• GoHome Professional
80 m2 zadnjih 7 dana do 270000 km što skuplje 3.sp - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 80 m2 zadnjih 7 dana do 270000 km što skuplje 3.sp - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 80 m2 zadnjih 7 dana do 270000 km što skuplje 3.sprat

  • Za upit "80 m2 zadnjih 7 dana do 270000 km što skuplje 3.sprat" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 250000 KM (malo jeftiniji)
    • 280000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 286.400 KM na 276.100 KM dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJA, 276.100 KM, 80,00 m2 cca 3450 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 286.400 KM
01.03.2026 - 276.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2026.,

www.realitica.com

Večeras ćemo se ovdje voljeti!Znaš one lijepe manje zgradice na Dobrinji, odmah preko puta škole i Merkatora? E baš tu, u ulici Sarajevskih ilegalaca, na trećem spratu, nudimo još jedan stan totalno drukčiji od drugih.Jer ne bi Rental bio Rental da…Stan je po zk izvatku jednoiposoban....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Dobrinja, 269.900 KM, 80,00 m2 cca 3370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2026.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 268.800 KM, 84,00 m2 cca 3200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju četvorosoban stan 84m2 novije gradnje u centru grada.Nalazi se na 3.spratu u zgradi sa liftom.Iz hodnika se ulazi u sve prostorije,veliki dnevni boravak sa kuhinjom i balkonom,ostava,3.spabaće sobe,2.kupatila.U stanu ostaje kuhinja,ugradni plakat u hodniku,2.klime.Grijanje....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 198.500 KM, 82,00 m2 cca 2420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Na prodaju je useljiv četvorosoban stan u novogradnji, površine 82m2, smješten na trećem spratu u zgradi s liftom. Stan je prostran i funkcionalno raspoređen, sastoji se od svijetlog dnevnog boravka s kuhinjom i trpezarijom koji imaju izlaz na balkon, tri udobne spavaće sobe, dva....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 194.700 KM, 73,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se troiposoban stan površine 73 m2 na trećem spratu nove stambene zgrade. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila, hodnika i balkona. .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 190.550 KM, 86,00 m2 cca 2220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje četverosoban stan na Dobrinji u blizini autobuske stanice u Istočnom Sarajevu, ulica Akademika Petra Mandića. Stan je pozicioniran na trećem spratu stambene jedinice bez lifta. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 127.000 KM, 79,00 m2 cca 1610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine ARA d.o.o. Sarajevo prodaje trosoban stan kod kliničkog centra u Sarajevu površine 79 m2. Stan je smješten na trećem spratu u ulici Marcela Šnajdera. Stan ima sljedeće prostorije: – 3 spavaće sobe – Veliki dnevni boravak sa trpezarijom – Hodnik – 2 wc-a Grijanje....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Dobrinja, 108.800 KM, 81,00 m2 cca 1340 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodajemo prostran i useljiv trosoban stan na Dobrinji 1, preko puta OŠ PP Njegoš. Površina stana je 80.59m2, a sastoji se od dnevnog bortavka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije sobe, kupatila, toaleta, hodnika, balkona i ostave. Stan je na trećem spratu, dvostrano orijentisan. Za detaljnije....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 99.900 KM, 87,00 m2 cca 1150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja renoviran četverosoban stan pozicioniran na 3. spratu zgrade, ulica Avde Smajlovića, naselje Vraca, Općina Novo Sarajevo. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja s trpezarijom, ostava, tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Vraca, 95.000 KM, 76,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

POSJED PRODAJE: Idealan porodičan trosoban stan površine 76 m2 na 3. spratu zgrade bez lifta u ulici Avde Smajlovića, naselje Vraca. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, dječije sobe, kupatila,toaleta, ostave i natkrivenog....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • 80 m2 do 270000 km što skuplje 3.sprat (20)
  • 80 m2 zadnjih 7 dana do 270000 km što skuplje (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)