• GoHome Professional
130 m2 do 240000 km što skuplje Najnovije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 130 m2 do 240000 km što skuplje Najnovije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 130 m2 do 240000 km što skuplje Najnovije

  • Za upit "130 m2 do 240000 km što skuplje najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 220000 KM (malo jeftiniji)
    • 250000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 260.000 KM, 130,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2019.,

www.indomio.ba

U užem centru grada , kod Medicinskog fakulteta , prodaje se petosoban stan površine 130m2. Stan je dvoetažni , nalazi se na drugom spratu zgade koja ne posjeduje lift , a u pitanju je nadogradnja iz 2000.godine. Na donjoj etaži se nalazi dnevni boravak , trpezarija , kuhinja , spavaća....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 259.800 KM, 126,00 m2 cca 2060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2026.,

www.realitica.com

NINECO Solutions d.o.o. - Upravljanje nekretninama 68.32 ; Kuljani .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 250.000 KM, 126,00 m2 cca 1980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.12.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se kvalitetno izgrađena kuća površine 55 m2 u osnovi, korisnog prostora 126 m2, spratnosti Su + Pr+S, izgrađena na parceli površine 1.750m2. Ista se nalazi u ulici Ranovačka, naselje Ahatovići, općina Novi Grad, Sarajevo. Predmetna nekretnina je izgrađena 2016. godine i sastoji....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 246.200 KM, 123,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2023.,

www.realitica.com

Prodaje se lijep i funkcionalan, kvalitetan stambeni objekat novije gradnje spratnosti Pr+1S+Potk površine 123m2 u osnovi na zemljišnoj parceli od 1394m2. Prizemlje kuće se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom sa izlazom na terasu, dvije spavaće sobe, kupatila i hodnika.....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKI BROD, 240.000 KM, 120,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem visoku prizemnicu sa 1 dulum zemlje. ljepa prirodna lokacija, 13km od bosanskog broda. Kuca ostecena u ratu. Temelj 11x6m za garazu i pomacnu zgradu. Plac: 20x50m. Temelji od gotovog betona, zidana sa sacastim blokom. Nekretnina posjeduje Balkon Voda .

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 235.000 KM, 140,00 m2 cca 1680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.04.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju dvospratna kuća u užem dijelu grada Bijeljine, površine 140 m². Kuća je potpuno sređena i ima 3 spavaće sobe, 2 dnevna boravka, 2 kupatila i velike balkone. Grijanje je na čvrsto gorivo. Plac je veličine 300 m², s asfaltiranim pristupom. Cijena: 235.000 KM Kontakt: 065....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 230.000 KM, 140,00 m2 cca 1640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.10.2024.,

www.embra.ba

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 225.000 KM, 120,00 m2 cca 1880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 222.600 KM, 121,00 m2 cca 1840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.11.2025.,

www.realitica.com

Namještena kuća na sprat površine 121 m2 u osnovi na placu površine 467 m2. .

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, 220.600 KM, 120,00 m2 cca 1840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.03.2026.,

www.realitica.com

Zamislite život u porodičnoj kući koja vam pruža fleksibilnost dva odvojena stambena dijela, sve to na samo 800 metara od centra Laktaša! ; Laktasi .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • 130 m2 do 240000 km što skuplje (215)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)