• GoHome Professional
130 m2 pala cijena što veće do 97000 KM - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 130 m2 pala cijena što veće do 97000 KM - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 130 m2 pala cijena što veće do 97000 KM

  • Za upit "130 m2 pala cijena što veće do 97000 km" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 92000 KM (malo jeftiniji)
    • 100000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-19%

Promjena cijene sa 27.000 KM na 22.000 KM dana 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, SARAJEVO, 22.000 KM, 3704,00 m2 cca 10 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.01.2025 - 32.000 KM
05.06.2025 - 27.000 KM
02.04.2026 - 22.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.12.2024.,

www.indomio.ba

TOP NEKRETNINE d.o.o. Sarajevo (Broj u registru posrednika FMT: 23/2022) oglašava za prodaju zzemljište uknjižene površine 3.704m2 sa asflatiranim prilaznim putem, Umoljani, Bjelašnica, općina Trnovo. Kontakt Naida Ćerimagić Agent za nekretnine Mob: +387 61 903 569 E-mail: naida@topnekretnine.ba....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 65.000 KM na 60.000 KM dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, CAZIN, 60.000 KM, 3509,00 m2 cca 20 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.09.2025 - 65.000 KM
06.03.2026 - 60.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.09.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se zemljište pogodno za gradnju vikendice u mirnom i prirodnom okruženju naselje Vrelo u Cazinu. Zemljišna parcela je površine od 3.509 m2, koja je pravilnog oblika pravougaonika, u potpunosti ograđena sa ulaznom kapijom. Na parceli jednim dijelom posađene su različite mlade....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 110.682 KM na 105.006 KM dana 31.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, OSTROŽAC, 105.006 KM, 2838,00 m2 cca 40 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.07.2025 - 139.062 KM
20.03.2026 - 110.682 KM
31.03.2026 - 105.006 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.07.2025.,

www.indomio.ba

SNIŽENO Placevi za gradnju Ostrožac Prodaju se placevi za gradnju kuća u Cazinu, smješteni na mirnoj i atraktivnoj lokaciji Ostrožac brdo. Zemljište se nalazi u mirnom naselju koje ima pristup iz dva pravca. Prvi pravac je od poznatog trgovinskog centra Fis u Cazinu a drugi pravac....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 35.000 KM na 31.000 KM dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, SULJIĆI, 31.000 KM, 1707,00 m2 cca 20 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.09.2025 - 70.000 KM
03.12.2025 - 58.000 KM
11.02.2026 - 54.000 KM
06.03.2026 - 40.000 KM
20.03.2026 - 35.000 KM
01.04.2026 - 31.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.09.2025.,

www.realitica.com

SNIŽENO ; Suljići Bb .

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 110.000 KM na 105.000 KM dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BRČKO, 105.000 KM, 61,00 m2 cca 1720 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.02.2026 - 110.000 KM
13.03.2026 - 105.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten dvosoban stan površine 61m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom I izlazom na terasu, dvije sobe, kupatila, hodnika I ostave. Stan se nalazi na V spratu, potrebna je manja adaptacija stana. Stan je opremljen sa drvenom stolarijom, laminatima, grijanje na struju.....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 107.700 KM na 104.700 KM dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BRČKO, 104.700 KM, 60,00 m2 cca 1750 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.11.2025 - 107.700 KM
27.02.2026 - 104.700 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.11.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju je kompletno namješten dvosoban stan površine 60 m2, smješten na šestom spratu stambene zgrade. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene kuhinje, dvije spavaće sobe, kupatila, hodnika i balkona koji pruža ugodan prostor za odmor. Opremljenost: PVC stolarija, Etažno....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 51.200 KM na 49.100 KM dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BANJA LUKA, 49.100 KM, 42,00 m2 cca 1170 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.12.2025 - 51.200 KM
22.12.2025 - 56.300 KM
11.02.2026 - 51.200 KM
01.05.2026 - 49.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.12.2025.,

www.realitica.com

Banja Luka, Kola. Prodaje se jednosoban stan ukupne površine 42 m2 na I spratu stambeno poslovnog objekta. ; Kola .

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 104.500 KM na 99.000 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SARAJEVO, 99.000 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.04.2026 - 104.500 KM
15.05.2026 - 99.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.nn-nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa prostranom i izuzetno atraktivnom parcelom smještenom na odličnoj lokaciji uz magistralni put Sarajevo–Kiseljak, što ovu nekretninu čini lako dostupnom i vrlo pogodnom kako za stanovanje, tako i za različite investicione projekte. ; Kratki opis: NN Nekretnine ekslkuzivno....

 
 
 
 
-31%

Promjena cijene sa 106.000 KM na 73.200 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DROZGOMETVA, 73.200 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.04.2024 - 144.000 KM
05.04.2024 - 136.000 KM
21.04.2024 - 118.000 KM
31.05.2024 - 116.000 KM
11.08.2024 - 110.000 KM
30.10.2024 - 106.000 KM
29.04.2026 - 73.200 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.04.2024.,

www.realitica.com

BOSNA I HERCEGOVINA - ZEMLJA - OKOLINA SARAJEVA- HADŽIĆI ; Drozgometva .

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 73.000 KM na 70.000 KM dana 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PRIJEDOR, 70.000 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.11.2025 - 73.000 KM
02.05.2026 - 70.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.11.2025.,

www.vhs-nekretnine.com

Na prodaju stan 50m2 koji se nalazi u naselju Novom Gradu. .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • pala cijena što veće do 97000 km (30)
  • 130 m2 što veće do 97000 km (78)
  • 130 m2 pala cijena što veće (10)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)