• GoHome Professional
80 m2 do 2400 km/m2 što jeftinije Najnovije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 80 m2 do 2400 km/m2 što jeftinije Najnovije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 80 m2 do 2400 km/m2 što jeftinije Najnovije

  • Za upit "80 m2 do 2400 km/m2 što jeftinije najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 2200 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 2500 KM/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BILEĆA, 30.000 KM, 74,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.04.2021.,

www.nekretnine.ba

Cena nije fiksna.Kuca je blizu Centra Prvi sprat Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 30.000 KM, 75,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Najavljujemo prodaju potpuno renoviranog trosobnog stana na Breci. Sprat 1 u zgradi bez lifta. Dvostrana orijentacija Površina stana 75 m2 Balkon Centralno grijanje Zgrada od fasadne cigle Stan u potpunosti renoviran i prodaje se kao na fotografijama. svi detalji oko posjete stanu....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKI NOVI, 35.000 KM, 75,00 m2 cca 470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u dobrljinu opstina novi grad.bosanski novikuca 75kvmsastoji se od garaze i podruma,sprat veranda,hodnik,kupatilo,spajz,spavaca soba,dnevni boravak i kuhinja sa jedilnicom,i visoko podkrovlje nezavrsenoima struja,internet i vodasve ogradjeno dvoriste sa kucom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 35.000 KM, 78,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stan u novogradnji na odličnoj lokacij u Istočnom Sarajevu, Ulica 1.Sarajevske brigade. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, degažmana, balkona i dva kupatila.....

 
 
 
  Kuća, JAKUPOVCI, 35.000 KM, 80,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Plac 2000m2 sa dva objekta u naselju Jakupovci, prelijepo imanje...... Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Buća Potok, 35.000 KM, 85,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.08.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem trososoban stan u privatnoj kuci sa 3 stambene jedinice. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKI ŠAMAC, 35.000 KM, 85,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu, u Bosanskome samcu, kuca se nalazi u blizini rimo-katolicke i pravoslavne crkve cca 100m, od centra udaljena 5 min... zemljiste prve kategorije... Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Kuća, ZAVIDOVIĆI, 39.000 KM, 80,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKI BROD, 40.000 KM, 74,00 m2 cca 540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću, devastiranu u ratu, za rušenja sa vrlo kvalitetnim temeljnom (ima podrum). Plac pravilnog oblika, cca 18x36 m (640 m²). Lokacija izvrsna. Vlasništvo uredno 1/1. O cijeni se može malo pregovarati jer je teren zarastao u korov. Nekretnina posjeduje Podrum .

 
 
 
  Kuća, KUKAVICE, 40.000 KM, 80,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

U kuci je potrebno uraditi unutrasnje radove.5 kilometara od grada.put do kuce je asvaltiran.odlicno je za opustanje u blizini je jezero.Pravo prirodnoj okruzenje.Za vise informacij a nazovite broj +387603305806-email jahic43@gmail.com Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • 80 m2 do 2400 km/m2 što jeftinije (442)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)