• GoHome Professional
apartmani republika srpska što manje zadnjih 14 da - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • apartmani republika srpska što manje zadnjih 14 da - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani republika srpska što manje zadnjih 14 dana do 60 m2

  • Za upit "apartmani republika srpska što manje zadnjih 14 dana do 60 m2" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 4.798 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 360000 KM
    • do 450000 KM (prosječna cijena)
    • do 540000 KM
    • do 4500 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 2.sprat
    • balkon
    • parking
    • renoviran
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, BANJA LUKA, 127.700 KM, 28,00 m2 cca 4560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

U ogranku ulice Milana Karanovića u naselju Borik, prvi red do Vrbasa, prodajemo garsonjere 28 m2 u najpopularnijem stambenom kompleksu Oaza Vrbas, Lamela 1. Nekretnina ima veliki potencijal kao investicija. ; Borik .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 217.000 KM, 31,00 m2 cca 7000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se apartman na Jahorini – useljiv .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 187.200 KM, 31,00 m2 cca 6040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

JAHORINAPRODAJA NOVOG APARTMANA | 31 m2Na prodaju moderan i funkcionalan apartman u novoizgrađenom objektu “Nova Planina” na Jahorini, smješten na odličnoj lokaciji svega cca 200 metara od gondole i ski staze.Apartman površine 31 m2 je po strukturi dvosoban i sastoji se od dnevnog....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 287.900 KM, 36,00 m2 cca 8000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u Aparthotelu Vučko na Jahorini.Apartman je površine 36 m2 i nalazi se na 1.spratu novog objekta sa liftom.Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s trpezarijom, dnevnog boravka, spavaće sobe,....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 189.000 KM, 42,00 m2 cca 4500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

Prodajemo stan u izgradnji u ulici Milana Karanovića u Banja Luci, naselje Borik, u kompleksu Oaza Vrbas. Kompleks se gradi uz obalu Vrbasa, pored mosta Rebrovac. Jedinstvena lokacija i arhitektura objekta predstavljaju priliku za perspektivnu investiciju. ; Borik .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 129.600 KM, 42,00 m2 cca 3090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

? Stan u centru Bijeljine – 42 m2 ? .

 
 
 
  Apartman, PALE, 373.300 KM, 42,00 m2 cca 8890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.05.2026.,

www.realitica.com

ID KOD AGENCIJE: 504059 .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 182.000 KM, 43,00 m2 cca 4230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

-B RESIDENCE – NOVI STAMBENI OBJEKAT U PONUDI ; Paprikovac .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Starčevica, 156.700 KM, 44,00 m2 cca 3560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju USKORO USELJIV dvosoban stan 44m2 – Nova Starčevica, Banja Luka (u izgradnji) ; Starčevica .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 288.400 KM, 47,00 m2 cca 6140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.05.2026.,

www.realitica.com

stan 47m2 iza boske, i sprat ; Centar .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 220.900 KM, 48,00 m2 cca 4600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

U kompleksu Oaza Vrbas prodajemo stan od 48 m2 u izgradnji. Stan je izuzetno funkcionalan, istočne orjentacije, sa jednom sobom za spavanje. Kompleks se gradi uz obalu Vrbasa i predstavlja jedinstvenu arhitekturu na najatraktivnijoj poziciji. Dostupni su stanovi na više spratova.....

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 130.000 KM, 52,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Prodajem stan kompletno namešten,1/1 ulnjižen u centru Bijeljine,ul.nušićeva 12 (kod crvenog krsta), na petom spratu. ; Bijeljina .

 
 
 
  Apartman, BREZIK, 141.600 KM, 52,00 m2 cca 2720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se dvoiposoban stan površine 52 m2 na drugom spratu moderne zgrade sa liftom u naselju Brezik, preko puta Evropskog univerziteta. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, dvije spavaće sobe, kupatila, hodnika i balkona. .

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 184.000 KM, 56,00 m2 cca 3290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: TREBINJE - TINI: LIJEP DVOSOBAN STAN NA DOBROJ LOKACIJI .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kočićev Vijenac, 238.300 KM, 57,00 m2 cca 4180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

Banja Luka, Čaire, Ulica Talijanskog bataljona Mateoti. ; Kočićev Vijenac .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 259.200 KM, 57,00 m2 cca 4550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

U ulici Milana Karanovića, u naselju Borik, pored Rebrovačkog mosta i uz neposrednu obalu rijeke Vrbas otpočela je gradnja stambeno poslovnog kompleksa Oaza VrVrbas. U neposrednoj blizini obrazovnih ustanova, najvećih šoping centara i rekreativnih terena sa privilegijom života uz....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 257.200 KM, 59,00 m2 cca 4360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju uskro USELJIV trosoban stan 59m2 – Borik, Banja Luka ; Borik .

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 305.500 KM, 65,00 m2 cca 4700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.realitica.com

Potpuno renoviran stan u Starom gradu. .

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 277.500 KM, 65,00 m2 cca 4270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Europartner doo (registarski broj posrednika: 3/2021) oglašava prodaju namjestenog dvosobnog stana u naselju Bregovi sa pogledom na Trebišnjicu povrsine 65.44 m2 na prvom spratu orijentacije istok-zapad. Podrum 7m2, blind vrata, dva balkona, djelimicno renoviran. Cijena 270.000 KM.....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 19)