalne konstrukcije....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 115.000 KM, 116,00 m2 cca 990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.04.2025.,

www.indomio.ba

Kuća Pr+1s površine 58 m2 u osnovi, na placu površine 809 m2. Prizemlje kuće se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na terasu, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Unutrašnje stubište vodi na sprat koji se sastoji od dnevnog boravka sa izlazom....

 
 
 
  Kuća, DRAČE, 440.000 KM, 116,00 m2 cca 3790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Moderna kuća na izvrsnoj lokaciji Drače broj 19 na samoj plaži pješćanoj s uključenim privezištem za brod.U prizemlju u vrtu moguće je otvoriti ugostiteljski objekat,a sada ima 2 sobe ,kuhinju i komplet kupaonicu s taracom i parkingom za više auta. Gornji kat ima balkon 2 sobe,kupaonicu....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Buća Potok, 198.000 KM, 116,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje prelijepu kuću sa dvorištem u Buća Potoku, opština Novi Grad, kanton sarajevski. # Kuća se nalazi u dobro poznatoj ulici Braće Kovačević, udaljeno svega 10 minuta lagane vožnje od centra Sarajeva. # Predmetnu nekretninu možete kupiti isključivo....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 48.000 KM, 117,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u ul. Ranka Šipke, na odličnoj lokaciji udaljena 1 min hoda od Konzuma i Emporijuma i cca 1 kilometar od strogog centra Banjaluke. Kuća se nalazi na placu od 652 m2, a sama kuća je u osnovi 117 m2. Kuca je na 2 sprata sa dva zasebna ulaza. Potkrovlje je moderno uredjeno....

 
 
 
  Poslovni prostor, TEŠANJ, Na upit, 119,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.04.2025.,

www.nekretnine.ba

U etažiranoj kući na prodaju su 2 stana sa odvojenim ulazima i vlastitim dvorištima, u djelu čaršije "Kantin Gaj". Lokacija kombinira prednosti mirne lokacije u prirodi s blizinom kompletne gradske infrastrukture. Stolarija je drvena. STAN br. 2 (prizemlje - 119,01m2): Pod je parket,....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 95.000 KM, 120,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.03.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuća je locirana u gradskom naselju Brist, na prelijepoj lokaciji, na glavnoj saobraćajnici preko puta pekare "Pariz". Na parceli površine 1050 m2 su smještene dvije kuće i pomoćni objekat. Novija kuća se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 400.015 KM, 120,00 m2 cca 3330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.07.2024.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje stan u naselju BrekaStan se nalazi u stambenoj zgradi novije gradnje na visokom prizemlju.Stan je po strukturi četverosoban ukupne površine 120m2.Sam objekat je pozicioniran iu mirnom djelu naselja. Ulaskom u stna je hodnik iz kojegje na lijevo wc ,a u nastavku....

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, 150.000 KM, 120,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Manja kuća sa dva odvojena stana u prizemlju i potkrovlju. U prizemlju : ulaz, kupatilo, 2 manje spavaće sobe, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, ostava, terasa. Vanjskim stepeništem se pristupa potkrovlju koje sadrži: Ulazni podest, kupatilo, spavaća soba, dnevna soba sa trpezarijom....

 
 
 
  Kuća, ZAVIDOVIĆI, 95.000 KM, 120,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJEM NA IDEALNOM MJESTU vikend kucu sa zemljistem od cca 10 duluma, od toga 2792 m2 suma. Kuca povrsine (120 m2) u 4 nivoa i to: Prizemlje: blazon predsoblje sa stepenicama za sprat (visoko prizemlje), kupatilo sa WC-om, trpezarija, kuhinja i ostava; Visoko prizemlje: ulaz iz....

 
 
 
  Kuća, JELAH, 120.000 KM, 120,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća ima uređeno prizemlje 60m2, te neuređeni kat (60m2), i podrum. Manja okućnica sa dvorišnom zgradom. Kuća je u centru Jelaha Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, GORNJE MOŠTRE, 159.000 KM, 120,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje kuću novije gradnje u naselju Gornje Moštre, općina Visoko. Predmetna nekretnina je smještena u mirnom dijelu naselja na samo 5 km udaljenosti od centra grada Visoko. Izgrađena je na potpuno ravnoj parceli pored lokalne saobraćajnice. Površina parcele....

 
 
 
  Stan, ARSLANAGIĆA MOST, 370.643 KM, 120,00 m2 cca 3090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.02.2026.,

www.indomio.ba

TREBINJE, Gradina,jedinstvena lokacija sa prelepim pogledom,retko u ponudi. U ponudi za prodaju imamo izuzetan stan na prvom spratu u privatnoj kući sa 3 stana . Svaki stan je na jednoj etaži tako da su mir i komfor zagarantovani. Stan je trostrano orjjentisan,poseduje 120m2 plus....

 
 
 
  Kuća, HODBINA, 90.000 KM, 120,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodicna kuca na parceli od 1 duluma zemljista i imanje iz vise parcela, prizemlje nije renovirano a prvi sprat je renoviran. Flanovac - 7070m2 , Ciganovac 5647m2, Vinine 1516m2, Njive 13069m2, stara kuća (pod majdanima) 990m2. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Struja....

 
 
 
  Poslovni prostor, TEŠANJ, 325.000 KM, 120,00 m2 cca 2710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2025.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Kuća, KALESIJA, 330.000 KM, 120,00 m2 cca 2750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u Kalesiji uz magistralni put Tuzla - Zvornik, preko puta apoteke OS-Pharm u Prnjavoru. Građena u periodu od 2008 do 2010. Upisana i uknjižena u zemljišnu knjigu, vlasništvo 1/1, posjeduje cijelu potrebnu dokumentaciju. Kuća se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, ostave,....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 140.000 KM, 120,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća ukupne površine 120m2 izgrađena na parceli površine 409m2 u naselju Bećarevac, Tuzla. Sastoji se od prizemlja i sprata. U prizemlju se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i kotlovnica. Na spratu je dnevno boravak, kuhinja, dvije sobe, kupatilo....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 80.000 KM, 120,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u ul. Frana Supila u Banja Luci, ca. 2 minute hoda do Delta Planet. Kuca je na placu od 470m2,prilaz sa dvije strane,istok - zapad, prizemlje (kuhinja,spajz,ostava,dnevna soba,spavaca soba), potkrovlje dvije sobe i balkon,ali postoji mogucnost prosirenja za dodatne dvije....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Rakovica, Na upit, 120,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2023.,

www.nekretnine.ba

http://rakovica-bih.jimdo.com/ Prodaje se kuća u Rakovici (BiH) blizu Sarajeva Bistrićki put 77 Kuća: 10 x 12 kvadratni metara Zemljište: 1200 kvadratni metara okolišta Sa svim prikljucima: struja, voda, telefon Podrum, Prizemlje, Podkrovlje Sa dvje garaže u podrumu - može se koristiti....

 
 
 
  Stan, PALE, Na upit, 120,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpormet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju na Jahorini izdvaja vikend objekat u neposrednoj blizini staze i novog šestosjeda Snježna dolina. Vikendica u osnovi broji 45 m2. Korisna površina cca 120 m2 raspoređena je na tri etaže. U prizemlju su ostava, kupatilo,....

 
 
 
  Kuća, KRIVOGLAVCI, Na upit, 120,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u naselju Krivoglavci Kuću čini dvije etaže ukupne povrsine 120 m2 U prizemlju kuće kuhinja, trpezarija dnevna soba, kupatilo i ostava.Dok su na spratu tri sobe i kupatilo. Kuća je renovirana i kompletno opremljena, nalazi seu mirnom okruženju sa dosta zelenila. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, KUKAVICE, Na upit, 120,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuca nedaleko od pjesackog mosta Alije Izetbegovica. Sa malom okucnicom i bastom, garazom. Prizemlje: kompletan jednosoban stan i na katu dvosoban. Kvalitetna gradnja. Cijena povoljna. kontakt telefon 033 626 957 i 0033140170439 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, TOMISLAVGRAD, Na upit, 120,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.05.2022.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina se nalazi u naselju Bokovac. Kuća građena 1990 godine,prizemlje garaža ,podrum, ložište sa postrojenjem centralnog grijanja ( pelet) 1kat uređen četverosoban stan sa pripadajućom kuhinjom i kupaonicom. 2 Kat- podkrovlje uređeno roh bau također mogućnost uređenja stana od....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 430.000 KM, 121,00 m2 cca 3550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Stambeno poslovni objekat Pr+1S+Pot površine 121m2m2 u osnovi, pomoćna zgrada 144,44m2 u kojoj se nalazi garaža,kuhinja i magacin, dvorište površine 500m2, njiva površine 49m2 što ukupno placa iznosi 670m2 na glavnom putu Brčko-Bijeljina. Prizemlje je poslovni prostor koji je pretvoren....

 
 
 
 
-25%

Promjena cijene sa 390.000 KM na 292.500 KM dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BRČKO, 292.500 KM, 122,00 m2 cca 2400 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.01.2026 - 390.000 KM
04.03.2026 - 292.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.01.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena kuća Pr+1S+Pot, površine 122 m2 u osnovi, sa okućnicom površine 904 m2. Prizemlje kuće se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa ostavom, trpezarije, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Unutrašnje stubište vodi na sprat koji se sastoji od četiri spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, Na upit, 122,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kompletno namještena kuća 122 m2, strukture P + M na lokaciji: Jablan - Trn - Laktaši Za sve dodatne informacije, upite i termin za razgledanje, javite se na sledeći broj: 066/878-555 Marko Kuća se nalazi na mirnoj i idiličnoj lokaciji nepunih 3 km od nadvožnjaka što vodi....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 53)

<< <1 2> >>