• GoHome Professional
apartmani republika srpska što jeftinije do 490000 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • apartmani republika srpska što jeftinije do 490000 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani republika srpska što jeftinije do 490000 KM porasla cijena

  • Za upit "apartmani republika srpska što jeftinije do 490000 km porasla cijena" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 3.869 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 460000 KM (malo jeftiniji)
    • 510000 KM (malo skuplji)
    • do 4000 KM/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • parking
    • balkon
    • renoviran
    • 3.sprat
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

 
+4%

Promjena cijene sa 76.700 KM na 79.800 KM dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, PALE, 79.800 KM, 19,00 m2 cca 4200 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.12.2025 - 81.300 KM
28.01.2026 - 76.700 KM
05.04.2026 - 79.800 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.12.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan penthouse apartman na Jahorini, naselje Dvorišta useljivo i opremljeno.Apartman površine 19m2 se nalazi na prizemlju objekta i sastoji se od jedne sobe , hodnika i kupatila.Apartman je jednostrane orijentacije....

 
 
 
 
+18%

Promjena cijene sa 107.100 KM na 126.000 KM dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BIJELJINA, 126.000 KM, 63,00 m2 cca 2000 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 107.100 KM
22.04.2026 - 126.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.04.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju trosoban stan 63m2 u Bijeljini na odličnoj lokaciji u blizini šetališta i škole Knez Ivo ; Bijeljina .

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 133.400 KM na 138.500 KM dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, 138.500 KM, 70,00 m2 cca 1980 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.08.2024 - 140.000 KM
11.10.2024 - 137.000 KM
30.10.2024 - 139.000 KM
05.01.2025 - 138.000 KM
24.01.2025 - 137.000 KM
29.01.2025 - 136.000 KM
17.02.2025 - 135.000 KM
16.04.2025 - 134.000 KM
02.05.2025 - 133.000 KM
18.06.2025 - 132.000 KM
19.09.2025 - 131.000 KM
13.04.2026 - 133.400 KM
06.05.2026 - 138.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.08.2024.,

www.realitica.com

BANJA LUKA; PRODAJEM DVOSOBAN STAN-POSEBNA ETAŽIRANA STAMBENA JEDINICA NA PRVOM SPRATU ZGRADE, (ZGRADA SE SASTOJI OD PRIZEMLJA, PRVOG SPRATA I DRUGOG SPRATA-POTKROVLJA); STAN JE 70 KVADRATA KORISNE-NETO POVRŠINE (DVIJE ODVOJENE SOBE), (UKUPNA-BRUTO POVRŠINA STANA JE 83 KVADRATA);....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani republika srpska što jeftinije do 490000 km porasla cijena'
229.500 KM
250.000 KM
317.100 KM
 
+17%

Promjena cijene sa 120.000 KM na 140.000 KM dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, 140.000 KM, 31,00 m2 cca 4520 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.12.2025 - 120.000 KM
25.02.2026 - 140.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2025.,

www.realitica.com

BUDZAK GARSONJERA .

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 142.200 KM na 153.400 KM dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, PALE, 153.400 KM, 38,00 m2 cca 4040 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.12.2025 - 155.000 KM
28.01.2026 - 142.200 KM
05.04.2026 - 153.400 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.12.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan penthouse apartman na Jahorini, naselje Dvorišta useljivo i opremljeno.Apartman površine 39m2 se nalazi na 3.spratu objekta i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, balkona, spavaće....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 148.000 KM na 156.000 KM dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, TREBINJE, 156.000 KM, 40,00 m2 cca 3900 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.01.2026 - 148.000 KM
12.04.2026 - 156.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.01.2026.,

www.realitica.com

Stambeno poslovni objekti HORIZONT 4 se nalaze: .

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 182.500 KM na 191.000 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, 191.000 KM, 41,00 m2 cca 4660 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.12.2025 - 178.200 KM
20.02.2026 - 182.500 KM
29.04.2026 - 191.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.12.2025.,

www.realitica.com

PRODAJA - DVOSOBAN STAN - BORIK/REBROVAC ; Borik .

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 186.900 KM na 195.600 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, 195.600 KM, 43,00 m2 cca 4550 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.12.2025 - 182.600 KM
20.02.2026 - 186.900 KM
29.04.2026 - 195.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.12.2025.,

www.realitica.com

PRODAJA - DVOSOBAN STAN - BORIK/REBROVAC ; Borik .

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 194.600 KM na 199.100 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, 199.100 KM, 43,00 m2 cca 4630 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.12.2025 - 185.800 KM
20.02.2026 - 190.200 KM
02.03.2026 - 194.600 KM
29.04.2026 - 199.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.12.2025.,

www.realitica.com

PRODAJA - DVOSOBAN STAN - BORIK/REBROVAC ; Borik .

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 200.600 KM na 209.400 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, 209.400 KM, 46,00 m2 cca 4550 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.12.2025 - 195.900 KM
20.02.2026 - 200.600 KM
29.04.2026 - 209.400 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.12.2025.,

www.realitica.com

PRODAJA - DVOSOBAN STAN - BORIK/REBROVAC ; Borik .

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 204.000 KM na 220.000 KM dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 220.000 KM, 56,00 m2 cca 3930 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.01.2026 - 204.000 KM
27.02.2026 - 220.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.01.2026.,

www.realitica.com

Prodajem renoviran dvosoban stan na II spratu u centru Banjaluke, uz dvorište škole Jovan Cvijić. U obzir dolazi i zamjena za manji stan u zgradi sa liftom. ; Centar .

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 218.000 KM na 221.900 KM dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, 221.900 KM, 55,00 m2 cca 4040 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.03.2026 - 218.000 KM
24.04.2026 - 221.900 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.03.2026.,

www.realitica.com

Prodaja Stanova u Banjaluci ; Lazarevo .

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 225.500 KM na 230.600 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, 230.600 KM, 50,00 m2 cca 4610 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.12.2025 - 210.100 KM
20.02.2026 - 220.400 KM
02.03.2026 - 225.500 KM
29.04.2026 - 230.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.12.2025.,

www.realitica.com

PRODAJA - TROSOBAN STAN - BORIK/REBROVAC ; Borik .

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 271.900 KM na 284.800 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, 284.800 KM, 63,00 m2 cca 4520 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.12.2025 - 258.900 KM
20.02.2026 - 273.100 KM
02.03.2026 - 271.900 KM
29.04.2026 - 284.800 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.12.2025.,

www.realitica.com

PRODAJA - TROSOBAN STAN - BORIK/REBROVAC ; Borik .

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 273.100 KM na 286.100 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, 286.100 KM, 64,00 m2 cca 4470 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.12.2025 - 260.100 KM
20.02.2026 - 273.100 KM
29.04.2026 - 286.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.12.2025.,

www.realitica.com

PRODAJA - TROSOBAN STAN - BORIK/REBROVAC ; Borik .

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 282.900 KM na 290.300 KM dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, 290.300 KM, 73,00 m2 cca 3980 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.11.2025 - 275.400 KM
26.12.2025 - 282.900 KM
20.02.2026 - 290.300 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.11.2025.,

www.realitica.com

PRODAJA - NOVOGRADNJA - TROSOBAN STAN 72,78M2 ; Lazarevo .

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 274.100 KM na 297.600 KM dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, PALE, 297.600 KM, 78,00 m2 cca 3820 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.12.2025 - 306.300 KM
28.01.2026 - 274.100 KM
05.04.2026 - 297.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan komforan apartman na Jahorini, naselje Dvorišta useljivo.Apartman površine 79m2 se nalazi na 3.spratu objekta i sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, balkonom,....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 17)