• GoHome Professional
apartmani REPUBLIKA SRPSKA pala cijena balkon - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • apartmani REPUBLIKA SRPSKA pala cijena balkon - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani REPUBLIKA SRPSKA pala cijena balkon

  • Za upit "apartmani republika srpska pala cijena balkon" pronađeno 2 nekretnina - prosječna cijena 3.366 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 90 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosječna površina)
    • barem 120 m2
    • 140 m2
  •  Po cijeni
    • do 260000 KM
    • do 330000 KM (prosječna cijena)
    • do 400000 KM
    • do 3300 KM/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • 3.sprat
    • komforan
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 286.400 KM na 276.100 KM dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJA, 276.100 KM, 80,00 m2 cca 3450 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 286.400 KM
01.03.2026 - 276.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2026.,

www.realitica.com

Večeras ćemo se ovdje voljeti!Znaš one lijepe manje zgradice na Dobrinji, odmah preko puta škole i Merkatora? E baš tu, u ulici Sarajevskih ilegalaca, na trećem spratu, nudimo još jedan stan totalno drukčiji od drugih.Jer ne bi Rental bio Rental da…Stan je po zk izvatku jednoiposoban....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 510.000 KM na 492.000 KM dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BANJA LUKA, Nova Varoš, 492.000 KM, 150,00 m2 cca 3280 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.01.2026 - 510.000 KM
10.04.2026 - 492.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju dvoetažni petosoban stan u ul. Prvog krajiškog korpusa, naselje Nova Varoš. Površine stana je 151 m2 i na II je spratu. Etaže su povezani unutrašnjim stepeništem. Prizemlje je zamišljeno kao dnevna zona i sastoji se od hodnik, prostranog dnevnog boravaka povezan sa trpezarijom....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-2 (od ukupno 2)