• GoHome Professional
apartmani republika srpska što skuplje do 620000 K - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • apartmani republika srpska što skuplje do 620000 K - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani republika srpska što skuplje do 620000 KM

  • Za upit "apartmani republika srpska što skuplje do 620000 km" pronađeno 483 nekretnina - prosječna cijena 5.337 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosječna površina)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po cijeni
    • 580000 KM (malo jeftiniji)
    • 650000 KM (malo skuplji)
    • do 6200 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • balkon
    • parking
    • adaptiran
    • 3.sprat
    • grijanje na plin
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, BANJA LUKA, 193.300 KM, 45,00 m2 cca 4300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2025.,

www.realitica.com

PRODAJA - Dvosoban stan 45m2 - Naselje Sunce ; Naselje Sunce .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 192.400 KM, 66,00 m2 cca 2920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju namješten trosoban stan od 66m2 u naselju Intergaj, treći sprat, odmah useljiv. Stan i namještaj su u odličnom stanju. Struktura stana: Dnevni boravak sa trpezarijom, odvojenom kuhinjom i ostavom. Dvije spavaće sobe. Hodnik. Kupatilo. Zatvoren balkon. ; Intergaj .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 191.800 KM, 30,00 m2 cca 6390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 191.600 KM, 30,00 m2 cca 6390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Na izuzetno atraktivnoj lokaciji na Jahorini, svega 30 m od ski lifta, smješten je moderan planinski resort u izgradnji koji se sastoji od 6 zgrada s ukupno 360 apartmana. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 191.200 KM, 30,00 m2 cca 6370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 182.500 KM na 191.000 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, 191.000 KM, 41,00 m2 cca 4660 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.12.2025 - 178.200 KM
20.02.2026 - 182.500 KM
29.04.2026 - 191.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.12.2025.,

www.realitica.com

PRODAJA - DVOSOBAN STAN - BORIK/REBROVAC ; Borik .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Starčevica, 190.400 KM, 56,00 m2 cca 3400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2025.,

www.realitica.com

PRODAJA! BANJALUKA, STARČEVICA, VESELI BRIJEG! STANOVI U IZGRADNJI! ; Starčevica .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Nova Varoš, 190.000 KM, 50,00 m2 cca 3800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2026.,

www.realitica.com

Prodajem dvosoban stan povrsine 50m2 u Banjaluci, naselje Nova Varos. Kontakt: 065 224 970 ; Nova Varoš .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 189.800 KM, 77,00 m2 cca 2470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.10.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju trosoban stan od 77m2 u naselju Borik. Stan se nalazi na XII spratu zgrade koja posjeduje dva lifta. ; Borik .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 189.000 KM, 42,00 m2 cca 4500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

Prodajemo stan u izgradnji u ulici Milana Karanovića u Banja Luci, naselje Borik, u kompleksu Oaza Vrbas. Kompleks se gradi uz obalu Vrbasa, pored mosta Rebrovac. Jedinstvena lokacija i arhitektura objekta predstavljaju priliku za perspektivnu investiciju. ; Borik .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 187.200 KM, 31,00 m2 cca 6040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

JAHORINAPRODAJA NOVOG APARTMANA | 31 m2Na prodaju moderan i funkcionalan apartman u novoizgrađenom objektu “Nova Planina” na Jahorini, smješten na odličnoj lokaciji svega cca 200 metara od gondole i ski staze.Apartman površine 31 m2 je po strukturi dvosoban i sastoji se od dnevnog....

 
 
 
  Apartman, LAKTAŠI, 185.500 KM, 63,00 m2 cca 2940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.03.2026.,

www.realitica.com

Nastavak gradnje – Lamela II u okviru stambenog kompleksa S Home Block! ; Trn .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 185.500 KM, 29,00 m2 cca 6400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 185.100 KM, 28,00 m2 cca 6610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.05.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje vrhunske ponude apartmana za prodaju na Olimpijskoj planini Jahorini najavljuje opremljen studio apartman sa odličnim i direktnim pogledom na stazu apartman od 28.5m2 u sklopu ApartHotela Vučko.Studio Apartman u potpunosti opremljen od....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 184.800 KM, 29,00 m2 cca 6370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 184.800 KM, 62,00 m2 cca 2980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.12.2025.,

www.realitica.com

NA PRODAJU – DVOETAŽNI STAN U CENTRU GRADIŠKE .

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 184.000 KM, 56,00 m2 cca 3290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: TREBINJE - TINI: LIJEP DVOSOBAN STAN NA DOBROJ LOKACIJI .

 
 
 
  Apartman, LAKTAŠI, 183.600 KM, 62,00 m2 cca 2960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.03.2026.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 182.400 KM, 57,00 m2 cca 3200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.08.2025.,

www.realitica.com

NINECO Solutions d.o.o. - Upravljanje nekretninama 68.32 ; Obilićevo .

 
 
 
  Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 182.000 KM, 88,00 m2 cca 2070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.11.2024.,

www.realitica.com

AGENCIJA ZA NEKRENTINE MSS NEKRETINE I SAVJETOVANJE ; Centar; Grad Gradiška .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 182.000 KM, 43,00 m2 cca 4230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

-B RESIDENCE – NOVI STAMBENI OBJEKAT U PONUDI ; Paprikovac .

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 180.000 KM, 87,00 m2 cca 2070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2026.,

www.realitica.com

Prodajem potpuno opremljen stan u Trebinju, 1 km udaljen od centra grada, naselje Gradina, ulica Knez Mihailova. Stan ima lijep pogled i mnogo prirodne svjetlosti, orijentacija jug i zapad. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 180.000 KM, 30,00 m2 cca 6000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.11.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen apartman sa jednom spavaćom sobom, Obućina bare naselje Šator na Jahorini.Apartman je površine 30m2 i nalazi se na 3.spratu novonapravljenog objekta sa pripadajućim ski box-om skijašnicom.Apartman....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Nova Varoš, 180.000 KM, 53,00 m2 cca 3400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2026.,

www.realitica.com

; Nova Varoš .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 179.000 KM, 72,00 m2 cca 2490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2025.,

www.realitica.com

Banja Luka, Mejdan, Krfska ulica. ; Mejdan .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 179.000 KM, 32,00 m2 cca 5590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.03.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman sa jednom spavaćom sobom na trećem spratu novogradnje na Jahorini. .

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 194.200 KM na 179.000 KM dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, JAHORINA, 179.000 KM, 35,00 m2 cca 5110 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.02.2026 - 194.200 KM
22.04.2026 - 179.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen apartman sa jednom spavaćom sobom, Obućina bare naselje Šator na Jahorini.Apartman je površine 35m2 i nalazi se na 2.spratu novonapravljenog objekta sa pripadajućim ski box-om skijašnicom.Apartman....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 179.000 KM, 28,00 m2 cca 6390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.07.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen apartman sa jednom spavaćom sobom na Jahorini, naselje Šator.Apartman površine 28m2 sa jednom spavaćom sobom pozicioniran u dijelu Šatorskog naselja na našoj olimpijskoj planini Jahorini.Sastoji se....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 175.000 KM na 174.000 KM dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, JAHORINA, 174.000 KM, 30,00 m2 cca 5800 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.08.2025 - 176.000 KM
24.12.2025 - 175.000 KM
11.03.2026 - 174.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.08.2025.,

www.realitica.com

Prodajem opremljen apartman od 30m2 u sklopu ski resorta “Snježna dolina” na Jahorini. ; Obucina Bare .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 172.900 KM, 30,00 m2 cca 5760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.09.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju najavljuje opremljen apartman od 30m2 u sklopu Snježne Doline na Jahorini .

 
 
 
  Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 172.000 KM, 68,00 m2 cca 2530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2026.,

www.realitica.com

tan u srcu grada – odlična lokacija, tražena kvadratura! ; Centar .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 171.500 KM, 24,00 m2 cca 7150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.02.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartmane u sklopu objekta Vila Aleksandra, naselje Šator, Jahorina 80 metara od staze i šestosjeda Snježna dolina Trnovo. .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 170.000 KM, 44,00 m2 cca 3860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju dvosoban stan u izgradnji površine 43.5 m2 u naselju Budžak. ; Lazarevo .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 170.000 KM, 51,00 m2 cca 3330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajen nov stan u Bihacu kod Binga na prvom spratu pov 51kvadrat cjena 170000 mob 062552685 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Blindirana vrata Ostava .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 168.800 KM, 100,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.06.2025.,

www.realitica.com

Banja Luka, Pobrđe, Ulica Franca Šuberta. ; Pobrđe .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 167.200 KM, 74,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2026.,

www.realitica.com

? Na prodaju stan – centar Bijeljine, 74 m2 .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 166.100 KM, 32,00 m2 cca 5190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.07.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude izdvaja prodaju apartmana na Jahorini u naselju Šator. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 166.000 KM, 26,00 m2 cca 6390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 165.900 KM, 26,00 m2 cca 6380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 165.000 KM, 75,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju stan 75m2 ,trosoban,dvije vrste grijanja centralno gradska toplana i na struju,Dositeja Obradovica 1,bijele zgrade,zgrada posjeduje lift,zamjenjena stolarija,kupatilo renovirano,posjeduje dvije terase od kojih je jedna velika zatvorena.Informacije na broj 066 401 335 Nekretnina....

 
 
 
  Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 165.000 KM, 68,00 m2 cca 2430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.11.2025.,

www.realitica.com

NA PRODAJU – STAN 68.30 m2 (U IZGRADNJI) – GRADIŠKA ; Krošnja .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 164.200 KM, 26,00 m2 cca 6320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 483)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>