• GoHome Professional
apartmani republika srpska što jeftinije do 740000 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • apartmani republika srpska što jeftinije do 740000 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani republika srpska što jeftinije do 740000 km do 40 m2 3.sprat

  • Za upit "apartmani republika srpska što jeftinije do 740000 km do 40 m2 3.sprat" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 4.615 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 700000 KM (malo jeftiniji)
    • 770000 KM (malo skuplji)
    • do 5200 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, BIJELJINA, 88.000 KM, 44,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju dvosoban stan 44m2 u centru grada(u blizini elektro distribucije). Nalazi se na 3.spratu. Hodnik, kupatilo, dnevna soba sa kuhinjom i balkonom, spavaća soba, ostava. Parking. Papiri uredni. ; Bijeljina .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 126.700 KM, 33,00 m2 cca 3840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.10.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan apartman na Jahorini, naselje Dvorišta u novogradnji.Apartman površine 33m2 se nalazi na 3.spratu objekta i sastoji se od ulaznog hodnika, spavaće sobe, kupatila, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom.Apartman....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 142.200 KM na 153.400 KM dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, PALE, 153.400 KM, 38,00 m2 cca 4040 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.12.2025 - 155.000 KM
28.01.2026 - 142.200 KM
05.04.2026 - 153.400 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.12.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan penthouse apartman na Jahorini, naselje Dvorišta useljivo i opremljeno.Apartman površine 39m2 se nalazi na 3.spratu objekta i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, balkona, spavaće....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani republika srpska što jeftinije do 740000 km do 40 m2 3.sprat'
179.000 KM
  Apartman, JAHORINA, 160.600 KM, 29,00 m2 cca 5540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.10.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen apartman sa jednom spavaćom sobom, Obućina bare naselje Šator na Jahorini.Apartman je površine 29m2 i nalazi se na 3.spratu novonapravljenog objekta sa pripadajućim ski box-om skijašnicom.Apartman....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 180.000 KM, 30,00 m2 cca 6000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.11.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen apartman sa jednom spavaćom sobom, Obućina bare naselje Šator na Jahorini.Apartman je površine 30m2 i nalazi se na 3.spratu novonapravljenog objekta sa pripadajućim ski box-om skijašnicom.Apartman....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 195.900 KM, 37,00 m2 cca 5300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.11.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen apartman sa jednom spavaćom sobom, Obućina bare naselje Šator na Jahorini.Apartman je površine 37m2 i nalazi se na 3.spratu novonapravljenog objekta sa pripadajućim ski box-om skijašnicom.Apartman....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 6)