• GoHome Professional
apartmani republika srpska što manje 40 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • apartmani republika srpska što manje 40 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani republika srpska što manje 40 m2

  • Za upit "apartmani republika srpska što manje 40 m2" pronađeno 109 nekretnina - prosječna cijena 5.961 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 500000 KM
    • do 630000 KM (prosječna cijena)
    • do 760000 KM
    • do 6300 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, JAHORINA, 271.100 KM, 39,00 m2 cca 6950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 269.800 KM, 39,00 m2 cca 6920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, Na upit, 39,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.02.2023.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine sa ponosom najavljuje i predstavlja projekat Snježna dolina Jahorina Faza 2. .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, Na upit, 39,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju stan u Banja Luci, na Bulevaru, površine 39m2. Visoko prizemlje. Strukturu stana čine: soba, kuhinja sa nišom, kupatilo, hodnik, ostava, podrum. Ispred zgrade predviđen je parking prostor. Kontakt telefon: 066/ 885 - 001 Nekretnina posjeduje Nedavno adaptiran Parking Podrum....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 133.000 KM, 40,00 m2 cca 3330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.03.2026.,

www.realitica.com

Banja Luka, Mejdan, Ulica Gavrila Principa. ; Mejdan .

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 148.000 KM na 156.000 KM dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, TREBINJE, 156.000 KM, 40,00 m2 cca 3900 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.01.2026 - 148.000 KM
12.04.2026 - 156.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.01.2026.,

www.realitica.com

Stambeno poslovni objekti HORIZONT 4 se nalaze: .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 265.400 KM, 40,00 m2 cca 6640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 282.600 KM, 40,00 m2 cca 7070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 257.600 KM, 40,00 m2 cca 6440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, PALE, 81.900 KM, 40,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.09.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja klasičan jednosoban stan u Palama, ulica Milana Simovića.Nekretnina se nalazi na 1. spratu u zgradi bez lifta, ukupne spratnosti P+3.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, dnevnog boravka, izdvojene kuhinje....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 251.900 KM, 40,00 m2 cca 6300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 119.500 KM, 40,00 m2 cca 2990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.03.2026.,

www.realitica.com

Nastavak gradnje – Lamela II u okviru stambenog kompleksa S Home Block! ; Trn .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 292.000 KM, 40,00 m2 cca 7300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.03.2026.,

www.realitica.com

Ovo nije apartman. Ovo je pozicija. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 270.100 KM, 40,00 m2 cca 6750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, BABIN DO, 160.000 KM, 40,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

NOVO Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 140.000 KM, 40,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Novogradnja Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, Na upit, 40,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.06.2023.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, Na upit, 40,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.09.2023.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje bogate ponude luksuznih apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje apartman od 40,64m2 u sklopu Aparthotela Pahulja na odličnoj lokacij Poljice. .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, Na upit, 40,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.07.2025.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju jednosoban komotan stan povrsine 40mª u Njegosevoj ulici, u samom centru Bijeljine, u vrhunskoj novogradnji iz 2025. godine. Stan je potpuno nov, nenamjesten, niko nikada nije boravio u njemu - tek kupljen, sa urednim Vlasnistvom 1/1, jedini vlasnik. Nalazi se na najboljoj....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 286.700 KM, 41,00 m2 cca 6990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 256.600 KM, 41,00 m2 cca 6260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 113.900 KM, 41,00 m2 cca 2780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

? NA PRODAJU STAN – BIJELJINA (Ul. 1. maj) .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 259.200 KM, 41,00 m2 cca 6320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 284.200 KM, 41,00 m2 cca 6930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 255.700 KM, 41,00 m2 cca 6240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.02.2026.,

www.realitica.com

Banja Luka, Centar, Gajeva ulica. Na prodaju ekskluzivan stan u strogom centru grada. ; Centar .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 322.200 KM, 41,00 m2 cca 7860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.03.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman sa jednom spavaćom sobom u Olimijskoj kući na Poljicama, Jahorina.Zgrada na odličnoj poziciji, pogled na stazu, hotel Termag i Jahorinu, kvalitetno građena.Apartman se nalazi na 1. spratu objekta sa....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 222.500 KM, 41,00 m2 cca 5430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen apartmana u sklopu objekta Jahorinska Vila na Jahorini. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 242.400 KM, 41,00 m2 cca 5910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.01.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartmana u sklopu objekta Jahorinska Vila. .

 
 
 
  Apartman, KOTOR VAROŠ, 78.700 KM, 41,00 m2 cca 1920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2023.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine Banja Luka najavljuje za prodaju stanove na odličnoj lokacij u Kotor Varošu, Ulica Stefana Nemanje i Knez Mihajlova. .

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 182.500 KM na 191.000 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, 191.000 KM, 41,00 m2 cca 4660 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.12.2025 - 178.200 KM
20.02.2026 - 182.500 KM
29.04.2026 - 191.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.12.2025.,

www.realitica.com

PRODAJA - DVOSOBAN STAN - BORIK/REBROVAC ; Borik .

 
 
 
  Apartman, KOTOR VAROŠ, 79.300 KM, 41,00 m2 cca 1930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2023.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, KOTOR VAROŠ, 78.500 KM, 41,00 m2 cca 1920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2023.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 216.100 KM, 41,00 m2 cca 5270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.07.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude izdvaja prodaju apartmana na Jahorini u naselju Šator. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, Na upit, 41,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.04.2026.,

www.realitica.com

JAHORINA | INVESTICIJSKI APARTMAN NA VRHUNSKOJ LOKACIJI .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, Na upit, 41,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2023.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, Na upit, 41,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaja stanova od 20 m2 pa naviše. Cijene zavise od spratnosti, stepena izgradnje... Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 293.000 KM, 42,00 m2 cca 6980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 263.400 KM, 42,00 m2 cca 6270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 267.000 KM, 42,00 m2 cca 6360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 296.200 KM, 42,00 m2 cca 7050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 262.600 KM, 42,00 m2 cca 6250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 217.700 KM, 42,00 m2 cca 5180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.07.2024.,

www.realitica.com

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 109)

<< <1 2 3> >>