• GoHome Professional
apartmani REPUBLIKA SRPSKA moderan 3.sprat - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • apartmani REPUBLIKA SRPSKA moderan 3.sprat - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani REPUBLIKA SRPSKA moderan 3.sprat

  • Za upit "apartmani republika srpska moderan 3.sprat" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, BIJELJINA, 88.000 KM, 44,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju dvosoban stan 44m2 u centru grada(u blizini elektro distribucije). Nalazi se na 3.spratu. Hodnik, kupatilo, dnevna soba sa kuhinjom i balkonom, spavaća soba, ostava. Parking. Papiri uredni. ; Bijeljina .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 179.000 KM, 32,00 m2 cca 5590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.03.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman sa jednom spavaćom sobom na trećem spratu novogradnje na Jahorini. .

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 286.400 KM na 276.100 KM dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJA, 276.100 KM, 80,00 m2 cca 3450 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 286.400 KM
01.03.2026 - 276.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2026.,

www.realitica.com

Večeras ćemo se ovdje voljeti!Znaš one lijepe manje zgradice na Dobrinji, odmah preko puta škole i Merkatora? E baš tu, u ulici Sarajevskih ilegalaca, na trećem spratu, nudimo još jedan stan totalno drukčiji od drugih.Jer ne bi Rental bio Rental da…Stan je po zk izvatku jednoiposoban....

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 520.000 KM, 92,00 m2 cca 5650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.11.2025.,

www.realitica.com

Europartner doo (registarski broj posrednika: 3/2021) oglašava prodaju luksuzno opremljenog trosobnog stana povrsine 92,59 m2 na trećem spratu južne orjentacije sa parking mjestom u podzemnoj garaži . Zgrada na gornjoj etaži ima bazen i nalazi se u strogom centru grada. Cijena 260.000....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 126.700 KM, 33,00 m2 cca 3840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.10.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan apartman na Jahorini, naselje Dvorišta u novogradnji.Apartman površine 33m2 se nalazi na 3.spratu objekta i sastoji se od ulaznog hodnika, spavaće sobe, kupatila, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom.Apartman....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 160.600 KM, 29,00 m2 cca 5540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.10.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen apartman sa jednom spavaćom sobom, Obućina bare naselje Šator na Jahorini.Apartman je površine 29m2 i nalazi se na 3.spratu novonapravljenog objekta sa pripadajućim ski box-om skijašnicom.Apartman....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 274.100 KM na 297.600 KM dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, PALE, 297.600 KM, 78,00 m2 cca 3820 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.12.2025 - 306.300 KM
28.01.2026 - 274.100 KM
05.04.2026 - 297.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan komforan apartman na Jahorini, naselje Dvorišta useljivo.Apartman površine 79m2 se nalazi na 3.spratu objekta i sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, balkonom,....

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 192.400 KM, 66,00 m2 cca 2920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju namješten trosoban stan od 66m2 u naselju Intergaj, treći sprat, odmah useljiv. Stan i namještaj su u odličnom stanju. Struktura stana: Dnevni boravak sa trpezarijom, odvojenom kuhinjom i ostavom. Dvije spavaće sobe. Hodnik. Kupatilo. Zatvoren balkon. ; Intergaj .

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 142.200 KM na 153.400 KM dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, PALE, 153.400 KM, 38,00 m2 cca 4040 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.12.2025 - 155.000 KM
28.01.2026 - 142.200 KM
05.04.2026 - 153.400 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.12.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan penthouse apartman na Jahorini, naselje Dvorišta useljivo i opremljeno.Apartman površine 39m2 se nalazi na 3.spratu objekta i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, balkona, spavaće....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 180.000 KM, 30,00 m2 cca 6000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.11.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen apartman sa jednom spavaćom sobom, Obućina bare naselje Šator na Jahorini.Apartman je površine 30m2 i nalazi se na 3.spratu novonapravljenog objekta sa pripadajućim ski box-om skijašnicom.Apartman....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • apartmani republika srpska 3.sprat (13)
  • apartmani republika srpska moderan (57)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)