• GoHome Professional
apartmani republika srpska balkon što jeftinije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • apartmani republika srpska balkon što jeftinije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani republika srpska balkon što jeftinije

  • Za upit "apartmani republika srpska balkon što jeftinije" pronađeno 68 nekretnina - prosječna cijena 2.771 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 170000 KM
    • do 210000 KM (prosječna cijena)
    • do 260000 KM
    • do 2100 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • okućnica
    • podrum
    • 3.sprat
    • namješten
    • terasa
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, BABIN DO, 25.000 KM, 58,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Apartman je nov i namješten sa predivnim pogledom na ski staze I Babin do. Apartman se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i kaminom, kupatilo, lođa i ostave na prizemlju. Tel. 062334438 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja....

 
 
 
  Apartman, DUBICA, 34.000 KM, 42,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u naselju Puhalo u centru grada. Stan se nalazi na istocnoj strani zgrade, struja, voda, kablovska, telefon, NEMA VLAGE. Stan poseduje podrum. Stan je ceo namesten a ako su stvari nepotrebne mogu se izneti. Vlasnik 1/1. Za vise informacija obratite se na mejl stan.na.prodaju.dubica@gmail.com....

 
 
 
  Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 53.000 KM, 53,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Internet Ostava .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani republika srpska balkon što jeftinije'
81.900 KM
145.200 KM
160.000 KM

www.nekretnine.ba

Prodajem stan, POVOLJNO. Centar, Bosanska Gradiška, 53 m2. Kontakt: 00385 98 1769440 ili dea.daliz@gmail.com Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Internet Ostava .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 54.300 KM, 53,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Na planini Jahorini, nedaleko od skijaškog lifta, prodajemo nove, moderne, potpuno opremljene apartmane. Potrebno je samo da donesete Vaš kofer. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata....

 
 
 
  Apartman, SELIŠTA, 55.000 KM, 188,00 m2 cca 290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na sprat u Bileci sa okućnicom i garažom u blizini gradske pijace. Kuca ima useljiv trosoban stan na spratu i nezavrseno prizemlje sa garažom. Stambena površina je 94m2 sprat + 94m2 prizemlje, sa okućnicom površine 221m2. Kontakt informacije: Viber +14692263493 e-mail....

 
 
 
  Apartman, SELIŠTA, 55.000 KM, 188,00 m2 cca 290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na sprat sa okućnicom i garažom u Bileci nadomak gradske pijace. Kuca ima useljiv trosoban stan na spratu i nezavrseno prizemlje sa garažom. Površina stambenog prostora je 188 m kvadratnih sa okućnicom površine 221 m kvadratni. Kontakt informacije preko Viber telefona....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 55.000 KM, 188,00 m2 cca 290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na sprat sa okućnicom i garažom u Bileci nadomak gradske pijace. Kuća ima useljiv trosobna stan na spratu i nezavrseno prizemlje sa garažom. Kontakt informacije preko viber +14692263493 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Telefonski priključak Struja Parking Ostava....

 
 
 
  Apartman, NOVO NASELJE, 55.000 KM, 57,00 m2 cca 970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan na prodaju sve informacije pisati na broj Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Apartman, TESLIĆ, 60.000 KM, 46,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Apartman, MODRIČA, 60.000 KM, 50,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u strogom centru, preko puta Gradske kafane na PRVOM spratu ispod banke hypo alpe adria. Sastoji se od terase,hodnika, dnevni boravak,velika trpezarija, kupatilo i spavaca soba. Kompletno renoviran, sa novom instalacijom struje i novim cjevima za vodu, novi parket od....

 
 
 
  Apartman, VLASENICA, 60.000 KM, 55,00 m2 cca 1090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.09.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvosoban stan u ulici Romanijska 18, Vlasenica, površine 55 m². Stan se sastoji od prostranog hodnika, kuhinje, kupatila, odvojenog WC-a, dnevne sobe, spavaće sobe, terase i podruma. Tlocrt stana dostupan je među priloženim slikama. Stan se nalazi u blizini zimskog centra....

 
 
 
  Apartman, ZVORNIK, 67.000 KM, 47,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.10.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan se prodaje nenamjesten. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Apartman, DOBOJ, 72.000 KM, 55,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo stan u Doboju 55m2,,potpuno namesten, 2 spavace sobe+ dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i terasa. Stan se nalazi blizu centra na 7 spratu, zgrada ima lift i prodaje se kompletno namesten,, cena po kvadratu je 1350 km,,sve informacije na +38164 0591106/viber ili na +38164....

 
 
 
  Apartman, PRIJEDOR, 80.000 KM, 54,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Struja Lift Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Video nadzor .

 
 
 
  Apartman, PRIJEDOR, 80.000 KM, 55,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

stan u odlicnom stanju Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Lift Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Video nadzor .

 
 
 
  Apartman, PODGRAB, 81.200 KM, 58,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan u naselju Podgrab. Udaljenost od Pala 15 km, Jahorine 12 km, Sarajeva 32 km. Naselje je mirno i okruzeno prirodom tako da je odlicno za odmor i dolaske vikendom. U blizini stana se nalaze dvije prodavnice, frizerski salon kao i dva kafica. Površina stana je 58 m2.....

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 88.000 KM, 44,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju dvosoban stan 44m2 u centru grada(u blizini elektro distribucije). Nalazi se na 3.spratu. Hodnik, kupatilo, dnevna soba sa kuhinjom i balkonom, spavaća soba, ostava. Parking. Papiri uredni. ; Bijeljina .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 107.000 KM, 52,00 m2 cca 2060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan 52m2, novogradnja, spavaća soba, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, degažman I balkon. Zgrada sa vlastitim grijanjem, liftom, video nadzorom i podzemnom garažom.. Termo/zvučna izolacija, salamander prozori, bambus parketi, zaštitna ulazna vrata, mnogo....

 
 
 
  Apartman, SLATINA, 111.000 KM, 77,00 m2 cca 1440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan na 8-mom spratu - nije zadnji. Jako prostran i svjetao. Namjesten. 061 098 111 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Nedavno adaptiran Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 111.250 KM, 89,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJEM STAN U BIJELJINI U ULICI SRPSKE DOBROVOLJAČKE GARDE. IZNAD PROKREDIT BANKE. 065449833 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja .

 
 
 
  Apartman, HRUŠTA, 112.000 KM, 29,00 m2 cca 3860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novouređeni studio apartman u Crikvenici. Apartman se nalazi na 3. (zadnjem) katu uredne stambene zgrade, površine 31 m² te je kompletno obnovljen 2024. godine. Prilikom renovacije postavljene su nove pločice, PVC stolarija, sanitarije i protuprovalna vrata. Grijanje i....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 118.100 KM, 56,00 m2 cca 2110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan u naselju Lazarevo (Budzak), Novogradnja. Ulica Zmaja Ognjenog Vuka, u blizini Vrbasa, Škole OŠ Borislav Stanković.U blizini tržnih centara OBI, PEVEC, i INTEREX. Mogućnost kupovine parkinga i podruma. Useljiv do 20.10.2009 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 125.286 KM, 43,00 m2 cca 2910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.06.2025.,

www.nekretnine.ba

Nastavak gradnje – Lamela II u okviru stambenog kompleksa S Home Block! Nakon uspješne izgradnje Lamele I, s ponosom nastavljamo radove na Lameli II u okviru modernog stambenog kompleksa S Home Block. Prepoznatljiv kvalitet rada, moderni stil gradnje, materijale vrhunskog kvaliteta....

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 135.700 KM, 63,00 m2 cca 2150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.02.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju stan površine 63 m2 na četvrtom spratu u zgradi bez lifta. Zgrada se nalazi u ulici Dušana Baranjina i pogled na kanal Dašnicu(Bijeljina). Od prostorija ima odvojenu kuhinju, trpezariju, dvije spavaće sobu, dnevni boravak, balkon, kupatilo i hodnik. Grijanje je centralno.....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 140.000 KM, 40,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Novogradnja Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Apartman, ZVORNIK, 140.000 KM, 100,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Izuzetan dvostrano orijentisan stan pored osnovne škole i vrtića.Renoviran vrhunska stolarija i parket hrastov.Dve terase. Nekretnina posjeduje Balkon Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet....

 
 
 
  Apartman, BREZIK, 141.600 KM, 52,00 m2 cca 2720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se dvoiposoban stan površine 52 m2 na drugom spratu moderne zgrade sa liftom u naselju Brezik, preko puta Evropskog univerziteta. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, dvije spavaće sobe, kupatila, hodnika i balkona. .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 144.000 KM, 50,00 m2 cca 2880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.02.2026.,

www.realitica.com

Stan se nalazi u centru Bijeljine. Useljen 2010. godine.Povremeno korišten.Funkcionalan. Na drugom spratu. Zgrada ima lift. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaća soba sa balkonom, hodnik, kupatilo, ostava. Cijena sa stvarima 72.000 evra. ; Bijeljina .

 
 
 
  Apartman, HRUŠTA, 150.000 KM, 50,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Crikvenica, stan 50m2, db+1s, koji se sastoji od velikog dnevnog boravka, blagavaone, kuhinje, sobe, kupaone, pogledom na more do kojeg ima 300m. Lodja odvojena kliznom stjenom tako da je mogućnost dobivanja jos jedne sobe ili velikog dnevnog boravka! Parking mjesto, demit izolacijska....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 142.200 KM na 153.400 KM dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, PALE, 153.400 KM, 38,00 m2 cca 4040 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.12.2025 - 155.000 KM
28.01.2026 - 142.200 KM
05.04.2026 - 153.400 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.12.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan penthouse apartman na Jahorini, naselje Dvorišta useljivo i opremljeno.Apartman površine 39m2 se nalazi na 3.spratu objekta i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, balkona, spavaće....

 
 
 
  Apartman, GRADAC, 155.000 KM, 56,00 m2 cca 2770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE APARTMAN S PREKRASNIM POGLEDOM NA MORE u Bristu, Gradac Južno orijentiran s prekrasnim pogledom na more. Apartman je površine 56 m2, na drugom spratu, sastoji se od : dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje s trpezarijom, dva balkona, kupaonom i parkingom. Dnevni boravk....

 
 
 
  Apartman, BABIN DO, 160.000 KM, 40,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

NOVO Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 165.000 KM, 75,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju stan 75m2 ,trosoban,dvije vrste grijanja centralno gradska toplana i na struju,Dositeja Obradovica 1,bijele zgrade,zgrada posjeduje lift,zamjenjena stolarija,kupatilo renovirano,posjeduje dvije terase od kojih je jedna velika zatvorena.Informacije na broj 066 401 335 Nekretnina....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 170.000 KM, 51,00 m2 cca 3330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajen nov stan u Bihacu kod Binga na prvom spratu pov 51kvadrat cjena 170000 mob 062552685 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Blindirana vrata Ostava .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 192.400 KM, 66,00 m2 cca 2920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju namješten trosoban stan od 66m2 u naselju Intergaj, treći sprat, odmah useljiv. Stan i namještaj su u odličnom stanju. Struktura stana: Dnevni boravak sa trpezarijom, odvojenom kuhinjom i ostavom. Dvije spavaće sobe. Hodnik. Kupatilo. Zatvoren balkon. ; Intergaj .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 197.800 KM, 86,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.10.2023.,

www.realitica.com

Na prodaju nov trosoban stan 86m2 u BN. Zgrada se nalazi u blizini škole, vrtića, Saborne Crkve. Prvi sprat, lift. Lijep raspored prostorija hodnik, wc, dnevna soba sa kuhinjom i balkonom, kupatilo, 3 spavaće sobe. Grijanje na zajedničku kotlovnicu. Stan je nov, uknjižen i odmah useljiv.....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 204.600 KM, 27,00 m2 cca 7580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.04.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u Aparthotelu Vučko na Jahorini.Apartman je površine 27,6 m2 i nalazi se na 1.spratu novog objekta sa liftom.Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa dijelom za spavanje i kuhinjom, balkona....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 220.900 KM, 27,00 m2 cca 8180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2025.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 249.900 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.03.2026.,

www.realitica.com

Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na balkon, spavaće sobe i kupatila. Vanjska stolarija je drvena-aluminijum sa vrhunskom izolacijom. Unutrašnja stolarija je drvena. Pod je parket i keramika. Grijanje je na struju, konvektori sa mogućnošću wifi....

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 268.800 KM, 84,00 m2 cca 3200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju četvorosoban stan 84m2 novije gradnje u centru grada.Nalazi se na 3.spratu u zgradi sa liftom.Iz hodnika se ulazi u sve prostorije,veliki dnevni boravak sa kuhinjom i balkonom,ostava,3.spabaće sobe,2.kupatila.U stanu ostaje kuhinja,ugradni plakat u hodniku,2.klime.Grijanje....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 286.400 KM na 276.100 KM dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJA, 276.100 KM, 80,00 m2 cca 3450 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 286.400 KM
01.03.2026 - 276.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2026.,

www.realitica.com

Večeras ćemo se ovdje voljeti!Znaš one lijepe manje zgradice na Dobrinji, odmah preko puta škole i Merkatora? E baš tu, u ulici Sarajevskih ilegalaca, na trećem spratu, nudimo još jedan stan totalno drukčiji od drugih.Jer ne bi Rental bio Rental da…Stan je po zk izvatku jednoiposoban....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 68)

<< <1 2> >>