• GoHome Professional
apartmani republika srpska 2.sprat barem 40 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • apartmani republika srpska 2.sprat barem 40 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani republika srpska 2.sprat barem 40 m2

  • Za upit "apartmani republika srpska 2.sprat barem 40 m2" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 4.304 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 300000 KM
    • do 380000 KM (prosječna cijena)
    • do 450000 KM
    • do 3800 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, JAHORINA, 333.400 KM, 42,00 m2 cca 7940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2025.,

www.realitica.com

Na samom vrhu Jahorine, na mjestu koja pogledom razdvaja nebo i zemlju započinje priča Aparhotel Horizont. Na nadmorskoj visini od 1668 metara, u neposrednoj blizini svih turističkih sadržaja nalazi se Aparthotel Horizont.Sa ovog mjesta, pruža se najljepši panoramski pogled na izlazak....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, Na upit, 42,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.11.2023.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja u novogradnji apartman sa jednom spavaćom sobom i pogledom na stazu na Jahorini.Apartman površine 42m2 na 2.spratu objekta zgrade za liftom se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje, dnevnog boravka s trpezarijom,....

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 144.000 KM, 50,00 m2 cca 2880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.02.2026.,

www.realitica.com

Stan se nalazi u centru Bijeljine. Useljen 2010. godine.Povremeno korišten.Funkcionalan. Na drugom spratu. Zgrada ima lift. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaća soba sa balkonom, hodnik, kupatilo, ostava. Cijena sa stvarima 72.000 evra. ; Bijeljina .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani republika srpska 2.sprat barem 40 m2'
210.000 KM
156.000 KM
241.400 KM
  Apartman, JAHORINA, 145.200 KM, 38,00 m2 cca 3820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.08.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan apartman na Jahorini, naselje Dvorišta u novogradnji.Apartman površine 38m2 se nalazi na 2.spratu objekta i sastoji se od ulaznog hodnika, spavaće sobe, kupatila, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Apartman, BREZIK, 141.600 KM, 52,00 m2 cca 2720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se dvoiposoban stan površine 52 m2 na drugom spratu moderne zgrade sa liftom u naselju Brezik, preko puta Evropskog univerziteta. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, dvije spavaće sobe, kupatila, hodnika i balkona. .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 240.000 KM, 56,00 m2 cca 4290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.12.2025.,

www.realitica.com

Prodaju se dva stana od 55.5m2, na prvom i drugom spratu zgrade Su+P+3+Pe. ; Centar .

 
 
 
  Apartman, GRADAC, 155.000 KM, 56,00 m2 cca 2770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE APARTMAN S PREKRASNIM POGLEDOM NA MORE u Bristu, Gradac Južno orijentiran s prekrasnim pogledom na more. Apartman je površine 56 m2, na drugom spratu, sastoji se od : dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje s trpezarijom, dva balkona, kupaonom i parkingom. Dnevni boravk....

 
 
 
  Apartman, BABIN DO, Na upit, 56,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Agencija Invicta prodaje moderno opremljen, dvostrano orijentisan apartman u okviru apartmanskog kompleksa “Srebrna lisica”, na lokaciji Babin Do, Bjelašnica. Apartman je trosoban, površine 56 m², na drugom spratu objekta u sklopu apartmanskog kompleksa “Srebrna lisica”, na lokaciji....

 
 
 
  Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 148.800 KM, 58,00 m2 cca 2570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.realitica.com

? Na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini bolnice i centra prodaje se komforan i svijetao dvosoban stan površine 58m2. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade koja ne posjeduje lift. ; Centar .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 199.500 KM, 36,00 m2 cca 5540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.12.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen apartmana u sklopu objekta Jahorinska Vila na Jahorini.Zgrada sa liftom i vrhunskom kvalitetom ugrađenih završnih elemenata.Opremljeni apartman u samom srcu Jahorine, imamo odličan opremljen od 36m2....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJA, Na upit, 135,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.04.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan koji se prodaje jednom u 8 godina, ma šta stan, stančina kao iz časopisa na Dobrinji, općina Novi Grad.Stan površine 135m2 se nalazi na 2. spratu objekta sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika, hodnika,....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 11)