• GoHome Professional
80 m2 zadnjih 7 dana do 260000 km 3.sprat što manj - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 80 m2 zadnjih 7 dana do 260000 km 3.sprat što manj - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 80 m2 zadnjih 7 dana do 260000 km 3.sprat što manje

  • Za upit "80 m2 zadnjih 7 dana do 260000 km 3.sprat što manje" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 240000 KM (malo jeftiniji)
    • 270000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, BRČKO, 194.700 KM, 73,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se troiposoban stan površine 73 m2 na trećem spratu nove stambene zgrade. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila, hodnika i balkona. .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 89.000 KM, 74,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

U centru sarajevske čaršije, u Hadži-Idrizovoj ulici, nekoliko stotina metara ugodne šetnje od BBI Centra ili zgrade Predsjedništva, nudimo vam vrlo svijetao dvostrano orijentiran trosoban stan. Stan ima 74 kvadrata upisana u zk izvatku, dva balkona južne i sjeverne orijentacije,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 90.550 KM, 75,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokacij Velika aleja, općina Ilidža, Ulica IV viteške brigade. Stan sa ponude vrhunski trosoban odličnog otvorenog pogleda površine 74,80 m2, sastoji se od dvije spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Vraca, 95.000 KM, 76,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

POSJED PRODAJE: Idealan porodičan trosoban stan površine 76 m2 na 3. spratu zgrade bez lifta u ulici Avde Smajlovića, naselje Vraca. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, dječije sobe, kupatila,toaleta, ostave i natkrivenog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 35.000 KM, 78,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stan u novogradnji na odličnoj lokacij u Istočnom Sarajevu, Ulica 1.Sarajevske brigade. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, degažmana, balkona i dva kupatila.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Dobrinja, 269.900 KM, 80,00 m2 cca 3370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2026.,

www.indomio.ba

Večeras ćemo se ovdje voljeti!Znaš one lijepe manje zgradice na Dobrinji, odmah preko puta škole i Merkatora? E baš tu, u ulici Sarajevskih ilegalaca, na trećem spratu, nudimo još jedan stan totalno drukčiji od drugih.Jer ne bi Rental bio Rental da…Stan je po zk izvatku jednoiposoban....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 286.400 KM na 276.100 KM dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJA, 276.100 KM, 80,00 m2 cca 3450 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 286.400 KM
01.03.2026 - 276.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2026.,

www.realitica.com

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Dobrinja, 108.800 KM, 81,00 m2 cca 1340 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodajemo prostran i useljiv trosoban stan na Dobrinji 1, preko puta OŠ PP Njegoš. Površina stana je 80.59m2, a sastoji se od dnevnog bortavka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije sobe, kupatila, toaleta, hodnika, balkona i ostave. Stan je na trećem spratu, dvostrano orijentisan. Za detaljnije....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 198.500 KM, 82,00 m2 cca 2420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Na prodaju je useljiv četvorosoban stan u novogradnji, površine 82m2, smješten na trećem spratu u zgradi s liftom. Stan je prostran i funkcionalno raspoređen, sastoji se od svijetlog dnevnog boravka s kuhinjom i trpezarijom koji imaju izlaz na balkon, tri udobne spavaće sobe, dva....

 
 
 
  Stan, BIHAĆ, 160.000 KM, 82,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodajem stan u Bihaću koji se nalazi u naselju Harmani u zgradi tzv. „Kineski zid“. Stan se nalazi na jednoj od najboljih, za stanovanje odličnoj lokaciji, a u neposrednoj blizini se nalaze i svi ostali sadržaji neophodni za stanovanje kao što su dječiji vrtić, osnovne škole, supermarketi,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • 80 m2 do 260000 km 3.sprat što manje (20)
  • 80 m2 zadnjih 7 dana do 260000 km što manje (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)