• GoHome Professional
140 m2 do 5200 km/m2 što jeftinije pala cijena oku - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 140 m2 do 5200 km/m2 što jeftinije pala cijena oku - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 140 m2 do 5200 km/m2 što jeftinije pala cijena okućnica

  • Za upit "140 m2 do 5200 km/m2 što jeftinije pala cijena okućnica" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 2.131 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 4900 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 5400 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 190000 KM
  •  Po svojstvima
    • useljiva
    • bazen
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-3%

Promjena cijene sa 195.000 KM na 189.000 KM dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, LUKAVAC, 189.000 KM, 142,00 m2 cca 1330 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.05.2024 - 0 KM
08.05.2024 - 220.000 KM
23.04.2025 - 210.000 KM
11.03.2026 - 195.000 KM
13.05.2026 - 189.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2024.,

www.aktido.ba

Prodaje se očuvana starija porodična kuća sa većom okućnicom u gradskoj zoni u Lukavcu. Kanalizacija, Septička jama, Struja, Vodovod.

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 220.000 KM na 200.000 KM dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BANJA LUKA, 200.000 KM, 130,00 m2 cca 1540 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2026 - 220.000 KM
20.04.2026 - 200.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2026.,

www.realitica.com

Prodajem odmah useljivu spratnu kucu sa okucnicom ,sa svim pomocnim objektima i garazom na idealnoj lokaciji u Javoranima nedaleko od magistralnog puta Banja Luka - Knezevo. Kuca ima odlicnu infrastrukturu struja , gradski vodovod,telefon , Internet kao i asfaltni prilaz na svega....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 323.100 KM na 301.700 KM dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, TREBINJE, 301.700 KM, 132,00 m2 cca 2290 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.11.2024 - 358.000 KM
17.10.2025 - 323.100 KM
18.03.2026 - 301.700 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.11.2024.,

www.realitica.com

Europartner doo (registarski broj posrednika: 3/2021) oglasava prodaju kuće u naselju Bregovi u centru grada Trebinja sa pogledom na bregovacki bazen stambene povrsine 132 m2 sa okucnicom i pomocnim objektima i placem od 276 m2. Posjeduje kolski put sa prednje strane koji je upisan....

 
 
 
 
-17%

Promjena cijene sa 566.500 KM na 471.800 KM dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BABANOVCI, 471.800 KM, 140,00 m2 cca 3370 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.03.2026 - 566.500 KM
10.04.2026 - 471.800 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.03.2026.,

www.realitica.com

Iz svoje prodajne ponude ovoga puta agencija RE/MAX izdvaja imanje u Babanovcima, na samo 3km od centra Prnjavora. Imanje se prostire na 42158m2, a čine ga kuća sa okućnicom, voćnjaci (šljive, jabuke, kruške), te livade i pašnjaci. ; Babanovci .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)