• GoHome Professional
apartmani republika srpska što jeftinije do 740000 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • apartmani republika srpska što jeftinije do 740000 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani republika srpska što jeftinije do 740000 km 50 m2

  • Za upit "apartmani republika srpska što jeftinije do 740000 km 50 m2" pronađeno 56 nekretnina - prosječna cijena 4.530 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 700000 KM (malo jeftiniji)
    • 770000 KM (malo skuplji)
    • do 4600 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 53.000 KM, 53,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan, POVOLJNO. Centar, Bosanska Gradiška, 53 m2. Kontakt: 00385 98 1769440 ili dea.daliz@gmail.com Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Internet Ostava .

 
 
 

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Internet Ostava .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 54.300 KM, 53,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Na planini Jahorini, nedaleko od skijaškog lifta, prodajemo nove, moderne, potpuno opremljene apartmane. Potrebno je samo da donesete Vaš kofer. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani republika srpska što jeftinije do 740000 km 50 m2'
91.900 KM
103.000 KM
106.000 KM
  Apartman, MODRIČA, 60.000 KM, 50,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u strogom centru, preko puta Gradske kafane na PRVOM spratu ispod banke hypo alpe adria. Sastoji se od terase,hodnika, dnevni boravak,velika trpezarija, kupatilo i spavaca soba. Kompletno renoviran, sa novom instalacijom struje i novim cjevima za vodu, novi parket od....

 
 
 
  Apartman, KOTOR, 60.000 KM, 49,00 m2 cca 1220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u Starom Gradu u Kotoru. Površine je 49 m2. Na IV je spratu dok se iznad nalazi tavan, pogodan za proširenje stambenog prostora. Cijena po dogovoru. Telefon za informacije: +382 (0)69 046 031 Kontakt: Ivica Sajt: http://apartment-kotor.webs.com Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Apartman, TESLIĆ, 60.000 KM, 46,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Apartman, ZVORNIK, 67.000 KM, 47,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.10.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan se prodaje nenamjesten. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Apartman, PRIJEDOR, 80.000 KM, 54,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Struja Lift Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Video nadzor .

 
 
 
  Apartman, SREBRENICA, 94.000 KM, 47,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u Srebrenici iznad Vatrogasnog. Za sve info kontaktirati na 0038765306775. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 107.000 KM, 52,00 m2 cca 2060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan 52m2, novogradnja, spavaća soba, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, degažman I balkon. Zgrada sa vlastitim grijanjem, liftom, video nadzorom i podzemnom garažom.. Termo/zvučna izolacija, salamander prozori, bambus parketi, zaštitna ulazna vrata, mnogo....

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 108.000 KM, 53,00 m2 cca 2040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.02.2026.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: TREBINJE - DŽIVAR: NAMJEŠTEN DVOSOBAN STAN U PREDGRAĐU ; Trebinje - DŽivar .

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 118.000 KM na 111.800 KM dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 111.800 KM, 49,00 m2 cca 2280 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 118.000 KM
13.05.2026 - 111.800 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2026.,

www.realitica.com

Prodajem stan,na gore pomenutoj lokaciji na 4 spratu,zgrada ima 5 spratova,plus potkrovlje,stan je u solidnom stanju,zamjenjena je vanjska stolarija,klima postavljena nova,orijentisan je na glavnu ulicu,zgrada je prikljucena na gradsku toplanu,vlasnistvo 1/1 ,vrijedi pogledati. ;....

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 128.300 KM, 50,00 m2 cca 2570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se jednosoban stan 50 m2 – Bijeljina, strogi centar – kompletno renoviran, namješten, useljiv odmah ; Bijeljina .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 130.000 KM, 52,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Prodajem stan kompletno namešten,1/1 ulnjižen u centru Bijeljine,ul.nušićeva 12 (kod crvenog krsta), na petom spratu. ; Bijeljina .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 140.700 KM, 48,00 m2 cca 2930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

?? Na prodaju nov stan – Bijeljina ?? .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 141.200 KM, 46,00 m2 cca 3070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.05.2025.,

www.realitica.com

Prodaja - dvosoban stan 46m2 - Trapisti ; Trapisti .

 
 
 
  Apartman, BREZIK, 141.600 KM, 52,00 m2 cca 2720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se dvoiposoban stan površine 52 m2 na drugom spratu moderne zgrade sa liftom u naselju Brezik, preko puta Evropskog univerziteta. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, dvije spavaće sobe, kupatila, hodnika i balkona. .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 143.200 KM, 53,00 m2 cca 2700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.04.2024.,

www.realitica.com

PRODAJA - TROSOBAN STAN 53m2 - LAZAREVO/BUDŽAK ; Lazarevo .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 144.000 KM, 50,00 m2 cca 2880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.02.2026.,

www.realitica.com

Stan se nalazi u centru Bijeljine. Useljen 2010. godine.Povremeno korišten.Funkcionalan. Na drugom spratu. Zgrada ima lift. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaća soba sa balkonom, hodnik, kupatilo, ostava. Cijena sa stvarima 72.000 evra. ; Bijeljina .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 149.500 KM, 53,00 m2 cca 2820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.02.2026.,

www.realitica.com

? NA PRODAJU – STAN 53 m2 ? .

 
 
 
  Apartman, HRUŠTA, 150.000 KM, 50,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Crikvenica, stan 50m2, db+1s, koji se sastoji od velikog dnevnog boravka, blagavaone, kuhinje, sobe, kupaone, pogledom na more do kojeg ima 300m. Lodja odvojena kliznom stjenom tako da je mogućnost dobivanja jos jedne sobe ili velikog dnevnog boravka! Parking mjesto, demit izolacijska....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 170.000 KM, 51,00 m2 cca 3330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajen nov stan u Bihacu kod Binga na prvom spratu pov 51kvadrat cjena 170000 mob 062552685 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Blindirana vrata Ostava .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Nova Varoš, 180.000 KM, 53,00 m2 cca 3400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2026.,

www.realitica.com

; Nova Varoš .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Nova Varoš, 190.000 KM, 50,00 m2 cca 3800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2026.,

www.realitica.com

Prodajem dvosoban stan povrsine 50m2 u Banjaluci, naselje Nova Varos. Kontakt: 065 224 970 ; Nova Varoš .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 201.200 KM, 53,00 m2 cca 3800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.12.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju trosoban stan u izgradnji površine 53m2 - naselje Mjesec. ; Paprikovac .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 205.800 KM, 49,00 m2 cca 4200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

BANJALUKA Borik novogradnja 49m2 ; Borik .

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 200.600 KM na 209.400 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, 209.400 KM, 46,00 m2 cca 4550 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.12.2025 - 195.900 KM
20.02.2026 - 200.600 KM
29.04.2026 - 209.400 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.12.2025.,

www.realitica.com

PRODAJA - DVOSOBAN STAN - BORIK/REBROVAC ; Borik .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 219.900 KM, 54,00 m2 cca 4070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.12.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan penthouse apartman na Jahorini, naselje Dvorišta useljivo i opremljeno.Apartman površine 54m2 se nalazi na 4.spratu objekta i sastoji se od ulaznog hodnika, open space prostorije sa dnevnim boravkom,....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 220.900 KM, 48,00 m2 cca 4600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

U kompleksu Oaza Vrbas prodajemo stan od 48 m2 u izgradnji. Stan je izuzetno funkcionalan, istočne orjentacije, sa jednom sobom za spavanje. Kompleks se gradi uz obalu Vrbasa i predstavlja jedinstvenu arhitekturu na najatraktivnijoj poziciji. Dostupni su stanovi na više spratova.....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 222.200 KM, 48,00 m2 cca 4630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.03.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman sa dvije spavaće sobe u novogradnji na Jahorini, naselje Šator. .

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 225.500 KM na 230.600 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, 230.600 KM, 50,00 m2 cca 4610 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.12.2025 - 210.100 KM
20.02.2026 - 220.400 KM
02.03.2026 - 225.500 KM
29.04.2026 - 230.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.12.2025.,

www.realitica.com

PRODAJA - TROSOBAN STAN - BORIK/REBROVAC ; Borik .

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 242.000 KM na 240.000 KM dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, TREBINJE, 240.000 KM, 52,00 m2 cca 4620 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.04.2026 - 242.000 KM
08.05.2026 - 240.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.realitica.com

Jednosoban stan ; Luc .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 260.800 KM, 47,00 m2 cca 5550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.09.2025.,

www.realitica.com

Hit prilika! .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 266.000 KM, 47,00 m2 cca 5660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se nov stan u centru grada, pored hotela Bosna. ; Centar .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 285.000 KM, 46,00 m2 cca 6200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 296.600 KM na 286.400 KM dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, JAHORINA, 286.400 KM, 49,00 m2 cca 5850 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.01.2026 - 296.600 KM
15.03.2026 - 286.400 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.01.2026.,

www.realitica.com

Prodaja dvosoban apartman na Jahorini, Velika dvorišta. Zgrada novogradnja i na idealnoj lokaciji, miran dio i potpuno okruzen prirodom. Moderna gradnja, jednostavan pristup. Novogradnja i opremljen, specifican ima veliku svoju terasu i dio bašte kao i jedno vanjsko parking mjesto.U....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 288.400 KM, 47,00 m2 cca 6140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.05.2026.,

www.realitica.com

stan 47m2 iza boske, i sprat ; Centar .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 297.400 KM, 47,00 m2 cca 6330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 301.700 KM, 52,00 m2 cca 5800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.07.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju apartmana dvostrane orijentacije uz samu stazu i šestosjed Trnovo. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 305.800 KM, 52,00 m2 cca 5880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.08.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju najavljuje opremljen apartman od 52m2 u sklopu Snježne Doline na Jahorini .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 305.800 KM, 53,00 m2 cca 5770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.12.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju apartmana dvostrane orijentacije sa pogledom na polaznu stanicu staze Trnovo. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 306.300 KM, 49,00 m2 cca 6250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.11.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje bogate ponude apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje apartman od 50m2 u sklopu ApartHotela Vučko.Apartman od 50m2 sa dnevni boravkom trpezarijom i kuhinjom, velika spavaća soba i kupatilom u potpunosti uređen i u potpunosti....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 56)

<< <1 2> >>