• GoHome Professional
apartmani republika srpska što jeftinije do 740000 - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • apartmani republika srpska što jeftinije do 740000 - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani republika srpska što jeftinije do 740000 km do 40 m2

  • Za upit "apartmani republika srpska što jeftinije do 740000 km do 40 m2" pronađeno 230 nekretnina - prosječna cijena 6.079 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 700000 KM (malo jeftiniji)
    • 770000 KM (malo skuplji)
    • do 6300 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • luksuzan
    • lift
    • opremljen
    • namješten
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, JAHORINA, 232.000 KM, 33,00 m2 cca 7030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2026.,

www.realitica.com

Prodajem apartman u Wellnes-Spa Aparthotelu na Jahorini. Kompletno opremljen i u ustaljenom sistemu izdavanja od strane hotela. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 233.100 KM, 37,00 m2 cca 6300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 239.300 KM, 38,00 m2 cca 6300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 241.200 KM, 39,00 m2 cca 6190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 241.400 KM, 39,00 m2 cca 6190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 241.400 KM, 36,00 m2 cca 6710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.11.2023.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u Aparthotelu Vučko na Jahorini.Apartman je površine 36,65 m2 i nalazi se na 1.spratu objekta sa liftom.Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s trpezarijom, dnevnog boravka i kupatila.- TOP....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 241.500 KM, 38,00 m2 cca 6360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 242.400 KM, 41,00 m2 cca 5910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.01.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartmana u sklopu objekta Jahorinska Vila. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 246.000 KM, 37,00 m2 cca 6650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.01.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje bogate ponude apartmana za prodaju na Olimpijskoj Jahorini najavljuje nov i novoopremljen studio apartman od 37m2 u sklopu ApartHotela Vučko Premium. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 247.600 KM, 35,00 m2 cca 7070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 250.600 KM, 28,00 m2 cca 8950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.03.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u Aparthotelu Vučko na Jahorini.Apartman je površine 28,5 m2 i nalazi se na prizemlju objekta sa liftom.Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s trpezarijom, dnevnog boravka i kupatila. Ispred....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 251.900 KM, 40,00 m2 cca 6300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 254.200 KM, 38,00 m2 cca 6690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 254.700 KM, 38,00 m2 cca 6700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju najavljuje opremljen vrhunski apartman od 38m2 u sklopu Snježne Doline na Jahorini .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 254.900 KM, 38,00 m2 cca 6710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 255.700 KM, 41,00 m2 cca 6240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.02.2026.,

www.realitica.com

Banja Luka, Centar, Gajeva ulica. Na prodaju ekskluzivan stan u strogom centru grada. ; Centar .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 255.700 KM, 43,00 m2 cca 5950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2025.,

www.realitica.com

Na rubu šume, u zgradi koja čuva tišinu i miris borovine, smjestio se Bolek — veći od dva apartmana u našem planinskom duetu.Svojih 43 m2 nosi s lakoćom i elegancijom.Struktura i potencijal:– Jedna prostrana spavaća soba– Dnevni boravak s funkcionalnim kaminom– Uređena i opremljena....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 256.600 KM, 41,00 m2 cca 6260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 257.600 KM, 40,00 m2 cca 6440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 259.200 KM, 41,00 m2 cca 6320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 260.000 KM, 38,00 m2 cca 6840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2025.,

www.realitica.com

Stan sa jednom spavaćom sobom, na prvom spratu nalazi se u okviru novog centra Jahorine, poznatijeg pod nazivom Snježna dolina. Stan je površine 38m2, a poseduje spavaću sobu, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kao i kupatilo i lođu. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 260.600 KM, 37,00 m2 cca 7040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 262.600 KM, 42,00 m2 cca 6250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 262.800 KM, 38,00 m2 cca 6920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 263.200 KM, 38,00 m2 cca 6930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 263.400 KM, 42,00 m2 cca 6270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 263.900 KM, 38,00 m2 cca 6950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 264.100 KM, 38,00 m2 cca 6950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 265.400 KM, 40,00 m2 cca 6640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 265.400 KM, 33,00 m2 cca 8040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.10.2025.,

www.realitica.com

Na samom vrhu Jahorine, na mjestu koja pogledom razdvaja nebo i zemlju započinje priča Aparhotel Horizont. Na nadmorskoj visini od 1668 metara, u neposrednoj blizini svih turističkih sadržaja nalazi se novo napravljeni Aparthotel Horizont. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 266.600 KM, 38,00 m2 cca 7020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 266.800 KM, 38,00 m2 cca 7020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 267.000 KM, 42,00 m2 cca 6360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 268.400 KM, 38,00 m2 cca 7060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 268.700 KM, 38,00 m2 cca 7070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 269.300 KM, 39,00 m2 cca 6910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 269.800 KM, 39,00 m2 cca 6920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 270.100 KM, 40,00 m2 cca 6750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 270.900 KM, 39,00 m2 cca 6950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 271.000 KM, 39,00 m2 cca 6950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 271.100 KM, 39,00 m2 cca 6950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 272.600 KM, 44,00 m2 cca 6200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja vrhunski apartman na top lokaciji, početak gondole i staze Poljice. .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 230)

<< <1 2 3 4 5 6> >>