• GoHome Professional
apartmani republika srpska što jeftinije do 460000 - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome.hr
  • apartmani republika srpska što jeftinije do 460000 - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome.hr
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani republika srpska što jeftinije do 460000 km do 6200 KM/m2

  • Za upit "apartmani republika srpska što jeftinije do 460000 km do 6200 km/m2" pronađeno 388 nekretnina - prosječna cijena 4.965 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosječna površina)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po cijeni
    • do 490000 KM
    • do 610000 KM (prosječna cijena)
    • do 740000 KM
    • do 6100 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, JAHORINA, 459.100 KM, 73,00 m2 cca 6290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Nova Varoš, 460.200 KM, 80,00 m2 cca 5750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2026.,

www.realitica.com

Opis: Banja Luka, Nova Varoš, Ulica Jovana Dučića. Prodaje se konforan trosoban stan ukupne površine 80 m2 na III spratu zgrade koja ne posjedije lift. ; Nova Varoš .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Nova Varoš, 460.200 KM, 83,00 m2 cca 5550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.01.2026.,

www.realitica.com

Banja Luka, Nova Varoš, Ulica I krajiškog korpusa. ; Nova Varoš .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 471.600 KM, 75,00 m2 cca 6290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 477.800 KM, 77,00 m2 cca 6210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, POLJE, 480.700 KM, 116,00 m2 cca 4140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja višesoban stan odličnog rasporeda površine 116m2 pozicioniran na 7. spratu zgrade sa dva lifta, ulica Ive Andrića, Alipašino polje A faza, Opština Novi Grad. ; Alipašino Polje .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 490.900 KM, 74,00 m2 cca 6630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 510.000 KM na 492.000 KM dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BANJA LUKA, Nova Varoš, 492.000 KM, 150,00 m2 cca 3280 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.01.2026 - 510.000 KM
10.04.2026 - 492.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju dvoetažni petosoban stan u ul. Prvog krajiškog korpusa, naselje Nova Varoš. Površine stana je 151 m2 i na II je spratu. Etaže su povezani unutrašnjim stepeništem. Prizemlje je zamišljeno kao dnevna zona i sastoji se od hodnik, prostranog dnevnog boravaka povezan sa trpezarijom....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 496.000 KM, 83,00 m2 cca 5980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.12.2025.,

www.realitica.com

NINECO Solutions d.o.o. - Upravljanje nekretninama 68.32 ; Centar .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 496.000 KM, 75,00 m2 cca 6610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.09.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje bogate ponude apartmana za prodaju na Olimpijskoj Jahorini najavljuje nov i novoopremljen apartman sa dvije spavaće sobe od 75m2 u sklopu ApartHotela Vučko. .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 379-388 (od ukupno 388)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>