• GoHome Professional
apartmani republika srpska što skuplje 40 m2 do 63 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • apartmani republika srpska što skuplje 40 m2 do 63 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani republika srpska što skuplje 40 m2 do 6300 KM/m2

  • Za upit "apartmani republika srpska što skuplje 40 m2 do 6300 km/m2" pronađeno 63 nekretnina - prosječna cijena 5.280 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 5900 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 6600 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 610000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, JAHORINA, 270.100 KM, 40,00 m2 cca 6750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 269.800 KM, 39,00 m2 cca 6920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 269.300 KM, 39,00 m2 cca 6910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani republika srpska što skuplje 40 m2 do 6300 km/m2'
260.000 KM
254.700 KM
246.000 KM
  Apartman, JAHORINA, 267.000 KM, 42,00 m2 cca 6360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 265.400 KM, 40,00 m2 cca 6640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 263.400 KM, 42,00 m2 cca 6270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 263.200 KM, 38,00 m2 cca 6930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 262.800 KM, 38,00 m2 cca 6920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 262.600 KM, 42,00 m2 cca 6250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 259.200 KM, 41,00 m2 cca 6320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 257.600 KM, 40,00 m2 cca 6440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 256.600 KM, 41,00 m2 cca 6260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 255.700 KM, 41,00 m2 cca 6240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.02.2026.,

www.realitica.com

Banja Luka, Centar, Gajeva ulica. Na prodaju ekskluzivan stan u strogom centru grada. ; Centar .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 255.700 KM, 43,00 m2 cca 5950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2025.,

www.realitica.com

Na rubu šume, u zgradi koja čuva tišinu i miris borovine, smjestio se Bolek — veći od dva apartmana u našem planinskom duetu.Svojih 43 m2 nosi s lakoćom i elegancijom.Struktura i potencijal:– Jedna prostrana spavaća soba– Dnevni boravak s funkcionalnim kaminom– Uređena i opremljena....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 254.900 KM, 38,00 m2 cca 6710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 254.200 KM, 38,00 m2 cca 6690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 251.900 KM, 40,00 m2 cca 6300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 242.400 KM, 41,00 m2 cca 5910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.01.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartmana u sklopu objekta Jahorinska Vila. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 241.500 KM, 38,00 m2 cca 6360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 241.400 KM, 39,00 m2 cca 6190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 241.200 KM, 39,00 m2 cca 6190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 239.300 KM, 38,00 m2 cca 6300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 233.100 KM, 37,00 m2 cca 6300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 230.100 KM, 38,00 m2 cca 6060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.12.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju apartmana u sklopu planine Jahorine najljepši dragulj prirode "Snježna Dolina" .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 227.100 KM, 38,00 m2 cca 5980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.08.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju najavljuje opremljen apartman od 38m2 u sklopu Snježne Doline na Jahorini .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 222.500 KM, 41,00 m2 cca 5430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen apartmana u sklopu objekta Jahorinska Vila na Jahorini. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 220.000 KM, 38,00 m2 cca 5790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.03.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se stan na Jahorini površine 38 m2, izgrađen 2022. godine. Stan je moderno uređen i prodaje se potpuno namješten. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 217.700 KM, 42,00 m2 cca 5180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.07.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude izdvaja prodaju apartmana na Jahorini u naselju Šator. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 216.100 KM, 41,00 m2 cca 5270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.07.2024.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, BABIN DO, 215.000 KM, 38,00 m2 cca 5660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.03.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 214.300 KM, 37,00 m2 cca 5790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.01.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju apartmana na Jahorii najljepši dragulj prirode "Snježna Dolina" .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 210.000 KM, 37,00 m2 cca 5680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.06.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se stan 37 m2 na Jahorini ( Snezna Dolina). Nalazi se na 2 spratu, opremljen. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 209.700 KM, 37,00 m2 cca 5670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.01.2025.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 204.600 KM, 38,00 m2 cca 5380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2024.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 203.500 KM, 37,00 m2 cca 5500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.01.2026.,

www.realitica.com

APARTMAN NA PRODAJU JAHORINA SNJEŽNA DOLINA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 203.500 KM, 38,00 m2 cca 5360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2025.,

www.realitica.com

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 194.600 KM na 199.100 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, 199.100 KM, 43,00 m2 cca 4630 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.12.2025 - 185.800 KM
20.02.2026 - 190.200 KM
02.03.2026 - 194.600 KM
29.04.2026 - 199.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.12.2025.,

www.realitica.com

PRODAJA - DVOSOBAN STAN - BORIK/REBROVAC ; Borik .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 195.900 KM, 37,00 m2 cca 5300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.11.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen apartman sa jednom spavaćom sobom, Obućina bare naselje Šator na Jahorini.Apartman je površine 37m2 i nalazi se na 3.spratu novonapravljenog objekta sa pripadajućim ski box-om skijašnicom.Apartman....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 186.900 KM na 195.600 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, 195.600 KM, 43,00 m2 cca 4550 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.12.2025 - 182.600 KM
20.02.2026 - 186.900 KM
29.04.2026 - 195.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.12.2025.,

www.realitica.com

PRODAJA - DVOSOBAN STAN - BORIK/REBROVAC ; Borik .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 194.300 KM, 37,00 m2 cca 5250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.07.2024.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 189.000 KM, 42,00 m2 cca 4500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

Prodajemo stan u izgradnji u ulici Milana Karanovića u Banja Luci, naselje Borik, u kompleksu Oaza Vrbas. Kompleks se gradi uz obalu Vrbasa, pored mosta Rebrovac. Jedinstvena lokacija i arhitektura objekta predstavljaju priliku za perspektivnu investiciju. ; Borik .

 
 
 
  Apartman, BABIN DO, 160.000 KM, 40,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

NOVO Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava Video nadzor .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 63)

<< <1 2> >>