• GoHome Professional
apartmani republika srpska što skuplje do 40 m2 Za - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • apartmani republika srpska što skuplje do 40 m2 Za - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani republika srpska što skuplje do 40 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "apartmani republika srpska što skuplje do 40 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 5.540 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 360000 KM
    • do 450000 KM (prosječna cijena)
    • do 540000 KM
    • do 4500 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 1.sprat
    • balkon
    • lift
    • parking
    • moderan
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, PALE, 373.300 KM, 42,00 m2 cca 8890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.05.2026.,

www.realitica.com

ID KOD AGENCIJE: 504059 .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 287.900 KM, 36,00 m2 cca 8000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u Aparthotelu Vučko na Jahorini.Apartman je površine 36 m2 i nalazi se na 1.spratu novog objekta sa liftom.Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s trpezarijom, dnevnog boravka, spavaće sobe,....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 217.000 KM, 31,00 m2 cca 7000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se apartman na Jahorini – useljiv .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 189.000 KM, 42,00 m2 cca 4500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

Prodajemo stan u izgradnji u ulici Milana Karanovića u Banja Luci, naselje Borik, u kompleksu Oaza Vrbas. Kompleks se gradi uz obalu Vrbasa, pored mosta Rebrovac. Jedinstvena lokacija i arhitektura objekta predstavljaju priliku za perspektivnu investiciju. ; Borik .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 187.200 KM, 31,00 m2 cca 6040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

JAHORINAPRODAJA NOVOG APARTMANA | 31 m2Na prodaju moderan i funkcionalan apartman u novoizgrađenom objektu “Nova Planina” na Jahorini, smješten na odličnoj lokaciji svega cca 200 metara od gondole i ski staze.Apartman površine 31 m2 je po strukturi dvosoban i sastoji se od dnevnog....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 182.000 KM, 43,00 m2 cca 4230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

-B RESIDENCE – NOVI STAMBENI OBJEKAT U PONUDI ; Paprikovac .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Starčevica, 156.700 KM, 44,00 m2 cca 3560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju USKORO USELJIV dvosoban stan 44m2 – Nova Starčevica, Banja Luka (u izgradnji) ; Starčevica .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 129.600 KM, 42,00 m2 cca 3090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

? Stan u centru Bijeljine – 42 m2 ? .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 127.700 KM, 28,00 m2 cca 4560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

U ogranku ulice Milana Karanovića u naselju Borik, prvi red do Vrbasa, prodajemo garsonjere 28 m2 u najpopularnijem stambenom kompleksu Oaza Vrbas, Lamela 1. Nekretnina ima veliki potencijal kao investicija. ; Borik .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 9)