• GoHome Professional
150 m2 što skuplje namješten - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 150 m2 što skuplje namješten - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 150 m2 što skuplje namješten

  • Za upit "150 m2 što skuplje namješten" pronađeno 163 nekretnina - prosječna cijena 1.271 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 65000 KM
    • do 81000 KM (prosječna cijena)
    • do 97000 KM
    • do 812 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Skenderija, 1.150.000 KM, 154,00 m2 cca 7470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo luksuzno namješten, salonski stan u centru Sarajeva površine 154 m2, pozicioniran na drugom spratu u ulici Obala Kulina bana. Cijena stana bez namještaja: 1.150.000 KM Stan se sastoji od hodnika, zatim sa lijeve strane nalazi se kuhinja, balkon, vešeraj, te manja spavaća....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 960.400 KM, 148,00 m2 cca 6490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Poslovni objekat je površine 148 m2 i sastoji se iz tri etaže, prizemlja i dva sprata. Prizemlje se sastoji iz jedne velike prostorije sa šankom, kuhinje sa izlazom na terasu i toaleta. Sprat se sastoji iz dvije prostorije i dva toaleta. Stambeni deo se nalazi na III etaži, površine....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, 705.000 KM, 141,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.10.2024.,

www.nekretnine.ba

Komplet opremljen prostor Podno grijanje Dva WC Klimatizacija Ventilacija Ulaz sa dvije strane objekta Telefon 065 583 903 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Novogradnja Parking Klima Kablovska TV Internet Ostava Video nadzor .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '150 m2 što skuplje namješten'
680.000 KM
649.900 KM
260.000 KM
  Kuća, ŽABLJAK, 700.000 KM, 140,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju Villa Durmitor,na najexkluzivnijoj lokaciji na Zabljaku-Ivan do, nacionalni park, udaljena samo 5 minuta hoda od Crnog jezera i 10 minuta od centra grada. Prostrani dnevni boravak sa kuhinjom, 5 spavacih soba, prostrano kupatilo i wc, prostrana ostava. Iz svake sobe izlazak....

 
 
 
  Kuća, NEUM, 450.000 KM, 150,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se etaža kuće, nedavno adaptirana sa terasom i prelijepim pogledom na more, namješteno, vlasništvo 1/1, papiri uredni 100%. kuća se nalazi u ulici prema hotelu Neum. Površina etaže je 86m2, terase 45m2, terasa iza kuće 30m2 i jedan apartman 26m2 koji je takoše namješten. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, MEĐUGORJE, 450.000 KM, 157,00 m2 cca 2870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Medjugorje-lovely family house(villa) with beautiful garden 500m2! It have 5 rooms,3 bathrooms,kitchen,terrace,and balcony on the first floor,with beautiful view on Hill of Apparition and Križevac. .It is in a peace and quiet part of Medjugorje near by Sent Franciscos Garden and Mathers....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 450.000 KM, 143,00 m2 cca 3150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Ekskluzivni poslovni prostor u strogom centru Sarajeva. Prostor se nalazi u stanbeno - poslovnom objektu, pripada općini Stari Grad. Ulaz u objekat sa glavne saobraćajnice. Postor je kompletno adaptiran najkvalitetnijim materijalima i kompletno opremljen namještajem po mjeri. Višenamjenska....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 390.000 KM, 150,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem Kucu Prizemlje, sprat potkrovlje, na placu od 410 kvadrata, plus uz kucu 1200 hvadrata denacionalizovanog izgradivog zemljista. Lokacija Obilicevo ( Mejdan), ulica Milesevska 18. Uz kucu uplanjene 2 garaze. Na 1200 kvadrata koji se nalaze iza kuce i povezani su sa dvoristem,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 383.600 KM, 137,00 m2 cca 2800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju vrhunski Penthouse dvostrane orijentacije u zgradi novije izgradnje Stup, Ilidža, u neposrednoj blizini Naselja Bulevar. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa izdvojenom kuhinjom i velikom terasom, ulaznog hodnik,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 375.000 KM, 154,00 m2 cca 2440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Ljubitelji stare dobre Breke, ljubitelji prostora i kvadrata, došli ste na svoje. Stanpromet.ba - agencija za nekretnine ponosno objavljuje prodaju potpuno jedinstvenog dvoetažnog stana na Breci. Smješten u ulici Himze Polovine na 4 spratu zgrade bez lifta. Ima uknjiženih 154 kvadrata,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 354.000 KM, 154,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanovi se nalaze na Marijin Dvoru u ul. Dolina u potkrovlju zgrade iz '60 tih na IV spratu . Od jednog velikog stana su napravljena tri manja stana sa povrsinama 51 , 41 i 54 m2 plus zajednicki hodnik koji povezuje stanove . Stanovi su sa galerijama posebno dekorirani .Cijena je....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 350.000 KM, 150,00 m2 cca 2330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje kuću na Vracama iznad policijske akademije, ulica Novopazarska, općina Novo Sarajevo. Ukupna površina zemljišta na kojem je izgrađen stambeni objekat iznosi 400 m2 + pristupni put površine 72 m2. Na početku puta se nalazi....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 345.000 KM, 150,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Saraj Polje, 332.500 KM, 150,00 m2 cca 2220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Super luksuzan stan na Saraj Polju veličine 150m2 na tri etaže sa dva kupatila, pomoćnim prostorijama te pred ulazom od dodatnih 15m2. Stan je opremljen kvalitetnim italijanskim namještajem, plazma TV u svakoj sobi te PLAYSTATION 3. Stan takođe posjeduje FITNESS sobu te OPERA KOLPASAN....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Saraj Polje, 330.000 KM, 150,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Super luksuzan stan Saraj Polje 150m2 ekstra opremljen. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava Video nadzor....

 
 
 
  Kuća, LUKAVICA, 320.000 KM, 160,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u naselju Kotorac, Istočna Ilidža. Kuća se nalazi na veoma lijepom i mirnom mjestu idealnom za odmor, a veoma blizu grada. Objekat je izgrađen 1984 na placu od 1980 m2, a kuća je adaptirana 2001 godine tako da je u veoma dobrom i funkcionalnom stanju. Kuću čine velika....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 310.000 KM, 156,00 m2 cca 1990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja prostranu dvospratnu stambeno-poslovnu kuću sa velikim dvorištem - Hadžići Prodaje se stambeno-poslovna kuća od 156m2 stambene površine, spratnosti P+2 sa 7+ parking mjesta i zasebnom garažom na parceli ukupne....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 300.000 KM, 150,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2021.,

www.nekretnine.ba

rodaje se divna porodična kuća u naselju Mejdan u ulici Srđe Zlopogleđe. Strukturu čine prizemlje, potkovlje i pomoćna manja kuća (garsonjera). Na prizemlju je smješten trosoban stan od 70 m2, a čine ga hodnik, kupatilo, kuhinja, dnevni boravak i dvije spavaće sobe. U potkrovlju se....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Saraj Polje, 300.000 KM, 150,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Ekstra luksuzan stan Saraj Polje 150m2 ekstra lokacija. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava Video nadzor....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 300.000 KM, 145,00 m2 cca 2070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se visenamjenski poslovni objekat cca ukupne povrsine 150 m2, PR+1 (etazirana i odvojena dva poslovna prostora sa posebnim ulazima, koji se po potrebi mogu spojiti) Površina parcele na kojoj je smješten objekat iznosi 95 m2. objekat se nalazi u pasazu iza poste u centralnom....

 
 
 
  Kuća, BIJELO POLJE, 300.000 KM, 160,00 m2 cca 1880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

U crnoj Gori ,na 10 minuta od centra grada Mojkovca odlicna lokacija,prelijepo i mirno mjesto sa novom i kvalitetno radjenom za sebe kucom ,super prilaz ,ravno dvoriste,struja,put,izvorske vode ,zasad maline i lesnika.mogucnost kupovine i doticnih parcela stobi cinilo parcelu do 1000000m²....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 199.900 KM, 140,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje kuću smještenu na području Starog Grada u naselju Mihrivode. Parcela je smještena između ulica Ispod Budakovića i Nerkesijina, u mirnom djelu grada gdje dominira zelenilo, tišina i lijep pogled. Od Sebilja i Baščaršije ste udaljeni jedan kilometar, a u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Kuća, ZVORNIK, 195.000 KM, 150,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju kuća u Branjevu (između Zvornika i Bijeljine) koja je u osnovi 8 x8 m i to: prizemlje, sprat i potkrovlje. Kuća je kompletno namještena, ima video nadzor, etažno grijanje,predato za legalizaciju, fasada periva, izolacija oko kuće stiropol 5 cm,asfalt, kanalizacija Prostorije....

 
 
 
  Kuća, JABLANICA, 185.000 KM, 143,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Opremljena kuća na atraktivnoj lokaciji u blizini moderno opremljene skijaške staze Blidinje. Za detaljne informacije javiti se na e-mail ili broj mobitela. Dijana Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 180.000 KM, 160,00 m2 cca 1130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuču u Srebreniku, naselje Bare. Kuča je prenovljena i kompletno opremljena, garaža ja bila naknadno dogradjena. Za više informacija molimo vas kontakrirajte nas putem e-maila. Hvala Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, ŽIVINICE, 180.000 KM, 162,00 m2 cca 1110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća sa okućnicom, dvorištem i prilaznim putem, sa svim pomoćnim objektima, garaža, kotlovnica , ljetnikovac, bašta, plastenik itd. Namješteno sa centralnim grijanjem na daljinsko upravljanje. Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 170.000 KM, 149,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.05.2021.,

www.nekretnine.ba

Lemond nekretnine vam nude kuću nedaleko od centra Čapljine. Kuća ima 300m² stambenog prostora. Sastoji se od 2 kata i podkrovlja. Prvi kad je uređen te se sastoji od 2 sobe, kupatila, dnevnog boravka, kuhinje te garaže i podruma. Drugi kat ove kuće nije uređen te je pogodan za gradnju....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 165.000 KM, 150,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se troetažna namještena kuća u naselju Vojno udaljena cca 9 km od Mostara. Ukupna površina kuće je 150 m2, a izgrađena je na parceli površine 1100 m2. Sastoji se od tri etaže, podruma i dva stambena kata. Na prvom katu su hodnik, kupaonica, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja....

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 160.000 KM, 150,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Luca se nalazi 5 minuta hoda od centra grada ,odmah useljiva nedavno uradjena dva kupatila potpuno nove instalacije i oprema.Nalazi se na veoma velikom placu po potrebi mogla bi se jos jedna kuca izgradit do nje.U kuci se ne nalazi niko jer sam u inostranstvu i to je razlog prodaje.postoji....

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 160.000 KM, 150,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.05.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca je odmah useljiva poslije rata renovirana plasticna stolarija Internorm Austrija nova unutrasnja vrata masivno drvo prije dva mjeseca potpuno novo uradjena dva kupatila.Veoma veliki Plac za nuzdu moze se jos jedna kuca izgraditi. Postomi uradjen projekat za dogradnju Garaze i....

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 160.000 KM, 150,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 159.990 KM, 140,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca ima cca 140m2 stambenog prostora, ljetnu kuhinju,podrum, ostavu i dvije garaze. Okucnice sa vocnjakom ima 1000m2 i prelijep pogled na zelenu povrsinu.U odlicnom je stanju,sve je novo, ima grijanje etazno na naftu ( cisterna 2000l)i na cvrsto gorivo.U tu cjenu ulazi i kuhinja,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 155.555 KM, 150,00 m2 cca 1040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca na dve etaze, 150m2, na placu od 1000m2, sa pomocnim objektom, garazom, bunarom, ljetnjom kuhinjom, renoviran krov, prozori Kuca je bez tereta, nije pod hipotekom, papiri svi cisti, gradjevinska dozvola i sve ostale potrebne dozvole. Blizu bojnicke petlje, skola u blizini,....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 150.000 KM, 150,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.06.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u Janji pored Bijeljine. Sastoji se od 2 sprata ukupno 150m². Kuca posjeduje dvoriste, garazu, bastu i spoljni wc. Prizemlje: 2 sobe, kupatilo i hodnik. I sprat: 3 sobe, kupatilo i 2 balkona. Grijanje na cvrsto gorivo i/ili struju. Namjestena i adaptirana! Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, KISELJAK, 150.000 KM, 150,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.11.2023.,

www.nekretnine.ba

***Kuca/Plac na Prodaju - Brestovsko, Kiseljak*** sve dalje informacije preko tel: 063 493 132 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 150.000 KM, 152,00 m2 cca 990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Starom Gradu, naselje Bistrik u osnovi 76 m2, ukupne povrsine 152 m2. Nekretnina je uknjižena 1/1. Predmetna nekretnina je udaljena 10 min hodom do Principovog mosta. Lokacija nudi brojne pogodnosti kako za svakodnevne potrebe tako i za potencijalni najam. Nekretninu....

 
 
 
  Kuća, TRAVNIK, 150.000 KM, 155,00 m2 cca 970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Vikendice Vlasic Prodaju se dvije vikendice na prekrasnom dijelu Vlasica-Babanovac. Objekti su potpuno zavrseni i namjesteni i sve je novo i nekoristeno. Objekti su velicine po 155 kvadratnih metara + terasei balkoni. Objekti su oblozeni sa drvetom i sa kamenom i sve je uradjeno po....

 
 
 
  Kuća, ZAVIDOVIĆI, 150.000 KM, 144,00 m2 cca 1040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća sa pomoćnim objektima i zemljište, Zavidovići, ul. Matije Gubca, 1 km od grada. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata, dimenzija 9x8 Pomoćni objekat 15x5, zemljište 4385 m2. Prodaja isključivo sve u kompletu. Asfaltiran put do ulaza na parcelu. Prelijepo i mirno mjesto, pogodno....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 150.000 KM, 160,00 m2 cca 940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu 160m2, pomocni objekat s dvije sobe i kupatilom. garazom, okucnicom 1000m2 sa vocnjakom (lokacija je odlicna). Pogodno je za iznajmljivanje. Moze zamjena za Hrvatsku. Cijena po dogovoru. Tel. 0038761284071, 0038761761256 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, BUGOJNO, 150.000 KM, 160,00 m2 cca 940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću sa okućnicom 4500m2 u Bugojnu, naselje GAJ. Dokumentacija uredna,zvati na telefon 00385 21 379-151 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SREDNJA OMANJSKA, 149.000 KM, 150,00 m2 cca 990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju Kuca okucnicom, garazom i dvorisnim zgradama. Centralno grijanje, javni i privatni vodovod, 2 kupatila. Mogucnost odvajanja u 2 zasebna stana. Detaljnije informacije preko email ili telefonski. gni.ag@me.com +43 660 435 3912 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA KRUPA, 144.000 KM, 160,00 m2 cca 900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.08.2024.,

www.realitica.com

Povoljno se prodaje useljiva i namještena kuća sa okućnicom u Bosanskoj Krupi, naselje Tećija - Dolovi. Kuća je udaljena od samog centra grada par minuta vožnje autom, nedaleko od autobusne stanice i kružnog toka u gradu. Kuća je sa izgrađena u tri etaže sa urednim priključcima struje....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 163)

<< <1 2 3 4> >>