• GoHome Professional
apartmani republika srpska što skuplje do 6200 KM/ - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • apartmani republika srpska što skuplje do 6200 KM/ - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani republika srpska što skuplje do 6200 KM/m2

  • Za upit "apartmani republika srpska što skuplje do 6200 km/m2" pronađeno 402 nekretnina - prosječna cijena 4.971 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosječna površina)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po cijeni
    • 5800 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 6500 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 610000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, TREBINJE, 1.300.000 KM, 267,00 m2 cca 4870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2026.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: TREBINJE - CENTAR: LUKSUZAN ČETVEROSOBAN POTPUNO OPREMLJEN STAN U STROGOM CENTRU ; Trebinje Centar .

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 1.100.000 KM, 200,00 m2 cca 5500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.09.2025.,

www.realitica.com

Europartner doo (registarski broj posrednika: 3/2021) oglasava prodaju luksuznog stana salonca u srcu Trebinja pored Platana povrsine 200 m2 u potpunosti opremljen useljiv odmah. Cileri, solari, podno grijanje,djakuzi, sauna,kamin, 3 kupatila, ostava , video nadzor, alarm , otvori....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 861.600 KM, 168,00 m2 cca 5130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2026.,

www.realitica.com

U strogom centru grada, na samo 100m od Trga Krajine smješten je poslovni prostor površine 168m2. Prostor se nalazi na galerijskoj etaži novije stambeno-poslovne sedmospratnice sa dva lifta. ; Centar .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani republika srpska što skuplje do 6200 km/m2'
557.400 KM
552.200 KM
532.000 KM
  Apartman, TREBINJE, 710.000 KM, 141,00 m2 cca 5040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.01.2026.,

www.realitica.com

Luksuzan stan u centru grada Trebinja. ; Travunija .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 588.400 KM, 93,00 m2 cca 6330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 560.000 KM, 92,00 m2 cca 6090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.11.2025.,

www.realitica.com

Prodaja stana – Savršen stan u srcu grada! ; Centar .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 547.100 KM, 88,00 m2 cca 6220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 537.000 KM, 100,00 m2 cca 5370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

Četvorosoban stan u centru Banje Luke, površine 100 m2, luksuzno opremljen, sa garažom i dva parking mjesta, dostupan je za prodaju po cijeni od 268.500 € ; Centar .

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 520.000 KM, 92,00 m2 cca 5650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.11.2025.,

www.realitica.com

Europartner doo (registarski broj posrednika: 3/2021) oglašava prodaju luksuzno opremljenog trosobnog stana povrsine 92,59 m2 na trećem spratu južne orjentacije sa parking mjestom u podzemnoj garaži . Zgrada na gornjoj etaži ima bazen i nalazi se u strogom centru grada. Cijena 260.000....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 496.000 KM, 83,00 m2 cca 5980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.12.2025.,

www.realitica.com

NINECO Solutions d.o.o. - Upravljanje nekretninama 68.32 ; Centar .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 496.000 KM, 75,00 m2 cca 6610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.09.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje bogate ponude apartmana za prodaju na Olimpijskoj Jahorini najavljuje nov i novoopremljen apartman sa dvije spavaće sobe od 75m2 u sklopu ApartHotela Vučko. .

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 510.000 KM na 492.000 KM dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BANJA LUKA, Nova Varoš, 492.000 KM, 150,00 m2 cca 3280 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.01.2026 - 510.000 KM
10.04.2026 - 492.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju dvoetažni petosoban stan u ul. Prvog krajiškog korpusa, naselje Nova Varoš. Površine stana je 151 m2 i na II je spratu. Etaže su povezani unutrašnjim stepeništem. Prizemlje je zamišljeno kao dnevna zona i sastoji se od hodnik, prostranog dnevnog boravaka povezan sa trpezarijom....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 490.900 KM, 74,00 m2 cca 6630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, POLJE, 480.700 KM, 116,00 m2 cca 4140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja višesoban stan odličnog rasporeda površine 116m2 pozicioniran na 7. spratu zgrade sa dva lifta, ulica Ive Andrića, Alipašino polje A faza, Opština Novi Grad. ; Alipašino Polje .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 477.800 KM, 77,00 m2 cca 6210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 471.600 KM, 75,00 m2 cca 6290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Nova Varoš, 460.200 KM, 80,00 m2 cca 5750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2026.,

www.realitica.com

Opis: Banja Luka, Nova Varoš, Ulica Jovana Dučića. Prodaje se konforan trosoban stan ukupne površine 80 m2 na III spratu zgrade koja ne posjedije lift. ; Nova Varoš .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Nova Varoš, 460.200 KM, 83,00 m2 cca 5550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.01.2026.,

www.realitica.com

Banja Luka, Nova Varoš, Ulica I krajiškog korpusa. ; Nova Varoš .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 459.100 KM, 73,00 m2 cca 6290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 455.500 KM, 108,00 m2 cca 4220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

U naselju Borik, u ogranku ulice Milana Karanovića, gradimo kompleks Oaza Vrbas. Odlična povezanost sa svim urbanim sadržajima uz samu obalu Vrbasa. ; Borik .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 455.100 KM, 96,00 m2 cca 4740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.03.2026.,

www.realitica.com

Banja Luka, Budžak, Ulica Knjaza Miloša. ; Lazarevo .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 441.300 KM, 70,00 m2 cca 6300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 441.200 KM, 71,00 m2 cca 6210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 440.800 KM, 74,00 m2 cca 5960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.03.2026.,

www.realitica.com

Banja Luka, Centar, Ulica Nikole Pašića. ; Centar .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 431.400 KM, 69,00 m2 cca 6250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 430.300 KM, 68,00 m2 cca 6330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 416.000 KM, 106,00 m2 cca 3930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju stan u Boriku, Gundulićeva ulica, nedaleko od strogog centra grada, površine 106m2. ; Borik .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 415.700 KM, 67,00 m2 cca 6200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 411.900 KM, 106,00 m2 cca 3890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.06.2023.,

www.realitica.com

Banja Luka, Borik, Ulica Gundulićeva. Prodaje se četvorosoban stan površine 106 m2, peti sprat (zgrada ima lift). ; Borik .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 409.100 KM, 104,00 m2 cca 3930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine , iz svoje bogate ponude luksuznih apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje opremljen Penthouse apartman od 104m2 na odličnoj lokacij naselja Šator i neposrednoj blizini Snježne doline Resort-a.Apartman od 104m2 sa 3 spavaće sobe,....

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 406.000 KM, 117,00 m2 cca 3470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.03.2026.,

www.realitica.com

U srcu grada, tamo gdje se istorija susreće sa stilom. .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 400.400 KM, 197,00 m2 cca 2030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2024.,

www.realitica.com

Odličan komforan dvoetažni stan od 198 kvadrata, novogradnja sa garažnim parking mjestom od 12m2. Na prvoj etaži se nalazi ulazni hodnik sa WC-om za goste, velika master spavaća soba sa gardaroberom i kupatilom, prostrani dnevni boravak sa balkonom i dvostranom orijentacijom, izdvojena....

 
 
 
  Apartman, BABIN DO, 399.000 KM, 78,00 m2 cca 5120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaja apartmana na Bjelasnici,Babin do,78m2 sa skijasnicom i podrumskom prostorijom Dvostruko orijuentisan apartman,cetvorosoban se sastoji od tri spavace sobe,velikog dnevnog boravka sa kuhinjom,hodnika,kupatila,manjeg balkona i velike ustakljene terase sa pogledom na planinu.....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 398.900 KM, 103,00 m2 cca 3870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2026.,

www.realitica.com

NOV, NEKORIŠĆEN - dvoetažni troiposoban stan - početak Lauša - PRODAJA ; Lauš .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 390.400 KM, 63,00 m2 cca 6200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 385.900 KM, 61,00 m2 cca 6330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 381.000 KM, 61,00 m2 cca 6250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, OKOLICA, 378.000 KM, 105,00 m2 cca 3600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.03.2026.,

www.realitica.com

Nova stambeno-poslovna zgrada u Gradu Cazinu predstavlja jedan od najljepših i najkvalitetnije izrađenih projekata koji se ističe se vrhunskom kvalitetom. U samoj gradnji korišteni su armirani betoni visoke marke pod nadzorom vrhunskih inženjera, osiguravajući čvrstoću i dugovječnost....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Starčevica, 373.600 KM, 130,00 m2 cca 2870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.03.2026.,

www.realitica.com

RE/MAX iz ponude izdvaja USELJIV penthouse sa otvorenim pogledom koji oduzima dah! ; Starčevica .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 367.400 KM, 60,00 m2 cca 6120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.02.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartmane u sklopu objekta Vila Aleksandra, naselje Šator, Jahorina 80 metara od staze i šestosjeda Snježna dolina Trnovo. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 365.400 KM, 59,00 m2 cca 6190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 364.500 KM, 58,00 m2 cca 6280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 402)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

Česti upiti za nekretnine

  • Stan u Sarajevu 60 m2