• GoHome Professional
apartmani republika srpska 40 m2 što manje do 5000 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • apartmani republika srpska 40 m2 što manje do 5000 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani republika srpska 40 m2 što manje do 500000 KM

  • Za upit "apartmani republika srpska 40 m2 što manje do 500000 km" pronađeno 95 nekretnina - prosječna cijena 5.961 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 470000 KM (malo jeftiniji)
    • 520000 KM (malo skuplji)
    • do 6300 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 51.200 KM na 49.100 KM dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BANJA LUKA, 49.100 KM, 42,00 m2 cca 1170 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.12.2025 - 51.200 KM
22.12.2025 - 56.300 KM
11.02.2026 - 51.200 KM
01.05.2026 - 49.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.12.2025.,

www.realitica.com

Banja Luka, Kola. Prodaje se jednosoban stan ukupne površine 42 m2 na I spratu stambeno poslovnog objekta. ; Kola .

 
 
 
  Apartman, DUBICA, 34.000 KM, 42,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u naselju Puhalo u centru grada. Stan se nalazi na istocnoj strani zgrade, struja, voda, kablovska, telefon, NEMA VLAGE. Stan poseduje podrum. Stan je ceo namesten a ako su stvari nepotrebne mogu se izneti. Vlasnik 1/1. Za vise informacija obratite se na mejl stan.na.prodaju.dubica@gmail.com....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 303.200 KM, 43,00 m2 cca 7050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 299.200 KM, 43,00 m2 cca 6960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 299.000 KM, 43,00 m2 cca 6950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 255.700 KM, 43,00 m2 cca 5950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2025.,

www.realitica.com

Na rubu šume, u zgradi koja čuva tišinu i miris borovine, smjestio se Bolek — veći od dva apartmana u našem planinskom duetu.Svojih 43 m2 nosi s lakoćom i elegancijom.Struktura i potencijal:– Jedna prostrana spavaća soba– Dnevni boravak s funkcionalnim kaminom– Uređena i opremljena....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 194.600 KM na 199.100 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, 199.100 KM, 43,00 m2 cca 4630 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.12.2025 - 185.800 KM
20.02.2026 - 190.200 KM
02.03.2026 - 194.600 KM
29.04.2026 - 199.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.12.2025.,

www.realitica.com

PRODAJA - DVOSOBAN STAN - BORIK/REBROVAC ; Borik .

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 186.900 KM na 195.600 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, 195.600 KM, 43,00 m2 cca 4550 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.12.2025 - 182.600 KM
20.02.2026 - 186.900 KM
29.04.2026 - 195.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.12.2025.,

www.realitica.com

PRODAJA - DVOSOBAN STAN - BORIK/REBROVAC ; Borik .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 182.000 KM, 43,00 m2 cca 4230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

-B RESIDENCE – NOVI STAMBENI OBJEKAT U PONUDI ; Paprikovac .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 125.286 KM, 43,00 m2 cca 2910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.06.2025.,

www.nekretnine.ba

Nastavak gradnje – Lamela II u okviru stambenog kompleksa S Home Block! Nakon uspješne izgradnje Lamele I, s ponosom nastavljamo radove na Lameli II u okviru modernog stambenog kompleksa S Home Block. Prepoznatljiv kvalitet rada, moderni stil gradnje, materijale vrhunskog kvaliteta....

 
 
 
  Apartman, KOTOR VAROŠ, 83.100 KM, 43,00 m2 cca 1930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2023.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine Banja Luka najavljuje za prodaju stanove na odličnoj lokacij u Kotor Varošu, Ulica Stefana Nemanje i Knez Mihajlova. .