• GoHome Professional
150 m2 do 5200 km/m2 što jeftinije pala cijena - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 150 m2 do 5200 km/m2 što jeftinije pala cijena - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 150 m2 do 5200 km/m2 što jeftinije pala cijena

  • Za upit "150 m2 do 5200 km/m2 što jeftinije pala cijena" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 2.509 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 4900 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 5400 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 240000 KM
  •  Po svojstvima
    • prizemlje
    • okućnica
    • balkon
    • bazen
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-13%

Promjena cijene sa 130.000 KM na 113.000 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 113.000 KM, 154,00 m2 cca 730 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.07.2025 - 130.000 KM
29.04.2026 - 113.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.07.2025.,

www.realitica.com

AGENCIJA ZA NEKRETNINE MSS NEKRETNINE I SAVJETOVANJE ; Grad Gradiška .

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 195.000 KM na 189.000 KM dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, LUKAVAC, 189.000 KM, 142,00 m2 cca 1330 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.05.2024 - 0 KM
08.05.2024 - 220.000 KM
23.04.2025 - 210.000 KM
11.03.2026 - 195.000 KM
13.05.2026 - 189.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2024.,

www.aktido.ba

Prodaje se očuvana starija porodična kuća sa većom okućnicom u gradskoj zoni u Lukavcu. Kanalizacija, Septička jama, Struja, Vodovod.

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 230.000 KM na 220.000 KM dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 220.000 KM, 143,00 m2 cca 1540 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.12.2025 - 230.000 KM
10.04.2026 - 220.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.12.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća sa pomoćnim objektima na placu površine 1021m2, u Gradišci (kod "Jelšingrada"). U blizini bazena i "Centruma". ; Gradiska .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '150 m2 do 5200 km/m2 što jeftinije pala cijena'
720.000 KM
 
-9%

Promjena cijene sa 301.700 KM na 275.100 KM dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, LAKTAŠI, 275.100 KM, 160,00 m2 cca 1720 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.07.2025 - 358.000 KM
12.09.2025 - 332.400 KM
17.11.2025 - 322.200 KM
12.01.2026 - 301.700 KM
19.04.2026 - 275.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2025.,

www.realitica.com

Slatina, Ulica Stare Crkve. Prodaje se kuća ukupne površine 160 m2, spratnosti P+Pk na placu od 1190 m2. ; Slatina .

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 471.800 KM na 461.600 KM dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PRNJAVOR, 461.600 KM, 140,00 m2 cca 3300 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.02.2026 - 471.800 KM
08.03.2026 - 461.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.02.2026.,

www.realitica.com

Ovoga puta agencija RE/MAX Vam iz svoje prodajne ponude izdvaja kuću sa bazenom i ladarom prekoputa stadiona FK Ljubić u Prnjavoru u ulici Vlade Vinčića. Ova moderna kuća neto površine 140m2 smještena je na zemljištu od 1032m2 i izgrađena je 2014. godine, što garantuje savremene građevinske....

 
 
 
 
-17%

Promjena cijene sa 566.500 KM na 471.800 KM dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BABANOVCI, 471.800 KM, 140,00 m2 cca 3370 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.03.2026 - 566.500 KM
10.04.2026 - 471.800 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.03.2026.,

www.realitica.com

Iz svoje prodajne ponude ovoga puta agencija RE/MAX izdvaja imanje u Babanovcima, na samo 3km od centra Prnjavora. Imanje se prostire na 42158m2, a čine ga kuća sa okućnicom, voćnjaci (šljive, jabuke, kruške), te livade i pašnjaci. ; Babanovci .

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 510.000 KM na 492.000 KM dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BANJA LUKA, Nova Varoš, 492.000 KM, 150,00 m2 cca 3280 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.01.2026 - 510.000 KM
10.04.2026 - 492.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju dvoetažni petosoban stan u ul. Prvog krajiškog korpusa, naselje Nova Varoš. Površine stana je 151 m2 i na II je spratu. Etaže su povezani unutrašnjim stepeništem. Prizemlje je zamišljeno kao dnevna zona i sastoji se od hodnik, prostranog dnevnog boravaka povezan sa trpezarijom....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)