• GoHome Professional
apartmani REPUBLIKA SRPSKA ekskluzivan - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • apartmani REPUBLIKA SRPSKA ekskluzivan - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani REPUBLIKA SRPSKA ekskluzivan

  • Za upit "apartmani republika srpska ekskluzivan" pronađeno 121 nekretnina - prosječna cijena 6.531 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosječna površina)
    • barem 40 m2
    • 40 m2
  •  Po cijeni
    • do 510000 KM
    • do 640000 KM (prosječna cijena)
    • do 760000 KM
    • do 6400 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • luksuzan
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, JAHORINA, 194.800 KM, 30,00 m2 cca 6490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 155.600 KM, 24,00 m2 cca 6480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 148.600 KM, 23,00 m2 cca 6460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 365.400 KM, 59,00 m2 cca 6190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 327.600 KM, 52,00 m2 cca 6300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 211.200 KM, 33,00 m2 cca 6400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 164.200 KM, 26,00 m2 cca 6320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 441.300 KM, 70,00 m2 cca 6300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 456.300 KM, 66,00 m2 cca 6910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 241.200 KM, 39,00 m2 cca 6190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 268.400 KM, 38,00 m2 cca 7060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 269.800 KM, 39,00 m2 cca 6920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 412.200 KM, 59,00 m2 cca 6990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 262.600 KM, 42,00 m2 cca 6250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 260.600 KM, 37,00 m2 cca 7040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 239.300 KM, 38,00 m2 cca 6300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 140.900 KM, 22,00 m2 cca 6410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 262.800 KM, 38,00 m2 cca 6920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 271.000 KM, 39,00 m2 cca 6950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 148.100 KM, 23,00 m2 cca 6440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 241.500 KM, 38,00 m2 cca 6360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 459.400 KM, 66,00 m2 cca 6960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 477.800 KM, 77,00 m2 cca 6210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 286.700 KM, 41,00 m2 cca 6990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 256.600 KM, 41,00 m2 cca 6260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 266.800 KM, 38,00 m2 cca 7020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 284.200 KM, 41,00 m2 cca 6930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 254.200 KM, 38,00 m2 cca 6690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 194.700 KM, 30,00 m2 cca 6490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 270.900 KM, 39,00 m2 cca 6950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 264.100 KM, 38,00 m2 cca 6950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 191.800 KM, 30,00 m2 cca 6390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 241.400 KM, 39,00 m2 cca 6190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 263.900 KM, 38,00 m2 cca 6950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 295.800 KM, 42,00 m2 cca 7040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 415.700 KM, 67,00 m2 cca 6200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 148.800 KM, 23,00 m2 cca 6470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 152.000 KM, 24,00 m2 cca 6330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 285.000 KM, 46,00 m2 cca 6200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 299.000 KM, 43,00 m2 cca 6950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 266.600 KM, 38,00 m2 cca 7020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 441.200 KM, 71,00 m2 cca 6210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 121)

<< <1 2 3> >>